Jaka pralka ładowana od góry? Ranking

W Twojej łazience jest mało miejsca, a Ty nie lubisz schylać się do pralki przy ładowaniu i rozładowywaniu prania? Jaka pralka będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Wąska i wygodna w obsłudze pralka ładowana od góry.

Proces wyboru takiej pralki utrudnia duża różnorodność dostępnych modeli. Sprawdźmy, jaka pralka ładowana od góry do 1500 zł będzie optymalnym wyborem.

Najpopularniejsze pralki ładowane od góry

Dobra pralka ładowana od góry do 1000 zł: Whirlpool AWE60110

pralka ładowana od góry

Oferuje świetną relację jakości do ceny. Kupując ją, możesz być pewny, że jej obsługa będzie wygodna i intuicyjna. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest pasek postępu programu. Przesuwa się on w trakcie prania, informując Cię, ile jeszcze czasu pozostało do jego zakończenia.

Z pewnością spodoba Ci się też funkcja szybkiego prania. Pozwala ona zaoszczędzić sporo czasu, piorąc słabo zabrudzone rzeczy. Model ten posiada też m.in. program antybakteryjny, program do prania wełny oraz do tkanin syntetycznych.


Pralka ładowana od góry do 1500 zł: Whirlpool TDLR 60113

pralka ładowana od góry

Innowacyjna pralka do 1500 zł wyposażona w technologię Szósty Zmysł. Pomaga ona zmniejszyć zużycie wody i prądu. Musimy tylko wybrać rodzaj tkaniny i wielkość załadunku, a pralka dostosuje zużycie wody, energii, na bieżąco monitorując cykl prania. Z kolei asymetryczne ruchy bębna świetnie dbają o włókna tkanin precyzyjnie rozprowadzając ubrania w bębnie.

W efekcie materiał lepiej wchłania środek piorący. W tym modelu pralki zainstalowano też system kontrolujący ilość piany. W razie potrzeby pralka uruchamia dodatkowe płukanie.


Pralka ładowana od góry A++: Electrolux EWT1066ERW

pralka ładowana od góry

Doskonałej jakości pralka ładowana od góry do 1500 zł. Bardzo delikatnie obchodzi się z pranymi rzeczami, również tymi z wełny. Dowodem tego jest otrzymany certyfikat Woolmark Blue. Funkcja Time Manager umożliwi Ci odpowiednie dostosowanie długości cyklu, by pranie było gotowe dokładnie wtedy, gdy chcesz.

Pralka ta pracuje cicho i gwarantuje bardzo niskie zużycie energii. Dowodem tego jest klasa energetyczna A++. Drzwiczki bębna otwierają się miękko i spokojnie. Pralka posiada m.in. program ekologiczny oraz program do ubrań sportowych.


Pralka wolnostojąca ładowana od góry: Candy CST 370LS

pralka ładowna od góry

Pralka wolnostojąca ładowana od góry wyposażona w wiele programów, w tym bardzo szybkie pranie trwające zaledwie 14 minut. Idealne na szybkie odświeżenie ubrań.

Wśród innych przydatnych funkcji należy opóźnienie startu (nawet o 24 godziny) oraz detektor kilogramowy (dopasowujący ilość zużywanej wody i energii do stopnia załadowania pralki).

Pralka Candy jako nowoczesne urządzenie dysponuje funkcją Smart Check-Up umożliwiającą stałe monitorowanie kondycji urządzenia. Dzięki łączności NFC pralkę można także sparować ze smartfonem, aby jeszcze lepiej wykorzystać jej możliwości.


Wolnostojąca pralka do 1500 zł: Whirlpool TDLR 70112

pralka ładowana od góry

Pralka Whirlpool TDLR 70112 to świetna propozycja dla osób, które szukają modelu dostosowanego do małych przestrzeni. Wąska konstrukcja pralki umożliwi jej umieszczenie w praktycznie każdej przestrzeni.

Wyposażona jest w technologię 6-ty Zmysł, która dostosowuje ustawienia do danego prania, aby zapewnić optymalną pielęgnację tkanin. Oprócz tego to rozwiązanie pozwala na oszczędność energii i wody – nawet o połowę.

Uwagę zwraca także duża pojemność bębna – 7 kg.