Jaki prezent na Komunię do 500 złotych wybrać?

To już najwyższy czas, by pomyśleć o podarkach dla dzieci, które niedługo przystąpią do I Komunii. Możliwości w dużej mierze zależą oczywiście od budżetu, jaki chce się przeznaczyć na ten cel. Tak naprawdę jednak w każdej kwocie da się znaleźć coś ciekawego.

Jeśli zastanawiasz się co kupić na Komunię, by sprawić chłopcu lub dziewczynce dużo radości, to koniecznie sprawdź nasze sprawdzone pomysły na prezent na Komunię do 500 zł. Podpowiadamy, jaki smartfon, zegarek, sprzęt audio czy dron najlepiej sprawdzi się w swojej roli.

Najlepsze pomysły na prezent na Komunię do 500 zł:

  • Dron do nauki latania
  • Czytnik e-booków
  • Aparat natychmiastowy
  • Smartwatch z GPS
  • Mini wieża
  • Smartfon
  • Słuchawki

Dron dla dziecka do nauki latania

Jednym z komunijnych hitów jest dron dla dziecka. Do wyboru jest wiele różnych modeli, których ceny zaczynają się od niecałych 300 zł, a kończą na ogromnych kwotach. Na szczęście przy założony budżecie jesteśmy w stanie wybrać optymalny dron na Komunię do 500 zł, który świetnie sprawdzi się do zabawy. Przy tej kwocie możemy oczekiwać, że dron będzie automatycznie startował i lądował, stabilnie latał i dobrze reagował na polecenia użytkownika. To sprawia, że jest to dobry dron na początek – dla dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę z takimi zabawkami.

prezent na Komunię do 500 zł

Zdjęcie: Dron z kamerą Tello

Czytnik e-booków na Komunię

Przy budżecie 500 zł możemy kupić czytnik e-booków dla dzieci. Poniższe modele mają lekką i poręczną konstrukcję, 6-calowy wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości i akumulator zapewniający tygodnie pracy bez konieczności ładowania. To też naprawdę solidny sprzęt, który będzie służył dziecku latami. Jeśli więc chcesz zachęcić chłopca lub dziewczynkę do czytania i równocześnie nie chcesz, by nosił lub nosiła ze sobą dość sporo ważące książki, to będzie to najlepszy prezent na Komunię do 500 zł.

prezent na Komunię do 500 zł

Aparat natychmiastowy na Komunię

Ciekawym pomysłem na prezent na Komunię dla dziewczynki oraz dla chłopca jest aparat natychmiastowy. Cena takiego prezentu zaczyna się od już od 250 zł. Aparat natychmiastowy jest lekki i poręczny, a co najważniejsze pozwala od razu uzyskać odbitkę zdjęcia, które właśnie się zrobiło. Cieszy się niezwykłą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W dodatku wyrabia w nim nawyk, by nie robić tysięcy zdjęć, lecz przykładać się do każdej fotografii i starać się uzyskać doskonałe ujęcie za pierwszym razem.

prezent na Komunię do 500 zł

Aktualnie aparaty natychmiastowe w zależności od modelu, posiadają szereg ciekawych funkcji. Przykładowo w aparatach z wyświetlaczem LCD po wykonaniu zdjęcia, możemy dokonać jego edycji, dodając rożnego rodzaju filtry lub efekty. Często możemy też połączyć się za pośrednictwem bluetooth ze smartfonem i wykorzystać aparat natychmiastowy jako drukarkę do zdjęć ze smartfona.

Smartwatch na Komunię zamiast klasycznego zegarka

Jeszcze do niedawna częstym prezentem był klasyczny zegarek, dzisiaj lepszym rozwiązaniem jest jednak smartwatch na Komunię. Inteligentne zegarki wybierane są nie tylko dla aktywnych dzieci, doskonale sprawdzają się również dla tych, które chcemy się do aktywności zachęcić. Oprócz aktualnej godziny i powiadomień na ekranie tego czasomierza pojawiają się także ciekawe dane np. ilość postawionych kroków, pokonanych kilometrów, spalonym kalorii czy przespanych godzin. Co ważne, zegarek przypomina też dzieciom o tym, że najwyższy czas trochę się poruszać.

prezent na Komunię do 500 zł

Szczególną popularnością cieszą się smartwatche dla dzieci z GPS. Pozwalają one zadbać o ich bezpieczeństwo i dać im nieco więcej swobody, ponieważ rodzice w każdej chwili mogą sprawdzić, gdzie znajdują się ich pociechy.

Mini wieża dla dzieci: Blaupunkt MC60 BT

Czy mini wieża na Komunię to dobry pomysł na prezent? Zdecydowanie tak, bo z jednej strony praktyczny, a z drugiej pozwalający bawić się przy ulubionej muzyce. Blaupunkt MC60 BT oferuje naprawdę świetne brzmienie, które kontrolować możemy przy użyciu pilota. Umożliwia słuchanie utworów w radiu FM, z płyty CD, pamięci USB czy sprzętu podłączonego przez bluetooth. Nie bez znaczenia jest też nowoczesna stylistyka, dzięki której wieża dobrze wkomponowuje się w wystrój typowego dziecięcego czy młodzieżowego pokoju.

Telefon dla dziecka na Komunię

Doskonałym pomysłem na prezent na Komunię do 500 zł, jest również smartfon. W cenie 500 zł możemy znaleźć modele, które sprawdzą się doskonale, jako pierwszy telefon dla dziecka. Wybierając smartfon dla dziecka należy celować w następujące cechy: wydajną baterię, solidną obudowę oraz wytrzymały wyświetlacz. Warto też zwrócić uwagę na możliwości aparatów w tak tanich telefonach. Na szczęście bardzo często stosunek ceny do ich możliwości bardzo pozytywnie zaskakuje.

prezent na Komunię do 500 zł

Słuchawki na Komunię

Jeśli dotychczasowe pomysły nie spełniły oczekiwań i wciąż zastanawiasz się, co kupić na Komunię, to czas na kolejną propozycję, którą są słuchawki nauszne. Warto wybrać model, który cechuje się lekką i wygodną konstrukcją, stabilną łącznością bezprzewodową, posiada duże 40-milimetrowe przetworniki (to one sprawiają, że do uszu użytkownika docierają czyste i bardzo przyjemne dźwięki), a także pojemny akumulator.

Słuchawki nauszne dla dziecka sprawdzą się nie tylko do słuchania muzyki lub rozmów, obecnie cieszą się również dużą popularnością podczas nauki zdalnej. Pozwalają one na skuteczne odcięcie się dziecka od czynników zewnętrznych, co przekłada się na pełne skupienie na nauce. Inne gadżety i sprzęty ułatwiające dziecku naukę w domu znajdziesz w poradniku: Nauka zdalna – co jest niezbędne dla dziecka?

prezent na Komunię do 500 zł

Mateusz Tomczak

Mateusz Tomczak

Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele