Jaki komputer do 8000 zł? Najlepsze zestawy na luty 2024

komputer do 8000

Komputer do 8000 zł nie uznaje kompromisów – wszystko tutaj jest idealnie ze sobą zgrane. Procesor Intel Core i5-14500 z 14 rdzeniami oraz 20 wątkami, karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti z 12 GB własnej pamięci, szybki SSD o pojemności 2 TB oraz optymalne 32 GB RAM. Na takim sprzęcie nie tylko zagramy we wszystko, ale również w pełni profesjonalnie zajmiemy się obróbką wideo lub zdjęć. To również wybitnie dobry sprzęt do stremowania rozgrywki.

Złożone z naszej propozycji komputery gwarantują bezawaryjne, długie użytkowanie. Pozwalają także na łatwą rozbudowę w przyszłości. W tym budżecie komputer złożony z naszych propozycji części zaspokoi potrzeby zarówno graczy, jak i grafików komputerowych. Poradzi sobie nawet z obciążającymi system aplikacjami. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie przeczytaj nasz artykuł Jaki komputer wybrać: zawarliśmy tam najważniejsze informacje, których potrzebujesz do stworzenia zestawu do swoich potrzeb i ewentualnego podjęcia decyzji o rozbudowie.


Komputer do 8000 zł – luty 2024

Razem: 8 116,35 zł

Usługa montażowa: 299 zł

Jeśli chcesz kupić gotowy komputer, koniecznie sprawdź nasze zestawienie Polecane zestawy komputerowe. Nie każdy gotowy złożony zestaw, który kupisz w sklepie, sprosta Twoim oczekiwaniom i poradzi sobie z codziennymi wyzwaniami, których się podejmujesz np. podczas gier czy pracy. Zwróć uwagę na to, czy taki zestaw oferuje możliwość rozbudowy – w takiej sytuacji kup komputer, który jest najbliższy ideałowi, by potem w przyszłości wymienić najważniejsze podzespoły. Zerknij też na nasze inne poradniki, w których oferujemy różne komputery złożone przez naszych specjalistów.


komputer do 15000

Co można zrobić na komputerze za 8000 zł

Powyższy zestaw komputerowy do 8000 zł jest bardzo dobrze zbalansowany pod kątem dobranych komponentów, bez żadnego słabego punktu. Dzięki temu można tutaj zagrać we wszystkie nowości w 4K Ultra HD i z wysoką płynnością animacji, jak i stosować komputer do pracy z grafiką, montażem wideo (tu pomaga podwójny enkoder), czy też wykorzystamy komputer do streamowania gier np. na Twitchu.

Rozbudowa specyfikacji

W temacie rozbudowy tej specyfikacji zestawu komputerowego do 8000 zł, jego potencjał został maksymalnie wyciśnięty co do złotówki. Można ewentualnie pomyśleć o dokupieniu oświetlenia LED do komputera, aby nadać mu jeszcze bardziej gamingowego charakteru. Dostępne opcje wahają się tu od 40 do 200 zł.

Zawsze możesz skorzystać też z naszego konfiguratora PC, który znacznie ułatwi Ci złożenie komputera oraz wybór i łączenie podzespołów w wybranym przez Ciebie budżecie. Pozwoli on na bezproblemowe złożenie zestawy komputera do 8000 zł lub w innej cenie, zależnie od Twoich potrzeb.


Alternatywy – gotowe komputery do 8000 zł


Polecane zestawy komputerowe w innych przedziałach cenowych

Autor
Jakub Krawczyński
Na skrzyżowaniu światów dziennikarstwa, PR-u i IT. Ma słabość do najnowszych technologii obrazu oraz dźwięku i nie byłby sobą, gdyby przestał być na bieżąco z gadżetami. Przygodę z komputerami i grami zaczął w wieku 5 lat, a teraz jest tatą małej gejmerki. Gdy nie zajmuje się żonglerką i ekwilibrystyką słowną, lubuje się w słuchaniu alt-rocka, zgłębianiu kina światowego i konsumowaniu szeroko rozumianej (pop)kultury.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.3/5 (3 głosy)

Czytaj więcej