Jaki telewizor Smart TV wybrać? Ranking telewizorów

Telewizory Smart TV nie ograniczają widza do zwykłej telewizji, otwierają one przed nim świat rozrywki w wielu odsłonach. Poszczególni producenci różnie podchodzą do tego rozwiązania, ale każdy z nich ma coś ciekawego do zaoferowania. Sprawdź w rankingu, jaki telewizor Smart TV będzie więc najbardziej odpowiedni?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Smart TV i jego odmianach, sprawdź nasz artykuł Co to jest Smart TV?

W tym rankingu znajdziesz:

  • Tani telewizor Smart TV do 1500 zł: Philips 43PUS7555/12
  • Telewizor Smart TV do 2000 zł: Toshiba 55UA3A63DG
  • Telewizor Smart TV do 3000 zł: Samsung QE58Q60TA
  • Podświetlany telewizor Smart TV: Philips 58PUS7805/12
  • Najlepszy telewizor Smart TV: LG OLED55CX3

Popularne telewizory Smart TV w Komputronik.pl

Telewizory swoimi funkcjami muszą odpowiadać na indywidualne oczekiwania. Przy zakupie największą uwagę zwracać należy oczywiście na parametry prezentowanego obrazu (przekątna, rozdzielczość, kontrast), ale nie bez znaczenia są też dodatkowe funkcje charakterystyczne dla poszczególnych producentów, zakrzywienie ekranu i ewentualne wsparcie technologii 3D. Zawsze przydaje się większa liczba wbudowanych złączy czy możliwość montażu ściennego. Dowiedz się więcej w poradniku: Jak wybrać telewizor?Pozostałe telewizory Smart TV do 2000 zł


Pozostałe telewizory Smart TV z HDR


Pozostałe telewizory Smart TV do 3000 złMogą Cię zainteresować:

Autor
Mateusz Tomczak
Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.7/5 (6 głosów)

Czytaj więcej