Ranking szczoteczek elektrycznych do zębów

Szczoteczki elektryczne są nie tylko wygodniejsze w użyciu, ale też znacznie bardziej efektywne niż zwykłe szczoteczki manualne. Zapewniają to ruchy oscylacyjne, rotacyjne lub pulsacyjne, które pozwalają usunąć więcej płytki nazębnej.

Podjęcie decyzji, jaka szczoteczka elektryczna sprawdzi się najlepiej utrudnić może dostępność kilku rodzajów. Do wyboru mamy elektryczne szczoteczki do zębów: rotacyjne lub soniczne.

Jeśli chcesz zdać się na rekomendację ekspertów, zapoznaj się z poniższymi modelami w rankingu.

W tym rankingu znajdziesz:

  • Szczoteczka elektryczna do 150 zł: Panasonic EW1031S845
  • Szczoteczka soniczna do 200 zł: ETA Sonetic Max
  • Wodoodporna szczoteczka soniczna: Tech-Med HW-BT001
  • Soniczna szczoteczka z funkcją wybielania: Vitammy Pearl+ noire
  • Szczoteczka soniczna: HappyBrush Schall VIBE 3
  • Zestaw szczoteczek sonicznych dla dwojga: Philips Sonicare EasyClean HX6511/35
  • Szczoteczka elektryczna z mocnym akumulatorem: HappyBrush Rundkopf R2
  • Szczoteczka elektryczna polecana przez dentystów: Oral-B Pro 750 BLACK EDITION
  • Zestaw szczoteczek elektrycznych dla dwojga: Oral-B Pro 790 black

Tania szczoteczka elektryczna: Panasonic EW1031S845

ranking szczoteczek elektrycznych

Jeśli szukasz wysokiej jakości w rozsądnej cenie, to zwróć uwagę na ten model. Ta nowoczesna, elektryczna szczoteczka do zębów wykorzystuje technologię soniczną, dzięki której jej głowica wykonuje aż 26.000 drgań na minutę. Efekt to idealnie oczyszczone zęby oraz przestrzenie międzyzębowe.

Urządzenie samodzielnie dostosowuje częstotliwość drgań do nacisku głowicy na zęby. Szczoteczka ma ergonomiczną rączkę i nie wyślizguje się podczas użytkowania. Specjalna dioda poinformuje cię o stanie naładowania akumulatora.


Szczoteczka soniczna do 200 zł: ETA Sonetic Max

ranking szczoteczek elektrycznychInnowacyjna szczoteczka soniczna gwarantująca nie tylko idealną czystość zębów, ale też higieniczne warunki dla przechowywania końcówek czyszczących. Mogą być one każdorazowo zdezynfekowane za pomocą lampy UV, która niszczy 99,9% bakterii. Zastosowana w urządzeniu technologia MOVE+ pozwala uzyskać 31.000 drgań na minutę. Do wyboru mamy trzy warianty czyszczenia: delikatne, intensywne, oraz tryb masażu, który pomaga utrzymać nasze dziąsła w dobrej kondycji. Akumulator szczoteczki jest ładowany bezprzewodowo.


Wodoodporna szczoteczka soniczna: Tech-Med HW-BT001

Wodoodporna szczoteczka soniczna, którą możesz opłukać wprost pod strumieniem wody. Jest to praktyczna cecha ułatwiająca codzienne korzystanie z urządzenia. W niniejszym rankingu szczoteczek do zębów jest to jedyny model umożliwiający łączenie się z urządzeniami mobilnymi za pomocą Bluetooth.

Dzięki temu aplikacja Teethcare prezentuje obszary zębów, które wymagają doczyszczenia. Szczoteczka oferuje aż pięć różnorodnych programów mycia. Czytelny wskaźnik zużycia baterii podpowie, kiedy należy ją naładować.


Szczoteczka soniczna z funkcją wybielania: Vitammy Pearl+ noire

ranking szczoteczek elektrycznychRanking szczoteczek elektrycznych nie mógłby się obejść bez tego modelu. Wyposażona jest w niezwykle pojemny akumulator, dzięki czemu można zapomnieć, że w ogóle trzeba go ładować. Szczoteczka posiada unikalny tryb wybielania, który sprawia, że już po kilku dniach możemy dostrzec różnicę w odcieniu naszych zębów. Szczoteczki możemy bez obaw używać w przypadku noszenia aparatów lub posiadania koron, czy mostków. Jest delikatna dla szkliwa i dziąseł. Wbudowany timer pomaga odmierzać czas potrzebny do dokładnego umycia każdej części jamy ustnej.


Szczoteczka soniczna do 300 zł: HappyBrush Schall VIBE 3 (biała)

ranking szczoteczek elektrycznychNajlepsza szczoteczka elektryczna w naszym zestawieniu. Wytwarza imponującą ilość niemal 40.000 wibracji na minutę. Do dyspozycji mamy trzy tryby szczotkowania: intensywny, klasyczny i delikatny. Swoją wyjątkową skuteczność czyszczenia zawdzięcza również innowacyjnej końcówce. Jej włosie wykonane zostało z trzech splecionych ze sobą włókien. Technologia ta sprawia, że jest ono odporne na ścieranie i uszkodzenia. Szczoteczka jest wodoodporna i spełnia wymagania normy IPX7. Możesz bez obaw płukać ją pod bieżącą wodą.


Zestaw szczoteczek sonicznych dla dwojga: Philips Sonicare EasyClean HX6511/35

ranking szczoteczek elektrycznych

Ranking szczoteczek elektrycznych nie mógłby się obyć bez propozycji dla dwojga. W zestawie tym znajdują się dwie nowoczesne szczoteczki soniczne i dwie końcówki. Głowica urządzenia osiąga prędkość aż 62.000 ruchów szczotkujących na minutę. Tak duża szybkość powoduje, że mieszkanka spienionej pasty jest wtłaczana pomiędzy zęby, umożliwiając efektywne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.

Zintegrowany zegar Quadpacer wyznacza 30-sekundowe okresy na mycie każdej partii zębów. Wygięta rączka pozwala bez trudu dotrzeć do tylnych zębów, co umożliwia ich dokładne oczyszczenie.

Szczoteczka Philips Sonicare EasyClean HX6511 jest również dostępna w wersji pojedynczej.


Szczoteczka elektryczna z mocnym akumulatorem: HappyBrush Rundkopf R2

ranking szczoteczek elektrycznych

Elektryczna szczoteczka do zębów, która może pracować do trzech tygodni na jednym ładowaniu. Wyjeżdżając na wakacje lub w delegację nie musisz nawet brać ładowarki. Urządzenie może pracować w trzech trybach – normalnym, delikatnym oraz polerowania, w którym prędkość głowicy dochodzi do 8000 obrotów.

Szczoteczka posiada trzy warianty długości włosia. Dzięki temu zęby czyszczone są bardzo efektywnie. Obudowa wykonana jest z antypoślizgowego materiału, więc nie wyślizguje się nawet gdy trzymamy ją w wilgotnych dłoniach.


Szczoteczka elektryczna polecana przez dentystów: Oral-B Pro 750 BLACK EDITION

ranking szczoteczek elektrycznych

Szczoteczka elektryczna, której konstrukcja powstała we współpracy z dentystami. Dało to efekt w postaci doskonale zaprojektowanej głowicy czyszczącej, której włosie dokładnie otacza czyszczony ząb. Wykonuje ona 20.000 ruchów pulsacyjnych na minutę, błyskawicznie usuwając wszelkie zabrudzenia.

Myjąc zęby możesz skorzystać z funkcji timer. W ten sposób czas potrzebny na czyszczenie będzie dokładnie odmierzany. W zestawie z urządzeniem otrzymasz praktyczne etui, które pozwoli Ci zabezpieczyć je na czas podróży.


Zestaw szczoteczek elektrycznych dla dwojga: Oral-B Pro 790 black

ranking szczoteczek elektrycznychTy i bliska ci osoba zastanawiacie się nad kupnem szczoteczki elektrycznej? Ten zestaw jest dla was idealny. Zawiera dwa urządzenia, dzięki czemu możecie myć zęby jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu technologii 3D głowica czyszcząca precyzyjnie dopasowuje się do kształtu poszczególnych zębów. Czyszczenie jest więc dokładniejsze. System wibracji uruchamiających się do pół minuty przypomina o przejściu do mycia kolejnej partii zębów. Szczoteczka elektryczna wyposażona jest w pojemny akumulator, który gwarantuje nawet dwa tygodnie działania bez ładowania.