Prezent dla fana Star Wars – najlepsze pomysły

08.10.2020 | autor: Julia Sowińska | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Istnieje spora szansa, że w rodzinie lub wśród znajomych znajdą się fani Star Wars, czyli jednej z najpopularniejszych filmowych serii. Jeśli planujesz zrobić dla takiej osoby prezent, wiele radości sprawi jej coś związanego ze wspomnianym uniwersum. A wybór jest naprawdę spory, dlatego też przygotowaliśmy małą podpowiedź. Oto zestawienie sugerujące, jaki prezent dla fana Star Wars wybrać.

  • Elektryczna szczoteczka dla dziecka
  • Opaska sportowa dla dziecka: Garmin Vivofit Junior 2 Star Wars
  • Gra komputerowa
  • Gra towarzyska
  • Figurka kolekcjonerska i lampa w jednym
  • Robot w wersji kolekcjonerskiej


Opaska sportowa dla dziecka: Garmin Vivofit Junior 2 Star Wars

Opaski sportowe monitorują sen, liczą kroki i przypominają o zalecanej dziennej 60-minutowej aktywności sportowej.  To świetne gadżety, które skutecznie motywują do ćwiczeń. Motyw Star Wars na zegarku z pewnością przekona do jego noszenia każdego młodego fana.

Prezent dla gracza: Gra Star Wars Battlefront II

Być może nie każdy wie, że prócz filmów powstało też wiele gier osadzonych w świecie Star Wars. Jedną z najpopularniejszych jest Star Wars Battlefront II, dynamiczna strzelanka bardzo wysoko oceniana przez branżowe media oraz graczy. Wyróżnia się świetną grafiką i doskonałym udźwiękowieniem, pozwala na zabawę kampanii oraz trybach wieloosobowych. Twórcy przygotowali znanych bohaterów, ogrom broni, a nawet pojazdy kosmiczne. Gra Star Wars Battlefront II dostępna jest w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Zobacz również ranking: Jaki prezent dla gracza kupić?


Gra towarzyska: Hasbro Monopoly Star Wars C1990

Hasbro Monopoly Star Wars C1990 to świetny pomysł na prezent dla fana Star Wars. Dlaczego? Jest to edycja specjalna kultowej gry Monopoly, znanej praktycznie każdemu, kto miał do czynienia z grami towarzyskimi. Wyjątkowość tego prezentu podkreśla fakt, iż gra wydana została z okazji czterdziestolecia sagi i zachowuje retro klimat świata „Nowej Nadziei” z 1979 roku.


Prezent dla kolekcjonera gadżetów: Lampa Lord Vader LED

W pokoju sympatyka Gwiezdnych Wojen znajdować powinno się wiele gadżetów i figurek nawiązujących do ulubionych postaci. Jaki prezent dla fana Star Wars z kolekcji figurek wybrać? Lampa Star Wars to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent, w tym przypadku ma kształt figurki Lorda Vadera. Bez wątpienia spodoba się fanom uniwersum. Figurka ma ruchome ręce i nogi, a cała konstrukcja nie jest jedynie dekoracją, bowiem żarówki umieszczone zostały w mieczu i skutecznie rozświetlają ciemne pomieszczenie.


Robot w wersji kolekcjonerskiej

Robot w wersji kolekcjonerskiej to świetny prezent dla fana Star Wars. Jego autentyczne ruchy z pewnością spodobają się miłośnikowi SW. Roboty można kontrolować posługując się smartfonem lub tabletem, potrafią one również samodzielnie reagować na otoczenie. Ich dodatkowym atutem są efekty świetlne i dźwiękowe.

Mogą Cię zainteresować:

Autor
Julia Sowińska
Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?

Czytaj więcej