Komputronik – Gdynia, Centrum Kwiatkowskiego

Adres i dane kontaktowe


ul. 10 Lutego 16

81-364 Gdynia


58 700 71 02

608 692 746

gdynia@komputronik.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek: 10:00 - 20:00

Wtorek: 10:00 - 20:00

Środa: 10:00 - 20:00

Czwartek: 10:00 - 20:00

Piątek: 10:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 20:00

Niedziela: 11:00 - 19:00

Jak do nas dotrzeć


Salon mieści się w Centrum Handlowym Kwiatkowskiego zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. 10 lutego oraz ul. Władysława IV. Wjazd na płatny parking podziemny mieści się od ul. Mściwoja. Dojazd liniami: 103, 104, 105, 109, 125, 182, 196, 204, 750


Akceptowane formy płatności

  • gotówka
  • karty płatnicze
  • raty
  • leasing
  • Tax Free
  • Bony BonCard
  • Multi Bony Benefit Systems

Numer konta bankowego salonu


92 1160 2244 6825 5555 0023 4509

Pracownicy salonu

Michał Kaleta

Kierownik salonu


michal.kaleta@komputronik.pl

660 615 573

Adam Stawski

z-ca Kierownika salonu


adam.stawski@komputronik.pl

604 649 423

Jakub Przydryga

Doradca Klienta


jakub.przydryga@komputronik.pl

58 700 71 02

608 692 746

Marcin Wejher

Doradca Klienta


marcin.wejher@komputronik.pl

58 700 71 02

608 692 746

Bogdan Pisarski

Doradca Klienta


bogdan.pisarski@komputronik.pl

58 700 71 02

608 692 746

Piotr Kaczkowski

Doradca Klienta


piotr.kaczkowski@komputronik.pl

58 700 71 02

608 692 746

Robert Pastuszko

Specjalista ds. sprzedaży, obsługa zamówień internetowych


robert.pastuszko@komputronik.pl

58 700 71 02

608 692 746

Serwis


Salon prowadzi usługi serwisowe. Szczegóły dot. realizacji napraw gwarancyjnych znajdują się tutaj (link).

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące działalności i funkcjonowania sklepu prosimy kierować na adres joanna.szczupal@komputronik.pl

Zamówienia internetowe realizowane za pośrednictwem sklepu (odbiór osobisty), mogą mieć nieznacznie wydłużony czas odbioru w stosunku do informacji podanej na stronie.