Jaka lodówka turystyczna do 300 zł? TOP 5

24.06.2019 | autor: Julia Sowińska | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

W upalne dni każdy z nas chciałby wyrwać się z pracy i wyjechać nad wodę, w góry albo za miasto. Podczas planowania takich wyjazdów, rozważmy zakup przenośnej lodówki turystycznej. Taka lodówka na wakacje zapewni nam zimne napoje i przekąski podczas plażowania.

Jaka lodówka turystyczna powinna zwrócić naszą uwagę? Bez problemu kupimy dobrej klasy lodówki turystyczne w dość niskiej cenie. Podpowiadamy zatem, jaka lodówka turystyczna do 300 zł jest warta wyboru.

Czym powinna cechować się lodówka turystyczna?

Lodówka turystyczna jest urządzeniem, które przydatne jest głównie podczas wakacji, dlatego bez wątpienia musi być w pełni mobilna.

  • Wymiary – przed zakupem sprzętu dobrze jest dokonać pomiarów bagażnika auta i porównanie ich z rozmiarami lodówki turystycznej. W ten sposób oszacujesz, czy nie zajmie ona zbyt wiele, cennego miejsca.
  • Sposób zasilania – wybierając lodówkę turystyczną na wakacje warto również zwrócić również uwagę na sposób zasilania lodówki turystycznej. Znaczna część modeli umożliwia pobieranie prądu z gniazda zapalniczki samochodowej. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, ponieważ nie jest konieczny zakup wkładów chłodzących. Ponadto lodówki turystyczne zasilane prądem 12V są również wydajniejsze.
  • Pojemność – lodówki turystyczne występują zarówno w większej, jak i mniejszej pojemności. Przy wyborze warto pamiętać o pojemności lodówki przenośnej, aby zakupiona lodówka turystyczna była wystarczająca do tego, aby schłodzić odpowiednią dla nas ilość napojów.

Najpopularniejsze lodówki turystyczne w Komputronik.pl


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Julia Sowińska
Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (5 głosów)

Czytaj więcej