Ranking szczoteczek elektrycznych do zębów

26.08.2022 | autor: Julia Sowińska | Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Szczoteczki elektryczne są nie tylko wygodniejsze w użyciu, ale też znacznie bardziej efektywne niż zwykłe szczoteczki manualne. Zapewniają to ruchy oscylacyjne, rotacyjne lub pulsacyjne, które pozwalają usunąć więcej płytki nazębnej.

Podjęcie decyzji, jaka szczoteczka elektryczna sprawdzi się najlepiej utrudnić może dostępność kilku rodzajów. Do wyboru mamy elektryczne szczoteczki do zębów: rotacyjne lub soniczne.

Jeśli chcesz zdać się na rekomendację ekspertów, zapoznaj się z poniższymi modelami w rankingu.

Polecane szczoteczki elektryczne

Szczoteczka elektryczna z czujnikiem nacisku: Oral-B iO Series 4

Masz problem z podrażnionymi lub krwawiącymi dziąsłami? Jeśli tak, to prawdopodobnie używasz zbyt dużo siły podczas szczotkowania zębów. Inteligentny czujnik siły nacisku wbudowany w Oral-B iO Series 4 poinformuje o tym, dając Ci czerwone światło ostrzegawcze przy zbyt mocnym nacisku i zielone przy idealnym. W ten sposób zapobiegniesz uszkodzeniom w jamie ustnej. Ponadto ta sama lampka zasygnalizuje Ci na żółto potrzebę wymiany końcówki.


Rotacyjna szczoteczka z programami czyszczenia: Oral-B iO Series 5

Poszukujesz szczoteczki z wieloma programami czyszczenia? Oral-B iO Series 5 jest spersonalizowana specjalnie dla Ciebie. 5 inteligentnych trybów czyszczenia to: codzienne czyszczenie, intensywne czyszczenie, whitening, sensitive i super sensitive. Każdy z nich zapewni Ci inne doznania, a satysfakcja ze szczotkowania będzie większa, niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo dedykowana aplikacja posiada interaktywną grafikę 3D Twojej jamy ustnej, dzięki czemu zobaczysz, które miejsca szczotkujesz dobrze, a w których technikę mycia musisz poprawić.


Rotacyjna szczoteczka elektryczna: Oral-B iO Series 6

Innowacyjna szczoteczka elektryczna Oral-B iO6 to produkt, jakiego na rynku jeszcze nie było. Najnowszą technologię widać już na pierwszy rzut oka dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi. Przywita Cię on po włączeniu szczoteczki, pokaże uśmiechniętą buźkę po prawidłowym myciu zębów, a także poinformuje o aktualnie wybranym trybie i przypomni o wymianie końcówki. Sztuczna inteligencja zapozna się z Twoim trybem szczotkowania, a dedykowana aplikacja dostosuje do niego prezentowane wskazówki.


Popularne szczoteczki rotacyjne do zębów

Tania szczoteczka elektryczna: Philips Sonicare HX3651

Philips Sonicare HX3651/13 to tania szczoteczka soniczna, która znacznie lepiej czyści zęby niż jej rotacyjni poprzednicy. Bateria wytrzymuje 14 dni – 2 mycia dziennie, po 2 minuty każde. Funkcja Easy-Start umożliwi przyzwyczajenie się do nowego stylu szczotkowania. Przez 14 dni od chwili pierwszego użycia będzie ona delikatnie zwiększać intensywność pracy. Szczoteczka ładowana jest przez stacje zakończoną przewodem USB, dlatego nie potrzebujesz zasilacza i możesz ładować ją nawet w podróży przy pomocy powerbanka.Podróżna szczoteczka soniczna z etui: Oral-B Pulsonic SlimLux 4500

Często podróżujesz i szukasz kompaktowej szczoteczki, która nie zajmie zbyt wiele miejsca w walizce? Dodatkowo będzie zamknięta w elegancko wykończonym opakowaniu? Oto Oral-B Pulsonic SlimLux 4500. Oprócz tych zalet, posiada ona jeszcze 3 dostępne tryby: czyszczenia codziennego, delikatnego czyszczenia i polerowania. Jeśli Twoje dziąsła są podatne na stany zapalne, to badania dowodzą, że korzystając z tego urządzenia, poprawisz ich stan już w 4 tygodnie od pierwszego użycia. Brzmi dobrze, prawda?


Najczęściej kupowane szczoteczki soniczne


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Julia Sowińska
Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (5 głosów)

Czytaj więcej