Najlepsze prezenty na Komunię dla dziecka

Zastanawiasz się, co kupić na Komunię dla dziecka? Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze niemały kłopot. Dobra wiadomość jest taka, że to zestawienie może być pomocne. Przedstawiamy w nim najlepsze, a więc przede wszystkim sprawdzone prezenty na Komunię – takie, które ucieszą każde dziecko w tym ważnym dla niego dniu.

Oto najciekawsze zabawki i elektroniczne gadżety dla najmłodszych użytkowników – zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Sprawdź prezentowe pewniaki w Komputronik.pl

Co kupić na Komunię

Dron na Komunię – hit na prezent

Od kilku lat jednym z największych hitów na Komunię są drony. Chłopcy i dziewczyny marzą o zdalnie sterowanych, latających zabawkach z jednego prostego powodu – potrafią one dać mnóstwo czystej frajdy. Dron dla dziecka to też dobry sposób na to, by odciągnąć je od komputera i zachęcić do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Przy wyborze drona warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale też maksymalny czas pracy (ten powinien wynosić około 10 minut). Dobrze też, gdy wielowirnikowiec jest wyposażony w kamerę, bo pozwala wtedy dziecku na obserwowanie świata z lotu ptaka.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź nasz artykuł Jaki dron na Komunię wybrać? TOP 5

Polecane drony na Komunię

Deskorolka elektryczna – dobra alternatywa dla roweru

Jaki prezent na Komunię dla dziewczynki lub chłopca jest wybierany najczęściej? Kiedyś odpowiedzią był: rower. Dziś jednak inne prezenty na Komunię z kategorii pojazdy robią na dzieciach wrażenie – deskorolki elektryczne, czy też inaczej: hoverboard albo segway. Deska elektryczna jest to zasilana akumulatorowo, dwukołowa maszyna, która pozwala przemieszczać się z punktu A do punktu B, a przy okazji ćwiczyć równowagę.

Deskorolka dla dzieci sprawdzi się zarówno jako środek transportu, jak i w formie zabawki. Podobnie jak rower stanowi dobry motywator do spędzania czasu na dworze. Aby spełniać swoje funkcje musi być jednak solidnie wykonana, rozpędzać się przynajmniej do 15km/h i przejeżdżać 20km na jednym ładowaniu.

Polecane deskorolki elektryczne na Komunię

Hulajnoga elektryczna, czyli pojazd uwielbiany przez dzieci

Jeżeli nie deska elektryczna, to może jakiś inny pojazd? Nasz kolejny oryginalny pomysł na prezent również zachęca do zabawy na dworze, ale ma bardziej klasyczną konstrukcję i jest zdecydowanie prostszy w obsłudze. Przechodząc do rzeczy – to hulajnoga elektryczna dla dzieci.

Już zwykła hulajnoga daje mnóstwo radości z jazdy, a taka, która ma dodatkowo napęd elektryczny, zapewnia jej jeszcze więcej. Równocześnie jest to bezpieczny środek transportu – po pierwsze bowiem jest stabilny, a po drugie nie rozpędza się do prędkości, które mogłyby stanowić zagrożenie dla najmłodszych.

Polecane Hulajnogi elektryczne na Komunię

Smartwatch na Komunię, czyli inteligentny zegarek dla dziecka

Chcesz kupić oryginalny prezent na Komunię dla chłopca lub dziewczynki? Pomyśl zatem o smartwatchu, czyli zegarku na rękę we współczesnej odsłonie. Podobnie jak jego starszy brat, służy on przede wszystkim do wskazywania aktualnej godziny, ale dodatkowo ma rozmaite funkcje.

Sprawdź także nasz poradnik Jak wybrać zegarek dla dziecka z GPS?

Polecane smartwatche na Komunię

Gadżet – zawsze sprawdzony prezent dla dziecka

Liczba możliwości przy wyborze najlepszego prezentu na Komunię jest ogromna. Dziś w sklepach można znaleźć mnóstwo interesujących propozycji – nietypowych zabawek i funkcjonalnych gadżetów. Za dowód niech posłużą nasze trzy kolejne propozycje, wśród których znajdziemy: roboty zabawki, klocki LEGO, czytniki e-book.

Polecane gadżety na Komunię

Abelix Krypton to robot edukacyjny dla dzieci, które daje mnóstwo frajdy. Wspiera kreatywność, umiejętności programowania oraz projektowania i konstruowania robotów.

Świetną zabawą, a przy okazji lekcją cierpliwości i technicznego myślenia, może być również układanie klocków konstrukcyjnych, takich jak LEGO Technic.

Dobrym pomysłem na prezent może być także czytnik e-booków, czyli urządzenie służące do czytania cyfrowych książek. Taki gadżet nada się do czytania zarówno lektur, jak i zwykłych książek, a tym samym przyczyni się do poszerzania słownictwa i rozwijania wyobraźni. Jeśli chodzi o taki sprzęt, jednym z najbardziej atrakcyjnych modeli na rynku jest Kindle Paperwhite 4.

Roboty zabawki LEGO Technic Czytnik e-book Amazon Kindle
prezenty na Komunię prezenty na Komunię prezenty na Komunię

Wojciech Kulik

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców.
W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.

Najlepsze prezenty na Komunię dla dziecka
4.5 (90%) 2 głosów