Jakie słuchawki do 200 zł? Douszne, nauszne czy TWS?

Dokanałowe czy douszne? Bezprzewodowe, a może z wtyczką jack? Wybór odpowiednich słuchawek nie zawsze jest łatwą decyzją zakupową. Najlepiej podejść do tematu od strony czysto praktycznej, czyli najpierw zastanowić się, do czego tak naprawdę ich potrzebujemy i w jakich warunkach będziemy z nich korzystać. Nasz ranking zawiera słuchawki do 200 zł, a proponowane produkty podzieliliśmy ze względu na przeznaczenie.

Ranking słuchawek do 200 zł

Słuchawki muszą być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Osoby aktywne fizycznie będą unikały ciężkich i masywnych modeli pełnowymiarowych. Z kolei gracze raczej wybiorą słuchawki z mikrofonem. Z tego względu postanowiliśmy zamieścić w rankingu 10 modeli, które sprawdzą podczas różnych aktywności.

Sprawdź również ranking słuchawek dousznych i dokanałowych do 200 zł.

W naszym zestawieniu znajdziecie najlepsze słuchawki do 200 zł. Drugim kryterium wyboru, zaraz po budżecie, jest jak najlepszy stosunek ceny do możliwości i jakości.

Niedrogie i uniwersalne bezprzewodowe słuchawki do 200 zł: Hama True Wireless Freedom Light

Ranking otwierają słuchawki bezprzewodowe w bardzo przyzwoitej cenie i z dużymi możliwościami. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie, bateria też nie najgorsza, bo pozwala na 5 godzin ciągłej pracy. Słuchawkami sterujemy za pomocą dotyku, więc nasz smartfon może pozostać poza zasięgiem ręki. Przycisk Touch-Control pozwala połączyć się z Asystentem Google albo Siri – jeszcze wygodniej dla nas. Jeśli dołożymy do tego etui ładujące i wbudowany mikrofon, otrzymujemy uniwersalne słuchawki, które mogą towarzyszyć nam w domu i w trakcie podróży.

To niejedyne modele na które warto zwrócić uwagę. Więcej znajdziesz w naszym rankingu słuchawek dousznych do 200 zł.


Więcej słuchawek nausznych do 200 zł znajdziesz w naszym rankingu.


Słuchawki TWS do 200 zł dla aktywnych fizycznie: Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE01

Często korzystasz ze słuchawek w miejscach, gdzie jest duże natężenie hałasu? Wybierz model Lenovo Wireless Bluetooth Headset HE01 z mikrofonem. Zapewniają przyzwoity czas pracy na jednym ładowaniu, bo aż do 8 godzin. Jeśli chcesz kupić słuchawki sportowe do 200 zł, to ten model sprawdzi się idealnie, ponieważ te słuchawki dokanałowe są połączone i ryzyko zgubienia ich podczas np. biegania jest minimalne.
Słuchawki wokółuszne do 200 zł dla dzieci: JBL JR 310

Twoja pociecha potrzebuje słuchawek do rozrywki i nauki? Sprawdź model JBL JR 310. Największą zaletą jest ograniczenie głośności do 85 dB. Kształt słuchawek i rozmiar nauszników również został przygotowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, podobnie jak kolorystyka. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nie będzie problemów z uczestnictwem w lekcjach prowadzonych zdalnie, a składana konstrukcja pozwala schować słuchawki do plecaka – nie zajmą w nim wiele miejsca. Co więcej, w zestawie znajdziemy naklejki, za pomocą których dziecko może je spersonalizować i wyróżnić się w tłumie.

Dostępne są w wersji przewodowej i bezprzewodowej.


fac

Może Cię zainteresować:

Autor
Patrycja Czerny
Miłośniczka dobrego jedzenia i wciągającej lektury. Nie znosi zacinających się smartfonów i ciągle szuka tego, który sprosta jej wymaganiom. Z niecierpliwością śledzi rozwój technologiczny, licząc na to, że będzie mogła poczuć się jak Art3mis z Player One. Nie uznaje kompromisów i stawia na sprzęt, który będzie dobrze służył przez lata.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)

Czytaj więcej