Jaka konsola do gier na Komunię? TOP 5

Kwiecień i maj to miesiące, w których wiele osób chce odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki prezent na Komunię kupić? Wybierać można z naprawdę wielu gadżetów, ale jeśli szukamy czegoś dla sympatyków gier to nie ulega wątpliwości, że konsola do gier na Komunię może być strzałem w dziesiątkę.

Jaka konsola do gier trafi w gust obdarowywanego dziecka? Jaka konsola na Komunię będzie najlepsza do wymagających gier, a jaka do zabawy poza domem? Wbrew pozorom jej zakup nie musi wiązać się z bardzo dużym wydatkiem, a z aktualnej oferty jest z czego wybierać.

Oto najciekawsze propozycje

  • Konsola na Komunię: Microsoft Xbox One X
  • Konsola do gier na Komunię do 1500 zł: Sony PlayStation 4 Slim
  • Tania konsola do gier na Komunię: Sony PlayStation Classic
  • Konsola przenośna dla dziecka: Nintendo SWITCH
  • Mobilna konsola do gier: New Nintendo 2DS XL

Sprawdź prezentowe pewniaki w Komputronik.pl

Co kupić na Komunię

Konsola na Komunię: Microsoft Xbox One X

konsola do gier na KomunięJaką konsolę do gier kupić gdy nie ogranicza nas budżet? Zdecydowanie Microsoft Xbox One X. To konsola dla dziecka określającego się mianem zagorzałego gracza, przy której w wolnym czasie zrelaksują się również dorośli. Dzięki ogromnej wydajności tego sprzętu, gry działają w prawdziwej rozdzielczości 4K Ultra HD, co przy wsparciu technologii HDR zapewnia niesamowite doznania wizualne. Oczywiście nie ma mowy o jakichkolwiek spadkach płynności, pozostaje jedynie cieszyć się rozgrywką. Dodatkowym atutem jest wbudowany napęd Blu-ray. Dzięki niemu Microsoft Xbox One X może pełnić rolę domowego centrum multimedialnego.


Konsola do gier na Komunię do 1500 zł: Sony PlayStation 4 Slim

konsola do gier na KomunięNajpopularniejsza konsola świata doczekała się już kilku odsłon. Warto zwrócić uwagę na najbardziej przystępną cenowo Sony PlayStation 4 Slim, która jest najmniejsza i najsmuklejsza, co oznacza, że będzie najlepiej prezentować się w salonie. Dodatkowo jest też najbardziej energooszczędna, a mimo tego oferuje funkcjonalność podstawowej Sony PlayStation 4, łącznie z obsługą HDR.

To dobry pomysł na prezent na komunię dla chłopca chcącego rozpocząć przygodę ze światem gier, których na platformę Sony bezsprzecznie nie brakuje. Do wyboru mamy wiele gorących tytułów z różnych gatunków – gier akcji, przygodowych, sportowych czy wyścigów.


Tania konsola do gier na Komunię: Sony PlayStation Classic

konsola do gier na KomunięSony PlayStation Classic to konsola na prezent komunijny, dzięki której można wrócić do lat dziewięćdziesiątych. Dla dziecka to doskonała okazja do przypomnienia sobie ówczesnych hitów. Dobrze bawić będą się tutaj także rodzice, którzy otrzymają możliwość przypomnienia sobie młodzieńczych czasów.

Sony PlayStation Classic to 20 preinstalowanych gier, między innymi Final Fantasy VII, TEKKEN 3 czy Wild Arms, a także bardzo kompaktowe gabaryty. Chociaż wygląda jak pierwowzór z 1994 roku jest o 45% mniejsza. Bez problemu znajdzie się dla niej miejsce nawet w niewielkim pokoju, można ją też łatwo przenosić do znajomych. To świetny pomysł na tani i trafiony prezent dla dziecka.


Konsola przenośna dla dziecka: Nintendo SWITCH

konsola do gier na KomunięPrzemyślana, modularna konstrukcja Nintendo SWITCH sprawia, że jest to niezwykle oryginalna konsola do gier dla dzieci. To sprzęt, który może działać w trybie stacjonarnym (wraz ze stacją dokującą) oraz mobilnym, co zapewnia niespotykaną w konkurencyjnych propozycjach elastyczność sposobu rozgrywki.

Nintendo SWITCH to doskonały prezent na Komunię dla dziewczynki i chłopca. Dziecko będzie mogło bawić się przy grach w domowym zaciszu, a w razie konieczności spakować konsolę do plecaka i np. pograć na świeżym powietrzu czy umilić sobie podróż.


Mobilna konsola do gier: New Nintendo 2DS XL

konsola do gier na KomunięRównież New Nintendo 2DS XL to konsola na prezent dla dziecka, które nie lubi przesiadywać w jednym miejscu lub też chce uprzyjemnić sobie w jakiś sposób dłuższe dojazdy do szkoły. To konsola przenośna, którą można mieć zawsze przy sobie.

Atutem jest bardzo duża liczba dostępnych gier, konsola jest bowiem wstecznie kompatybilna z tytułami na Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS i Nintendo DS w 2D. Najlepiej odnajdą się oczywiście młodzi fani światów wykreowanych przez Nintendo, takich jak Mario, Pokémon czy The Legend of Zelda.


Mateusz Tomczak

Mateusz Tomczak

Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.