W tym artykule znajdziesz:

  • Słuchawki do komputera do 100 zł
  • Słuchawki do komputera z Bluetooth
  • Słuchawki do komputera i konsoli
  • Słuchawki do komputera bezprzewodowe
  • Słuchawki do komputera do 50 zł

Jakie słuchawki do komputera do 200 złotych?

Różnorodność w ofercie słuchawek jest dość duża, co utrudnia podjęcie decyzji jakie słuchawki wybrać? Dobre słuchawki do komputera powinny:

  • być wielofunkcyjne i wygodne,
  • sprawdzać się podczas rozmów przez Skype, przy oglądaniu filmów, graniu w gry i słuchaniu muzyki,
  • nie uciskać głowy ani uszu, nawet przy wielogodzinnym używaniu.

Co powinny mieć słuchawki do komputera?

Świetnie sprawdzają się słuchawki wokółuszne – słuchawki tego typu obejmują całe ucho, a tym samym skutecznie wyciszą hałasy otoczenia i zapewniają wyraźniejszy dźwięk.
Dobrze, jeśli słuchawki posiadają mikrofon. Pilot do regulacji głośności będzie dodatkowym atutem.
Wybór między słuchawkami przewodowymi a bezprzewodowymi to już indywidualna preferencja – brak kabli to większa wygoda, ale i konieczność regularnej wymiany lub ładowania baterii. Podpowiadamy, jakie słuchawki do 200 zł wybrać.

Słuchawki do komputera do 100 zł: A4Tech Bloody G300

Drugie miejsce na liście zajmują słuchawki do 100 zł A4Tech Bloody G300. Podobnie jak pierwsza pozycja w rankingu, tak i te słuchawki stworzone zostały z myślą o graczach. Nie oznacza to jednak, że słuchawki nie sprawdzą się też przy oglądaniu filmów czy słuchaniu muzyki. Zaletą słuchawek jest dobre wyprofilowanie nauszników i dodatkowa, miękka warstwa materiału obejmująca głowę. Dzięki temu słuchawki nie powodują odcisków i bólu nawet przy wielogodzinnym korzystaniu. Ponadto w słuchawkach znajduje się mikrofon – niewielki, nie rzucający się w oczy mikrofon, pozwalający na prowadzenie rozmów online.


Słuchawki do komputera do 150 zł: Creative Sound Blaster JAM

Kolejne w rankingu są lekkie słuchawki nauszne Creative Sound Blaster JAM. To bezprzewodowe słuchawki do 150 zł dla osób, które szczególnie cenią sobie wygodę i jakość odtwarzanego dźwięku – mimo niepozornego wyglądu, muzyka płynąca ze słuchawek jest czysta i wierna, a basy są bardzo wyraźne i mocne. Podobnie jak w poprzednich modelach, tak i tutaj znajduje się mikrofon. Na komfort użytkowania pozytywnie wpływa łatwość obsługi. Do łączności bezprzewodowej słuchawki mogą skorzystać z modułu Bluetooth lub NFC. Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę do 12 godzin.

Zobacz również ranking: Jakie słuchawki nauszne do 200 zł wybrać


Słuchawki do komputera do gier: HyperX Cloud Stinger

Czwarta para słuchawek to jeszcze jedna propozycja słuchawek dla graczy do 200 zł – HyperX Cloud Stinger. To wokółuszne słuchawki do komputera do gier, wyposażone w mikrofon i przewód o długości 1,7 m. Duże poduszki ze skóropodobnego materiału nie uciskają uszu, a miękki pałąk nie uciska głowy. W tym przedziale cenowym można od słuchawek oczekiwać bardzo dobrej jakości dźwięku i HyperX Cloud Stinger pod tym względem nie zawodzą. Dzięki szerokiemu paśmie przenoszenia (18 – 23000 Hz) słuchawki wiernie oddają dźwięk. Słuchawki posiadają również regulator głośności i są kompatybilne zarówno z komputerami, jak i popularnymi konsolami do gier.

Zobacz wszystkie słuchawki dla graczy >


Bezprzewodowe słuchawki do komputera do 200 zł: Sony MDR-ZX220BT

Ostatnią propozycją w zestawieniu są kompaktowe słuchawki do komputera bezprzewodowe, Sony MDR-ZX220BT. To produkt dobrej jakości, zapewniający zarówno wysoki komfort użytkowania, jak i odtwarzający muzykę bardzo dobrej jakości. Wygodny pałąk nie uciska głowy, a o wyraźne brzmienie dbają przetworniki o średnicy 30 cm. Ciekawostką jest możliwość obrotu nauszników o 90 stopni, dzięki czemu słuchawki przechowywane w plecaku czy torbie będą zajmowały mniej miejsca i będą mniej podatne na uszkodzenia. Akumulator pozwala na korzystanie ze słuchawek przez około 8 godzin. Połączenie bezprzewodowe zapewnia obecność zarówno Bluetooth jak i NFC.


Słuchawki do komputera z mikrofonem: Modecom MC-823 Ranger

Pierwszą propozycją są przewodowe słuchawki do komputera z mikrofonem do 50 zł, Modecom MC-823 Ranger. Słuchawki swoim ciekawym wyglądem jednoznacznie wskazują na przeznaczenie dla graczy. Choć we wskazanym przedziale cenowym trudno oczekiwać cudów, słuchawki Modecom MC-823 Ranger potrafią pozytywnie zaskoczyć jakością dźwięku. Obecny w słuchawkach mikrofon umożliwi komunikację głosową w grach online oraz rozmowę za pośrednictwem popularnych komunikatorów. Na wygodę użytkowania pozytywnie wpływa obecność regulatora poziomu głośności umieszczonego na kablu.


Jakie słuchawki do komputera do 200 złotych?
3 (60%) 3 głosów