Jaka ładowarka solarna do telefonu? TOP 5

Technologie związane z odnawialnymi źródłami energii rozwijają się w niezwykle szybkim tempie. Nikogo już nie dziwią dachy domów pokryte panelami słonecznymi. Technologia dotąd zarezerwowana dla przemysłu i gospodarstw domowych, dziś dostępna jest również dla niewielkich urządzeń elektronicznych. Panele słoneczne to idealne uzupełnienie funkcjonalności Power Banków.

Jeśli zastanawiasz się, jaki Power Bank wybrać, warto zwrócić uwagę na Power Banki w odsłonie ładowarek solarnych, które do uzupełnienia energii potrzebują jedynie odrobiny słońca. Sprawdźmy więc, jaka ładowarka solarna jest najbardziej godna polecenia.

  • Ładowarka do 3 urządzeń: Sunen PowerNeed 23000 mAh
  • Ładowarka solarna w plecaku: Sunen PowerNeed SBS11
  • Ładowarka ze wskaźnikiem promieniowania: Sunen PowerNeed 8000 mAh
  • Praktyczna ładowarka solarna: Sunen PowerNeed 5000 mAh
  • Plecak z ładowarką solarną: Sunen PowerNeed SBS12

Ładowarka do 3 urządzeń: Sunen PowerNeed 23000 mAh

ładowarka solarnaFantastyczna ładowarka solarna do laptopa, telefonu i innych urządzeń mobilnych. Posiada bardzo dużą pojemność i jest w stanie naładować aż trzy urządzenia jednocześnie. Model ten ma pojemność sięgającą aż 23.000mAh. Możesz nim naładować telefon i tablet przez gniazdo USB 5V, a także komputer w zakresie 12-16-19V. Do power banku dołączony jest zestaw różnego rodzaju przejściówek, które sprawiają, że może on ładować właściwie wszystkie najpopularniejsze modele urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Do wyboru mamy miniUSB, mikroUSB, Apple 30-pin, oraz przejściówki do Sony PSP i Nintendo DS.

Produkt chwilowo niedostępny.


Ładowarka solarna w plecaku: Sunen PowerNeed SBS11

ładowarka solarnaBardzo praktyczne urządzenie dla wszystkich uwielbiających podróże. Jest to ładowarka solarna USB, której panel sprytnie został zintegrowany z niewielkim plecakiem o pojemności ośmiu litrów. Nie musisz więc specjalnie ustawiać panelu słonecznego podczas postojów. Plecak przez cały czas wystawiony będzie na działanie słońca. Urządzenie gwarantuje 7W mocy i jest tak czułe, że wychwytuje promienie słoneczne nawet w bardziej pochmurne dni. Napięcie wyjściowe to 5V, 1.2A. Panel wraz z ładowarką waży nieco powyżej jednego kilograma.

Produkt chwilowo niedostępny.


Ładowarka ze wskaźnikiem promieniowania: Sunen PowerNeed 8000 mAh

ładowarka solarnaDoskonała ładowarka solarna do telefonu, wyposażona w niezwykle wydajny panel. Posiada zintegrowany wskaźnik promieniowania, informujący, kiedy energia słoneczna jest wystarczająca do ładowania twojego urządzenia. W przypadku braku słońca energię w power banku możesz uzupełnić w klasyczny sposób, a więc podłączając go do gniazdka elektrycznego. Ładowarka słoneczna posiada dwa porty: USB 2.0 oraz USB 1.0. Wyposażona jest w akumulator litowo-polimerowy, który jest lżejszy i mniejszy od standardowych akumulatorów. Ma on też dłuższą żywotność.


ładowarka solarnaPraktyczna ładowarka solarna: Sunen PowerNeed 5000 mAh

Praktyczna ładowarka solarna do tabletu lub smartfona w bardzo oryginalnym kształcie. Posiada niezwykle szczelną obudowę, która uniemożliwia przedostanie się kurzu i innych zanieczyszczeń do środka. Urządzenie ma też bardzo trwałe porty USB. Model ten ma pojemność 5000mAh i panel solarny 1.2W. Ma też praktyczny uchwyt, dzięki któremu możesz zawiesić go na ścianie lub gałęzi podczas ładowania. Ładowarka wyposażona została w dwa porty USB oraz wskaźnik pojemności informujący właściciela, ile energii pozostało jeszcze w zapasie.

Produkt chwilowo niedostępny.


Plecak z ładowarką solarną: Sunen PowerNeed SBS12

ładowarka solarnaJak wybrać ładowarkę solarną, gdy wybieramy się na dłuższe wędrówki piesze? Wybierzmy model zintegrowany z solidnym i dużym plecakiem o pojemności aż 40 litrów. Moc panelu to 6,5W i można używać go nawet w pochmurne dni. Można ładować z jego pomocą wszystkie urządzenia wyposażone w gniazdo micro USB. Ładowarka jest wodoodporna – nie musisz jej zabezpieczać podczas deszczu. Specjalny system rzepów pozwala montować panel w różnych częściach plecaka. Można go też całkowicie odłączyć i używać jako osobnego urządzenia.

Produkt chwilowo niedostępny.