Jaka lodówka turystyczna do 300 zł? TOP 5

W upalne dni każdy z nas chciałby wyrwać się z pracy i wyjechać nad wodę, w góry albo za miasto. Podczas planowania takich wyjazdów, rozważmy zakup przenośnej lodówki turystycznej. Taka lodówka na wakacje zapewni nam zimne napoje i przekąski podczas plażowania.

Jaka lodówka turystyczna powinna zwrócić naszą uwagę? Bez problemu kupimy dobrej klasy lodówki turystyczne w dość niskiej cenie. Podpowiadamy zatem, jaka lodówka turystyczna do 300 zł jest warta wyboru.

Czym powinna cechować się lodówka turystyczna?

Lodówka turystyczna jest urządzeniem, które przydatne jest głównie podczas wakacji, dlatego bez wątpienia musi być w pełni mobilna.

  • Wymiary – przed zakupem sprzętu dobrze jest dokonać pomiarów bagażnika auta i porównanie ich z rozmiarami lodówki turystycznej. W ten sposób oszacujesz, czy nie zajmie ona zbyt wiele, cennego miejsca.
  • Sposób zasilania – wybierając lodówkę turystyczną na wakacje warto również zwrócić również uwagę na sposób zasilania lodówki turystycznej. Znaczna część modeli umożliwia pobieranie prądu z gniazda zapalniczki samochodowej. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, ponieważ nie jest konieczny zakup wkładów chłodzących. Ponadto lodówki turystyczne zasilane prądem 12V są również wydajniejsze.
  • Pojemność – lodówki turystyczne występują zarówno w większej, jak i mniejszej pojemności. Przy wyborze warto pamiętać o pojemności lodówki przenośnej, aby zakupiona lodówka turystyczna była wystarczająca do tego, aby schłodzić odpowiednią dla nas ilość napojów.

Tania lodówka turystyczna: Gio’Style BRAVO 30

tania lodówka turystycznaJeśli szukasz taniej lodówki turystycznej, to świetną propozycją jest Gio’Style BRAVO 30. To przenośna lodówka do 100 zł, a więc jej zakup nie będzie dużym wydatkiem dla domowego budżetu. Ta lodówka turystyczna dobrze sprawdzi się na krótkie wycieczki, piknik w parku, czy wyjazd nad jezioro. Oferuje pojemność 29,5 litra i jest zdolna do utrzymania temperatury nawet przez 14 godzin dzięki izolacji EPS.

Wymiary Gio’Style BRAVO 30 to 41 x 40 x 27,5 cm, a waga to 2,2 kg. Solidna konstrukcja, wygodny uchwyt i lekkość to oprócz ceny największe atuty tej przenośnej lodówki.


Lodówka turystyczna do 200 zł: Gio’Style BRAVO 25 12V

lodówka turystyczna do 200 złGio’Style BRAVO 25 12V to przystępna cenowo lodówka turystyczna, która dla większości osób będzie w zupełności wystarczająca na wypady do lasu na biwak, na plażę czy wszelkiego rodzaju wycieczki samochodowe (działa na zasilanie z gniazda zapalniczki 12V). Oferuje pojemność 21 litrów mieszcząc tym samym nawet 30 puszek z napojem, a wszystko to przy wymiarach 43 x 38 x 25.6 cm i wadze 2.83 kg.

Konstrukcja lodówki jest bardzo solidna, producent skorzystał tutaj z polipropylenu oraz izolacji EPS, zadbał też o szczelną pokrywę i duży uchwyt.


Lodówka turystyczna do 250 zł: Camry CR 93

lodówka turystyczna do 300 złLodówka turystyczna do 250 zł, która zwróci uwagę nawet najbardziej wymagających podróżników. Jej podstawową zaletą jest bardzo pojemna komora, która pomieści napoje o maksymalnej kubaturze 32 litrów. Lodówka turystyczna samochodowa może być zasilana zarówno z gniazda zapalniczki, jak i tradycyjnego gniazdka elektrycznego.

Fakt ten docenią osoby, które w wakacje nie tylko podróżują autem, ale przebywają również w domkach letniskowych, gdzie jest dostęp do energii elektrycznej. Model Camry CR 93 zaprojektowany został w taki sposób, aby zapewnić maksymalną efektywność chłodzenia. Drzwiczki zamykane są na solidne zatrzaski, a ścianki zaizolowane wydajnym materiałem.


Lodówka turystyczna do 200 zł: Camry CR 8065

lodówka turystyczna do 300 złCamry CR 8065 to lodówka turystyczna idealna na biwak, czy szybką, spontaniczna wycieczkę w letnie popołudnie. Oczywiście na weekendowe wypady także będzie jak znalazł. Model ten dysponuje przestronną komorą chłodzącą o pojemności 24 litrów. Bez problemu pomieści więc wszystkie niezbędne produkty – zarówno coś na ząb jak i napoje.

Specjalna izolacja termiczna utrzymuje niską temperaturę przez wiele godzin. Lodówka wyposażona jest także w zasilanie z przejściówką samochodową, więc sprawdzi się także w trakcie podróży. Zawsze można też dochłodzić lodówkę już na miejscu podłączając ją do standardowego gniazdka elektrycznego.

Wymiary lodówki turystycznej Camry CR 8065 to 45 x 44 x 30 cm.


Lodówka turystyczna do 300 zł: MPM 26-CBM-02

lodówka turystyczna do 300 złIdealna lodówka turystyczna dla większej ilości osób. Ma ona aż 26 litrów pojemności. Lodówka zasilana może być prądem 12V i 230V. W ten sposób jej możliwości wykorzystasz zarówno w hotelu, domku letniskowym, jak i samochodzie. Z racji tego, że lodówka przenośna nie wymaga stosowania wkładów chłodzących, ochładzanie produktów będzie przebiegało sprawnie i szybko.

Urządzenie nie jest przesadnie ciężkie, ponieważ jego waga wynosi tylko 3,7kg, wymiary również są optymalne. Dzienne zużycie energii przez tę lodówkę wynosi zaledwie 0,178kWh, dlatego jest to idealny sprzęt do tego, aby chłodzić napoje podczas wakacyjnych podróży.