Ranking depilatorów. Polecamy najlepsze depilatory

Aby odpowiednio zadbać o gładkość nóg, oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji, trzeba też regularnie przeprowadzać depilację. Kiedyś kojarzyła się ona z dość bolesnym zabiegiem, ale dziś, dzięki innowacyjnym depilatorom, sytuacja zmieniła się znacząco. Sprawdź, jaki depilator warto wybrać, na co zwrócić uwagę przy zakupie, oraz które depilatory są obecnie polecane przez ekspertów.

 • Co powinien mieć depilator do nóg?
 • Ranking, a w nim najlepsze depilatory

Depilator do nóg – co powinien mieć?

Przed podjęciem decyzji zakupowej warto dowiedzieć się nieco więcej na temat cech, które powinien mieć dobrej klasy depilator.

 • Ilość pęset – jeśli rozważasz kupno depilatora z pęsetami, to dobrym wyborem jest model, który posiada ich 40 lub 60. Zapewni to dokładniejszą depilację
 • Ilość dysków – w przypadku, gdy interesuje cię depilator z dyskami ceramicznymi, zwróć uwagę na modele, które mają ich 32 lub więcej. To daje gwarancję precyzyjnej depilacji nawet w przypadku gęstych włosków.
 • Regulacja prędkości – każda z kobiet ma określony poziom wrażliwości na ból. Dlatego warto mieć depilator, który ma opcję regulacji prędkości pracy. W przypadku delikatnej skóry oraz gęstych i długich włosków warto użyć niższej prędkości. Jeśli włoski są rzadkie i niewielkie, wygodniej jest włączyć tryb szybkiej pracy.
 • Zasilanie sieciowe i akumulatorowe – każdy z tych sposobów zasilania ma swoje wady i zalety. Dlatego dobrze jest mieć urządzenie, które ma możliwość zarówno pracy bezprzewodowej, jak i przewodowej. Taka elastyczność pozwoli nam lepiej dostosować się do aktualnej sytuacji.
 • Podświetlenie skóry – ideą dodatkowego oświetlenia podczas zabiegu jest możliwość dostrzeżenia nawet niewielkich włosków, dzięki czemu depilacja jest bardziej precyzyjna.
 • Wodoodporność – dzięki temu będziesz mogła używać depilatora pod prysznicem lub w wannie. Zabiegi przeprowadzane na mokro są mniej bolesne. Dodatkowo można opłukać sprzęt po użyciu.
 • Chłodzenie – chłód koi ból, dlatego depilator z nasadką chłodzącą polecany jest dla osób z wrażliwą skórą.
 • Dodatkowe nasadki – znacznie poszerzają funkcjonalność urządzenia. Sprzęt używany jako depilator do miejsc intymnych powinien posiadać nasadkę do miejsc wrażliwych. Możemy też spotkać się z nasadkami masującymi, trymerem, grzebieniem, lub końcówką do usuwania włosków z twarzy.
 • Ruchoma głowica – umożliwia lepsze dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała. Poprawia więc komfort i precyzję zabiegu.
 • Wskaźnik siły nacisku – zbyt mocne przyciskanie urządzenia może powodować podrażnienia. Z kolei zbyt słabe może uniemożliwić dokładne usuniecie wszystkich włosków. Dlatego dobry depilator powinien być wyposażony we wskaźnik właściwej siły nacisku.
 • Powłoka antypoślizgowa – ważna w przypadku depilacji na mokro. Rączka pokryta takim materiałem nie wyślizguje się z wilgotnej dłoni.

Najczęściej kupowane depilatory w Komputronik.pl

Ranking depilatorów – modele z najlepszymi opiniami

Jak widać ilość cech i funkcji, na które należy zwrócić uwagę, jest dość długa. Jeśli przy wyborze konkretnego modelu wolisz zdać się na rekomendację ekspertek, to poniżej znajdziesz najlepsze depilatory, które są obecnie polecane.

 • Tani depilator do nóg i pach: Philips Satinelle Essential BRE255/00
 • Bezprzewodowy depilator do 200 zł: Panasonic ES-ED23-V503 2w1
 • Depilator z nasadką do depilacji twarzy: Philips Satinelle Advanced BRE620/00
 • Depilator do 300 zł: Panasonic ES-EL3A-N503
 • Delikatny depilator do 300 zł: Braun SE5-541
 • Zestaw: depilator do ciała  i szczoteczka do twarzy: Philips Satinelle Advanced BRP545/00
 • Depilator 7 w 1: Panasonic ES-EL8A-P503 7w1
 • Najlepszy depilator do nóg, pach i bikini: Braun Silk-épil 9-890 SensoSmart

Tani depilator do nóg i pach: Philips Satinelle Essential BRE255/00

Tani depilator oferujący doskonałą relację ceny do jakości. Ma niewielki rozmiar i dobrze leży w dłoni. Bardzo sprawnie usuwa włoski o długości nawet 0,5mm. Możesz regulować prędkość pracy dostosowując ją do swojej wrażliwości. Odłączana głowica urządzenia ułatwia czyszczenie i zachowanie higieny. Depilator zasilany jest sieciowo, dzięki czemu możesz być pewna jego gotowości do pracy w każdej sytuacji. Duży, centralnie ustawiony przycisk ułatwia włączanie i wyłączanie urządzenia, a wbudowana lampka pozwala na możliwie najlepszą widoczność, która wykluczy pominięcie jakichkolwiek włosków.


Bezprzewodowy depilator do 200 zł: Panasonic ES-ED23-V503 2w1

Depilator elektryczny wyposażony w 48 dysków dla niezwykle precyzyjnego usuwania włosków. Są to dyski ceramiczne, dzięki czemu depilacja powoduje znacznie mniejszą ilość podrażnień. Specjalne podświetlenie pozwoli dostrzec nawet najmniejsze i najcieńsze włoski. Głowica urządzenia jest ruchoma. Obraca się nawet pod kątem 60°, co powoduje, że bardzo dokładnie dopasowuje się do kształtów ciała. Po zakończeniu depilacji sprzęt można opłukać pod strumieniem wody.


Depilator z dodatkowymi nasadkami: Philips Satinelle Advanced BRE620/00

ranking depilatorówDzięki dodatkowym akcesoriom jest to znacznie więcej niż zwykły depilator. W zestawie otrzymasz także nasadkę do przycinania oraz głowicę golącą, która zapewni jeszcze gładszą skórę. To sprawia, że jest to idealny depilator do nóg i bikini. Sprzęt może być zasilany zarówno akumulatorem, jak i sieciowo. Na uwagę zasługuje zaawansowany system likwidowania włosków – przed usunięciem zostają one delikatnie podniesione, co zwiększa precyzję zabiegu. Rączka depilatora pokryta jest antypoślizgowym materiałem.


Depilator do 300 zł: Panasonic ES-EL3A-N503

Niezwykle skuteczny depilator wyposażony w szeroką głowicę zawierającą aż 60 pęset. Dzięki temu depilacja jest nie tylko efektywna, ale też bardzo szybka. Użycie dwóch dysków zwiększa precyzję depilacji. Włoski, które zostaną pominięte przez pierwszy dysk, z pewnością zostaną usunięte przez drugi. Regulowana prędkość pracy pozwala dokładnie dopasować ją do naszych potrzeb. Depilator jest wodoodporny, więc możesz używać go nawet w wannie. Depilator zasilany jest akumulatorem, którego naładowanie zajmuje zaledwie godzinę.


Dokładny depilator do 300 zł: Braun SE5-541

ranking depilatorówJeśli twoja wrażliwość na ból jest wysoka i szukasz urządzenia bardzo delikatnego w działaniu, to zwróć uwagę na ten model. Ma on specjalny system masażu, który pozwoli przygotować skórę na zabieg. Dodatkowo depilator jest wodoodporny, więc możesz stosować go na mokrą skórę – nawet pokrytą żelem. Jeśli nadal obawiasz się nieprzyjemnych odczuć, to uruchom tryb wolniejszej pracy. Depilator jest bardzo dokładny – usuwa nawet włoski o długości 0,5mm. W zestawie z urządzeniem otrzymasz także nasadkę trymera.


Depilator do 300 zł: Philips Satinelle Advanced BRP545/00

Nowoczesny depilator wyposażony w głowicę ze specjalnego, ceramicznego materiału. Ma on fakturowaną powierzchnię, dzięki czemu wyłapuje nawet najdrobniejsze włoski. Depilacja przebiega bardzo szybko. Podczas zabiegu skóra jest napinana za pomocą odpowiedniej nasadki. Dzięki temu skuteczność depilacji jest większa. W cenie nieznacznie przekraczającej 300 zł otrzymujemy dobrej jakości depilator oraz bardzo praktyczny gadżet, jakim jest szczoteczka do oczyszczania twarzy.


Depilator 7 w 1: Panasonic ES-EL8A-P503 7w1

najlepsze depilatoryBardzo dobry depilator do nóg, rąk, twarzy, pach i okolic bikini. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu, między innymi dzięki elastycznej głowicy, która może obrócić się nawet o 90°. Trzy warianty prędkości pracy pozwalają dopasować działanie depilatora do naszych wymagań. Zmiana trybów jest bezproblemowa – duży przycisk możesz przełączyć nawet mokrymi i śliskimi dłońmi. Wraz z depilatorem otrzymamy też szeroki wybór dodatkowych akcesoriów – m.in. głowicę trymującą, nasadkę do pielęgnacji stóp, czy grzebień. Jeśli interesuje cię depilator z nakładką do bikini, to również dostępna jest tego typu końcówka.


Najlepszy depilator do nóg, pach i bikini: Braun Silk-épil 9-890 SensoSmart

Innowacyjny depilator, który sam wskaże odpowiednią siłę nacisku podczas zabiegu. Służy do tego specjalna dioda, która informuje czy przeprowadzasz depilację w najlepszy możliwy sposób. Pęsety MicroGrip są niezwykle dokładne i usuwają nawet włoski o rozmiarze ziarenka piasku. Urządzenie jest w pełni wodoszczelne, co umożliwia przeprowadzanie zabiegu na mokro. Lampka Smartlight podświetla miejsca, z których chcemy usunąć włoski. Jest to doskonały depilator do bikini – w zestawie znajduje się głowica dedykowana do tego celu.