Ranking szczoteczek elektrycznych do zębów

Szczoteczki elektryczne są nie tylko wygodniejsze w użyciu, ale też znacznie bardziej efektywne niż zwykłe szczoteczki manualne. Zapewniają to ruchy oscylacyjne, rotacyjne lub pulsacyjne, które pozwalają usunąć więcej płytki nazębnej. Podjęcie decyzji, jaka szczoteczka elektryczna sprawdzi się najlepiej utrudnić może dostępność kilku rodzajów. Do wyboru mamy elektryczne szczoteczki do zębów: rotacyjne lub soniczne. Jeśli chcesz zdać się na rekomendację ekspertów, zapoznaj się z poniższymi modelami w rankingu.

W tym rankingu znajdziesz:

  • Szczoteczka elektryczna do 150 zł: Panasonic EW1031S845
  • Szczoteczka soniczna do 200 zł: ETA Sonetic Max
  • Soniczna szczoteczka z funkcją wybielania: Vitammy Pearl+ noire
  • Szczoteczka soniczna: HappyBrush Schall VIBE 3
  • Zestaw szczoteczek elektrycznych dla dwojga: Oral-B Pro 790 black

Tania szczoteczka elektryczna: Panasonic EW1031S845

ranking szczoteczek elektrycznychJeśli szukasz wysokiej jakości w rozsądnej cenie, to zwróć uwagę na ten model. Ta nowoczesna, elektryczna szczoteczka do zębów wykorzystuje technologię soniczną, dzięki której jej głowica wykonuje aż 26.000 drgań na minutę. Efekt to idealnie oczyszczone zęby oraz przestrzenie międzyzębowe. Urządzenie samodzielnie dostosowuje częstotliwość drgań do nacisku głowicy na zęby. Szczoteczka ma ergonomiczną rączkę i nie wyślizguje się podczas użytkowania. Specjalna dioda poinformuje cię o stanie naładowania akumulatora.


Szczoteczka soniczna do 200 zł: ETA Sonetic Max

ranking szczoteczek elektrycznychInnowacyjna szczoteczka soniczna gwarantująca nie tylko idealną czystość zębów, ale też higieniczne warunki dla przechowywania końcówek czyszczących. Mogą być one każdorazowo zdezynfekowane za pomocą lampy UV, która niszczy 99,9% bakterii. Zastosowana w urządzeniu technologia MOVE+ pozwala uzyskać 31.000 drgań na minutę. Do wyboru mamy trzy warianty czyszczenia: delikatne, intensywne, oraz tryb masażu, który pomaga utrzymać nasze dziąsła w dobrej kondycji. Akumulator szczoteczki jest ładowany bezprzewodowo.


Szczoteczka soniczna z funkcją wybielania: Vitammy Pearl+ noire

ranking szczoteczek elektrycznychRanking szczoteczek elektrycznych nie mógłby się obejść bez tego modelu. Wyposażona jest w niezwykle pojemny akumulator, dzięki czemu można zapomnieć, że w ogóle trzeba go ładować. Szczoteczka posiada unikalny tryb wybielania, który sprawia, że już po kilku dniach możemy dostrzec różnicę w odcieniu naszych zębów. Szczoteczki możemy bez obaw używać w przypadku noszenia aparatów lub posiadania koron, czy mostków. Jest delikatna dla szkliwa i dziąseł. Wbudowany timer pomaga odmierzać czas potrzebny do dokładnego umycia każdej części jamy ustnej.


Szczoteczka soniczna do 300 zł: HappyBrush Schall VIBE 3 (biała)

ranking szczoteczek elektrycznychNajlepsza szczoteczka elektryczna w naszym zestawieniu. Wytwarza imponującą ilość niemal 40.000 wibracji na minutę. Do dyspozycji mamy trzy tryby szczotkowania: intensywny, klasyczny i delikatny. Swoją wyjątkową skuteczność czyszczenia zawdzięcza również innowacyjnej końcówce. Jej włosie wykonane zostało z trzech splecionych ze sobą włókien. Technologia ta sprawia, że jest ono odporne na ścieranie i uszkodzenia. Szczoteczka jest wodoodporna i spełnia wymagania normy IPX7. Możesz bez obaw płukać ją pod bieżącą wodą.


Zestaw szczoteczek elektrycznych dla dwojga: Oral-B Pro 790 black

ranking szczoteczek elektrycznychTy i bliska ci osoba zastanawiacie się nad kupnem szczoteczki elektrycznej? Ten zestaw jest dla was idealny. Zawiera dwa urządzenia, dzięki czemu możecie myć zęby jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu technologii 3D głowica czyszcząca precyzyjnie dopasowuje się do kształtu poszczególnych zębów. Czyszczenie jest więc dokładniejsze. System wibracji uruchamiających się do pół minuty przypomina o przejściu do mycia kolejnej partii zębów. Szczoteczka elektryczna wyposażona jest w pojemny akumulator, który gwarantuje nawet dwa tygodnie działania bez ładowania.

Ranking szczoteczek elektrycznych do zębów
5 (100%) 2 głosów