Jaki telewizor do 4000 zł wybrać? TOP 7

25.11.2022 | autor: Daniel Bartosiewicz | Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Telewizory, które widzimy na sklepowych półkach, są z roku na rok coraz doskonalsze. Już niewiele dzieli je od osiągnięcia obrazu tak rzeczywistego, jakbyśmy oglądali go własnymi oczami. Kwota 4000 złotych to budżet, za który bez problemu kupimy wysokiej klasy urządzenie wyposażone w najnowsze technologie.

Nie trzeba stawiać na telewizor 40-calowy, spokojnie znajdzie się tutaj bowiem telewizor 55 cali, a nawet większy. Jaki telewizor do 4000 zł wybrać? Oto polecane telewizory.

Telewizor do 4000 zł – czego powinniśmy oczekiwać

Taki budżet wbrew pozorom nie jest mały. Do tej kwoty jest w czym wybierać. W ofercie znajdziemy telewizory o różnych rozmiarach, które wyposażone są w dobry wyświetlacz. Wiele modeli w tym przedziale cenowym posiadać będzie także różne dodatkowe funkcje, które sprawią, że korzystanie z telewizora będzie przyjemniejsze.

  • Od 55 do 75 cali – w tym przedziale cenowym możemy zdecydować się na telewizory o dużej przekątnej – zależnie od tego jak duże jest pomieszczenie w którym planujemy postawić taki TV.
  • Rozdzielczość 4K Ultra HD – to już standard w tej cenie. 4K zapewnia dużą szczegółowość obrazu i lepsze odwzorowanie kolorów.
  • Obsługa HDR – czyli ładniejszych efektów wizualnych polegających na szerszym zakresie jasności i kontrastu, w wybranych scenach filmowych.
  • Technologia QLED – technologia stosowana głównie w telewizorach Samsung, oferująca lepiej odwzorowane kolory, bardzo głęboką czerń, wysoki poziom kontrastu oraz jasności.
  • Mocny system audio – głośniki o mocy co najmniej 20 watów oraz wsparcie dla dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.
  • Inteligentne funkcje – na przykład tryby obrazu, które optymalizują ustawienia podczas oglądania wydarzeń sportowych czy grania w gry wideo.

Ranking telewizorów za 4000 zł
Pozostałe telewizory 55 cali

Najczęściej oglądane telewizory do 4000 zł

Mogą Cię zainteresować:

Autor
Daniel Bartosiewicz
Fan gier cRPG, klimatycznych uniwersum i dobrej fabuły. Poszukiwacz najlepszego stosunku cena/jakość. Najpierw pisał prace domowe, teraz pisze artykuły. Prywatnie bloger, maruda oraz niepraktykujący pasjonat zdrowego żywienia i sportów walki.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?

Czytaj więcej