Jaka kamera sportowa do 500 złotych? Ranking

22.10.2020 | autor: Mateusz Tomczak | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kamery sportowe to coraz bardziej popularne urządzenia, które służą do uwieczniania (bardziej lub mniej) ekstremalnych wyczynów na świeżym powietrzu. Jaka kamera sportowa będzie dla Ciebie najlepsza? Jeszcze do niedawna najbardziej sensowną opcją był sprzęt GoPro, ale dziś dostępne są kamery sportowe na które nie trzeba wydawać nawet 500 złotych, by cieszyć się wysoką jakość obrazu możliwością nagrywania pod wodą.

W tym zestawieniu podpowiadamy, jaka kamera sportowa do 500 zł sprawdzi się najlepiej oraz jakie kamery z wyższej półki cieszą się największą popularnością.

W tym rankingu znajdziesz:

  • Tania kamera sportowa do 500 zł: SJCAM M20
  • Kamera sportowa do 500 zł: SJCAM SJ6 Legend
  • Dobra kamera sportowa: SJCAM SJ4000X
  • Kamera z gimbalem do 1000 zł: Feiyu-Tech Pocket
  • Najlepsza kamera sportowa: GoPro HERO7 Black
  • Kamera sportowa dla dziecka do 150 zł: SJCAM FUNCAM

Najpopularniejsze kamery sportowe w Komputronik.plKamera sportowa dla dziecka: SJCAM FUNCAM

Kamera sportowa dla dziecka to nie tylko motywacja do uprawiania sportu, ale również pobudzanie jego kreatywności. SJCAM FUNCAM to kamera z 2-calowym wyświetlaczem LCD, która nagrywa w jakości FullHD. Dodatkowo ma masę możliwości przygotowanych z myślą o dobrej zabawie dla dziecka. Znajdziemy tutaj: tryb Slow Motrion (przyśpieszanie lub spowalnianie nagrania), nakładki na zdjęcia (np. ramki, kapelusz czy zabawne wąsy) oraz nagrania w Timelaps (np. przemieszczanie się chmur, wschody i zachody słońca). Dodatkowym atutem tej kamery sportowej dla dziecka jest cena i dostępność wielu kolorów. Kupimy ją za niecałe 150 zł.


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Mateusz Tomczak
Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (5 głosów)

Czytaj więcej