Jakie słuchawki do Skype? TOP 5

Skype to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie programów służących do komunikowania się. Zdecydowana większość użytkowników używa go do rozmów – zarówno z towarzyszącym obrazem video, jak i bez niego. Jakie słuchawki do Skype wybrać? Jeśli zależy Tobie na zwiększeniu komfortu rozmów przez Skype, warto zainwestować w odpowiednie słuchawki. Sprawdź nasze propozycje.

W tym rankingu znajdziesz:

  • Słuchawki nauszne do Skype: Microsoft LifeChat LX-3000
  • Słuchawki do Skype i do gier: Creative Headset HS-720 ChatMax
  • Bezprzewodowe słuchawki douszne do Skype: JBL T205 BT
  • Douszne słuchawki do Skype: Sennheiser CX 5.00
  • Bezprzewodowe nauszne słuchawki do Skype: Logitech H820e

Słuchawki nauszne do Skype: Microsoft LifeChat LX-3000

słuchawki do SkypeDoskonałe słuchawki do rozmowy na Skype w bardzo przystępnej cenie. Cechują się nie tylko dobrym brzmieniem, ale również mikrofonem z systemem redukcji szumów, dzięki czemu komunikacja przebiega komfortowo dla nas i dla naszego rozmówcy. Muszle są duże i miękkie, przez co słuchawki sprawdzają się nawet przy najdłuższych rozmowach. Producent zadbał o możliwość łatwego sterowania głośnością oraz wystarczająco długi, niemal dwumetrowy przewód.


Słuchawki do Skype i do gier: Creative Headset HS-720 ChatMax

słuchawki do SkypeTo nowoczesne słuchawki do Skype na USB, cechujące się świetną relacją ceny do możliwości. Dobrze nadają się zarówno do Skype, jak również do słuchania muzyki czy gier online. To model przewodowy, który korzysta ze złącza USB i wyposażony jest w trzydziestomilimetrowe przetworniki neodymowe. Zapewnia tym samym bardzo dobrej jakości cyfrowy dźwięk. Mikrofon o paśmie przenoszenia 100 – 18kHz wzbogacony został funkcją redukcji szumów, dzięki czemu liczyć można na bezproblemową komunikację. Creative Headset HS-720 ChatMax wpierają technologię „plug-and-play”, mają miękkie muszle i pilot do sterowania na przewodzie.


Bezprzewodowe słuchawki douszne do Skype: JBL T205 BT

słuchawki do SkypeTo nasza propozycja na bardzo wygodne słuchawki bluetooth do Skype. Żadne przewody nie łączą Cię z laptopem – możesz rozmawiać, chodząc swobodnie po całym domu – technologia Bluetooth 4.0 daje im  zasięg transmisji do 10 metrów.  Słuchawki ładują się zaledwie w dwie godziny. Naładowany akumulator umożliwia korzystanie z nich nawet przez sześć godzin. Dzięki miękkim wkładkom dousznym nie odczuwasz dyskomfortu nawet przy długich rozmowach. Dźwięk i połączenia możesz łatwo kontrolować z pomocą trzech przycisków sterujących. Przewód łączący dwie słuchawki nie plącze się i jest bardzo wytrzymały.


Douszne słuchawki do Skype: Sennheiser CX 5.00

słuchawki do SkypePrzewodowe Sennheiser CX 5.00, to kolejna dobra propozycja na  słuchawki do rozmowy na Skype, które doskonale odizolują Cię od otoczenia i pozwolą skupić się na rozmowie. Do każdego egzemplarza dołączone są cztery nakładki o różnych rozmiarach. Wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twoich uszu i ciesz się pełnym komfortem rozmów. Wygodny, trójprzyciskowy kontroler ułatwi Ci regulację dźwięku i obsługę połączeń. Czuły mikrofon doskonale wychwyci Twój głos, nawet gdy nie będzie znajdować się blisko Twoich ust. Eliptyczny, nieplączący się przewód zwiększa komfort użytkowania. To godne polecenia słuchawki do rozmów przez Skype.


Bezprzewodowe nauszne słuchawki do Skype: Logitech H820e

słuchawki do SkypeSzukasz jakości i komfortu bez kompromisów? Zainwestuj w ten model słuchawek, a poczujesz różnicę. Słuchawki są bezprzewodowe, więc podczas rozmowy przez Skype będziesz mógł chodzić po całym domu. Nie musisz się martwić utratą zasięgu, słuchawki będą działać w odległości nawet 100 metrów od laptopa. Mocna bateria pozwala na prowadzenie nawet 10 godzin rozmów. Te doskonałe słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem do Skype wyposażone są w łączność DECT, która nie powoduje zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi. Specjalnie zaprojektowane, zamszowe nakładki słuchawek gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnych rozmów.


Wojciech Kulik

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców.
W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.

Jakie słuchawki do Skype? TOP 5
5 (100%) 2 głosów