Komputronik Outlet – Poznań, Krzysztofa Kolumba 8

Adres i dane kontaktowe


ul. Krzysztofa Kolumba 8

62-052 Komorniki


61 668 85 13

outlet@komputronik.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 9:00 - 19:00

Środa: 9:00 - 19:00

Czwartek: 9:00 - 19:00

Piątek: 9:00 - 19:00

Sobota: 9:00 - 16:00

Niedziela: zamknięte

Jak do nas dotrzeć


Akceptowane formy płatności


  • gotówka
  • karty płatnicze
  • raty
  • leasing
  • Tax Free
  • Bony BonCard
  • Multi Bony Benefit Systems

Numer konta bankowego salonu


49 1160 2244 6825 5555 0023 1500

Pracownicy salonu

Bartosz Ziarkowski

Kierownik outletu


bartosz.ziarkowski@komputronik.pl

694 458 662

Katarzyna Stachura

Z-ca Kierownika outletu


katarzyna.stachura@komputronik.pl

604 164 865

Adam Sobko

Specjalista ds. Sprzedaży


adam.sobko@komputronik.pl

61 668 85 13

Sebastian Pociecha

Specjalista ds. Sprzedaży


sebastian.pociecha@komputronik.pl

61 668 85 13

Bartosz Guz

Młodszy Doradca Klienta


bartosz.guz@komputronik.pl

61 668 85 13

Serwis


Salon prowadzi usługi serwisowe. Szczegóły dot. realizacji napraw gwarancyjnych znajdują się tutaj (link).

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące działalności i funkcjonowania sklepu prosimy kierować na adres leszek.debowski@komputronik.pl

Zamówienia internetowe realizowane za pośrednictwem sklepu (odbiór osobisty), mogą mieć nieznacznie wydłużony czas odbioru w stosunku do informacji podanej na stronie.