Jakie żelazko do 200 złotych? Ranking żelazek

Żelazko to jeden z najbardziej podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego. Trudno wyobrazić sobie wyjście do pracy, czy na spotkanie w niewyprasowanych rzeczach. Jednak, jakie żelazko wybrać? Czy musi być ono drogie, żeby dobrze spełniało swoją funkcję? Niekoniecznie. Dobrej jakości żelazka możemy też znaleźć w przystępnych cenach – wystarczy tylko dobrze poszukać. Dobrze sprawdzi się już żelazko do 200 złotych. Zobacz nasz ranking modeli w takim właśnie budżecie.

Spis treści:


Wszystkie żelazka w sklepie


Żelazko do 200 zł – ranking TOP 5Jakie żelazko do 200 zł kupić?

Żelazko do 200 zł, choć nie wydaje się drogie, to zapewnia sporo przydatnych funkcji. W tej cenie znajdziesz urządzenie o minimalnej mocy 2200 W, a nawet 2800 W. Dzięki temu szybko się nagrzeje i umożliwi sprawną pracę. Do tego tanie żelazko będzie też miało ceramiczną stopę odporną na zarysowania, a także funkcję automatycznego czyszczenia i blokadę kapania.

Budżet 200 zł pozwoli Ci na zakup żelazka, które zostało wyposażone w antywapienny system, dzięki któremu zapomnisz o regularnym odkamienianiu. Niektóre modele w tej cenie umożliwiają ponadto prasowanie w pionie, bezpośrednio na ubraniach wiszących na wieszakach. Do tego warto wspomnieć też o wyrzucie pary, które powinno wynosić minimum 130-140 gramów na minutę, by bez problemu usunąć nawet najtrudniejsze zagniecenia.

 


Polecane żelazka


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Julia Sowińska
Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.4/5 (8 głosów)

Czytaj więcej