W tym artykule znajdziesz:

  • Telewizor 4K
  • Telewizor 55 cali
  • Telewizor z Bluetooth
  • Telewizor z WiFi
  • Telewizor 32 cale

Jaki telewizor LG wybrać? Ranking TV

Firma LG od wielu lat znana jest z najwyższej klasy telewizorów, dlatego podejmując decyzję, jaki telewizor wybrać warto brać pod uwagę produkty tej marki. Oferują one niezrównany poziom nasycenia barw i kontrastu. Wyróżniają się także pod kątem dźwięku, który jest tak realistyczny, że niemal przenosi widza do świata oglądanych filmów i programów. Dla wielu osób bardzo ważny jest także design telewizorów. Są to telewizory, które doskonale podkreślają nowoczesny styl każdego salonu. Sprawdźmy więc, jaki telewizor LG spełni nasze wymagania w największym stopniu.

Telewizor LG 4K: LG OLED65C7V

Chciałbyś mieć profesjonalne kino we własnym salonie? Ten 65-calowy telewizor sprawi, że jest to możliwe. Przekątna jego ekranu to imponujące 164 cm. Rozdzielczość 4K oraz technologia Active HDR sprawią, że w pełni przeniesiesz się w świat filmu. Telewizor prezentuje barwy w bardzo naturalnych tonacjach. Zachwycająca gama kolorystyczna z czystymi i zarazem wyrazistymi kolorami zachwyci Twoich bliskich. Telewizor może zostać podłączony na przykład do Twojego smartfona. Bez kłopotu udostępnisz na nim multimedia z telefonu. System dźwięku Dolby Atmos dostarcza dźwięk każdego obiektu w trójwymiarowej przestrzeni. Wrażenia są niesamowite.

Zobacz również poradnik: Jak podłączyć telewizor do smartfona?


Telewizor LG 55 cali: LG OLED55C7V

Telewizor LG 55 cali, który zachwyci Cię niezwykłą wyrazistością obrazu i pięknymi kolorami. Technologia OLED oraz rozdzielczość 4K sprawią, że trudno Ci będzie odróżnić film od rzeczywistości. Nie tylko wygląda to rewelacyjnie, ale też pozwala zagłębić się w wyświetlany obraz. Model ten obsługuje treść HDR Premium nagraną przez Dolby Vision. Potrafi również rozpoznawać głos, co jest bardzo przydatne w jego obsłudze. Telewizor zapewnia też pełne bezpieczeństwo swojemu użytkownikowi. Posiada managera zabezpieczeń wbudowanego w system webOS 3.5. Dostał on międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa CC oraz certyfikat UL CAP2900-1 za najwyższej klasy zabezpieczenia.

Zobacz również ranking: Jaki telewizor 55 cali wybrać?


Telewizor LG z Bluetooth: LG 60UJ6307

Telewizor LG z Bluetooth w atrakcyjnej cenie. Jego 60-calowy ekran i rozdzielczość 4K zrobią olbrzymie wrażenie na Tobie i Twojej rodzinie. Jakość obrazu będzie wysoka nawet, jeśli sygnał, który odbiera telewizor, będzie gorszej jakości. To za sprawą systemu LG HDR Effect, który potrafi przetwarzać standardową treść w jakość zbliżoną do HDR. Wzmacnia on kontrast, by zapewnić wrażenia wizualne podobne do HDR. Dodatkowo funkcja LG 4K upscaler zwiększa niższą rozdzielczość niemal do 4K z pomocą innowacyjnej technologii przetwarzania obrazu. Duże wrażenie robi też dźwięk przestrzenny z siedmioma wirtualnymi kanałami.


Telewizor LG z WiFi: LG 43UJ701V

43-calowy telewizor LG z WiFi oraz panelem IPS 4K gwarantującym doskonałe kolory i idealny kontrast. Na rynku wyróżnia go użycie funkcji Ultra Luminance oraz Local Dimming. Znacząco poprawiają one jasność i demonstrują więcej szczegółów, poprzez dostosowanie podświetlenia i określenie kontrastu osobnych bloków obrazu. Olbrzymie wrażenie robi też dźwięk. System głośników w tym modelu został zaprojektowany we współpracy ze specjalistami z firmy Harman Kardon. Na pochwałę zasługuje także wzornictwo. Telewizor jest bardzo wąski i ma elegancki profil. Doskonale pasować będzie do Twojego salonu.

Zobacz wszystkie telewizory z WiFi >


Telewizor LG 32 cale z pilotem: LG 32LJ500U

Szukasz telewizora do niewielkiego pokoju? Ten telewizor LG 32 cale to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Udostępnia on zaawansowane technologicznie rozwiązania w rozsądnej cenie. Oferuje rozdzielczość Full HD oraz dźwięk Dolby Audio. Możesz też w każdym momencie oglądnąć własne filmy i programy. Wystarczy podłączyć pamięć USB lub zewnętrzny dysk twardy. Ten telewizor LG z pilotem Magic Remote oraz udoskonalonym paskiem uruchamiania webOS 3.5 da Ci dostęp do treści premium od wszystkich popularnych dostawców. Telewizor ma klasę energetyczną A i dwa złącza HDMI.