Jakie słuchawki do 200 zł? Douszne, nauszne czy TWS?

Dokanałowe czy douszne? Bezprzewodowe, a może z wtyczką jack? Wybór odpowiednich słuchawek nie zawsze jest łatwą decyzją zakupową. Najlepiej podejść do tematu od strony czysto praktycznej, czyli najpierw zastanowić się, do czego tak naprawdę ich potrzebujemy i w jakich warunkach będziemy z nich korzystać. Nasz ranking zawiera słuchawki do 200 zł, a proponowane produkty podzieliliśmy ze względu na przeznaczenie.


Najlepsze słuchawki do 200 zł


Ranking słuchawek do 200 zł

Słuchawki muszą być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Osoby aktywne fizycznie będą unikały ciężkich i masywnych modeli pełnowymiarowych. Z kolei gracze raczej wybiorą słuchawki z mikrofonem. Z tego względu postanowiliśmy zamieścić w rankingu 10 modeli, które sprawdzą podczas różnych aktywności.

Sprawdź również ranking słuchawek dousznych i dokanałowych do 200 zł.

W naszym zestawieniu znajdziecie najlepsze słuchawki do 200 zł. Drugim kryterium wyboru, zaraz po budżecie, jest jak najlepszy stosunek ceny do możliwości i jakości.


Więcej słuchawek nausznych do 200 zł znajdziesz w naszym rankingu.


Słuchawki TWS do 200 zł dla aktywnych fizycznie: Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE01

Często korzystasz ze słuchawek w miejscach, gdzie jest duże natężenie hałasu? Wybierz model Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE01 z mikrofonem. Zapewniają przyzwoity czas pracy na jednym ładowaniu, bo aż do 8 godzin. Jeśli chcesz kupić słuchawki sportowe do 200 zł, to ten model sprawdzi się idealnie, ponieważ te słuchawki dokanałowe są połączone i ryzyko zgubienia ich podczas np. biegania jest minimalne.
Słuchawki wokółuszne do 200 zł dla dzieci: JBL JR 310

Twoja pociecha potrzebuje słuchawek do rozrywki i nauki? Sprawdź model JBL JR 310. Największą zaletą jest ograniczenie głośności do 85 dB. Kształt słuchawek i rozmiar nauszników również został przygotowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, podobnie jak kolorystyka. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nie będzie problemów z uczestnictwem w lekcjach prowadzonych zdalnie, a składana konstrukcja pozwala schować słuchawki do plecaka – nie zajmą w nim wiele miejsca. Co więcej, w zestawie znajdziemy naklejki, za pomocą których dziecko może je spersonalizować i wyróżnić się w tłumie.

Dostępne są w wersji przewodowej i bezprzewodowej.


fac

Może Cię zainteresować:

Autor
Patrycja Czerny
Miłośniczka dobrego jedzenia i wciągającej lektury. Nie znosi zacinających się smartfonów i ciągle szuka tego, który sprosta jej wymaganiom. Z niecierpliwością śledzi rozwój technologiczny, licząc na to, że będzie mogła poczuć się jak Art3mis z Player One. Nie uznaje kompromisów i stawia na sprzęt, który będzie dobrze służył przez lata.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)

Czytaj więcej