Jakie głośniki do laptopa wybrać? TOP 5

Głośniki są obowiązkowym elementem specyfikacji każdego laptopa. W poszczególnych modelach wypadają one lepiej lub gorzej, niemniej z racji swoich rozmiarów nigdy nie będą w stanie dorównać zewnętrznym głośnikom. Czy inwestowanie w takowe pod kątem laptopa właśnie ma sens? Jak najbardziej tak, a ciekawego zakupu dokonać można wydając nie więcej niż 300 złotych. Jakie głośniki do laptopa wybrać? Oto nasz ranking TOP 5, w nim najciekawsze głośniki do laptopów.

W tym rankingu znajdziesz:

  • Tracer 2.0 ORLANDO USB
  • Logitech Z-120
  • Logitech Z200 Midnight Black
  • Microlab FC330
  • Logitech MX Sound

Tanie głośniki do laptopa: Tracer 2.0 ORLANDO USB

Również Tracer 2.0 ORLANDO USB korzystają z zasilania z portu USB, co w połączeniu z małymi rozmiarami gwarantuje bardzo dużą mobilność. Głośniki te wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym wyglądem, bardzo rzadko spotykanym w tego typu propozycjach. Prezentują się one lepiej niż spora część dużych komputerowych zestawów. Moc wynosi tutaj 5W (2 x 2,5W), regulator głośności ulokowany został na przewodzie.


Głośniki do laptopa do 100 zł: Logitech Z-120

Logitech Z-120 to głośniki na tyle małe, że bez większego problemu zabrać można je razem z laptopem w podróż. Ich bardzo dużym atutem jest fakt, iż zasilane są z portu USB, dzięki czemu skorzystać można z nich w każdym miejscu, nawet bez dostępu do prądu – wystarczy naładowany laptop. Wnęka na tylnym panelu pozwala wyregulować długość przewodu, z przodu znalazło się miejsce dla regulatora głośności. Dźwięki są czyste, jak na tego typu gabaryty także całkiem donośne.


Głośniki do laptopa do 200 zł: Logitech Z200 Midnight Black

Logitech Z200 Midnight Black to głośniki mogące pochwalić się bardzo dobrą relacją ceny do możliwości. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów oferują moc 10 W i pasmo przenoszenia w zakresie 80 Hz do 20 000 Hz. Najważniejsze, że w praktyce przekłada się to na przyjemne brzmienie z wyraźnie zaznaczonymi basami. Głośniki oferują nowoczesny, dość minimalistyczny wygląd, ważą niewiele, bo tylko 1000 g. Na przednim panelu jednego z nich umieszczono pokrętło do regulacji głośności, a z boku odpowiednik do zmiany siły basów.


Głośniki do laptopa do 300 zł: Microlab FC330

Microlab FC330 to już propozycja, z której skorzystamy raczej jedynie w domowym zaciszu. Jest to bowiem największy z proponowanych przez nas zestawów oferujący układ 2.1, w którym dwa głośniki wspomagane są przez subwoofer. Microlab FC330 gwarantują bardzo dobre brzmienie wzbogacone technologią X-BASS. Jednocześnie mówić można tutaj o sporej mocy, ponieważ wynoszącej 56 W. Podobać może się również wygląd zestawu, a także jakość jego wykonania. Do przygotowania obudów wykorzystano wysokiej jakości MDF.


Głośniki do laptopa do 300 zł: Logitech MX Sound

Logitech MX Sound to designerskie głośniki do laptopa do 300 zł. Prezentują się elegancko na biurku, zapewniając przy tym bardzo dobrą jakość dźwięku. Dodatkowo posiadają podświetlane przyciski, które aktywowane są ruchem. Efekty dźwiękowe podkreślają wysokiej klasy membrany oraz tuby zwiększające zakres basów. Odchylenie głośników do tyłu o 10o zapewnia optymalną pozycję do odsłuchu dla osoby siedzącej przy biurku. Komunikacja z urządzeniem może być zarówno bezprzewodowa, jak i przewodowa.


Jakie głośniki do laptopa wybrać? TOP 5
5 (100%) 2 głosów