Jaki smartwatch z pulsometrem? Ranking

Smartwatch to bardzo praktyczny gadżet, który poza wyświetlaniem godziny jest w stanie zapewnić nam powiadomienia ze smartfona (np. o połączeniach, wiadomościach SMS czy wydarzeniach na portalach społecznościowych), a dodatkowo zadbać o naszą formę fizyczną i towarzyszyć podczas treningu. W takim wypadku powinien być wyposażony w pulsometr i kilka innych elementów.

Jaki smartwatch z pulsometrem wybrać? Zobacz ranking, a w nim najciekawsze smartwatche z pulsometrem w różnych przedziałach cenowych.

Polecane smartwatche z pulsometrem

Tani smartwatch z pulsometrem: Garett GT13

smartwatch z pulsometremGarett GT13 to tani smartwatch z pulsometrem. Chociaż kosztuje niespełna 300 złotych, oferuje nie tylko mierzenie ilości uderzeń serca na minutę, ale też kilka innych funkcjonalności charakterystycznych dla droższych modeli. Ten zegarek z pulsometrem zapewnia też monitor snu, zdalne sterowanie aparatem w smartfonie, może pełnić też rolę zestawu głośnomówiącego.

Do komunikacji wykorzystywany jest tu moduł Bluetooth w wersji 4.0, kompatybilność obejmuje smartfony z systemami Android i iOS.


Zegarek sportowy z pulsometrem: Polar Ignite

smartwatch z pulsometremPolar Ignite to propozycja dla osób szukających najnowszego zegarka sportowego wyposażonego w nowoczesne funkcjonalności i technologie.

Stworzony z myślą o monitorowaniu aktywności fizycznej wyposażony jest w optyczny pulsometr oraz pomiar kadencji. Będzie w stanie pomóc zarówno w analizie kondycji użytkownika jak i wskazać jaki jest aktualny stan regeneracji organizmu. To kluczowe funkcje z punktu widzenia osób uprawiających sport.

Oprócz tego warto wspomnieć, że Polar Ignite ma wbudowany moduł GPS oraz Glonass, jest także wodoodporny. Sprawdzi się więc zarówno jako zegarek sportowy do biegania, jazdy na rowerze oraz do pływania.

Zegarki sportowe Polar cenione są także za aplikację Polar Flow, która zbiera dane treningowe i ułatwia monitorowanie postępów treningowych. Mamy tutaj także funkcję FitSpark przygotowującą trening do możliwości użytkownika.


Smartwatch z pulsometrem i GPS: Apple Watch Series 4

smartwatch z pulsometremPosiadacze iPhone’ów będą zadowoleni z Apple Watch Series 4. To bardzo dobrze wykonany (koperta z aluminium), wodoodporny smartwatch świetnie uzupełniający smartfona, oferujący funkcję odtwarzacza muzyki i bieżące monitorowanie aktywności. Współpracuje z wieloma aplikacjami treningowymi, ma wbudowany GPS, który umożliwia śledzenie trasy biegu, pokonanej odległości czy prędkości.

Producent zadbał nawet o wysokościomierz i oczywiście pulsometr.


Smartwatch z pulsometrem i krokomierzem: TicWatch Sport

smartwatch z pulsometremTicWatch Sport to propozycja nieco mniej znanego producenta, ale z pewnością warto brać ją pod uwagę. Relacja ceny do możliwości wypada tu bardzo kusząco. TicWatch Sport współpracuje ze smartfonami wyposażonymi w Androida oraz iOS, ale prócz prezentowania powiadomień, świetnie sprawdza się jako narzędzie kontrolujące aktywność użytkownika.

To smartwatch z pulsometrem i krokomierzem, posiada też moduł GPS. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, a w białej lub zielonej, najpewniej można go zakwalifikować jako smartwatch z pulsometrem damski.


Najlepszy smartwatch z pulsometrem: Samsung Galaxy Watch Active

smartwatch z pulsometremSamsung Galaxy Watch Active to najnowsza odsłona sportowego smartwatcha firmy Samsung. Zmianie uległa stylistyka zegarka, która stała się bardziej nowoczesna i dopasowana do aktualnych trendów. Zniknął charakterystyczny pierścień wokół tarczy smartwatcha, dzięki czemu cała konstrukcja jest zdecydowanie bardziej smukła i lekka.

Aluminiowa obudowa waży zaledwie 25 gramów, co sprawia, że zegarek jest wyjątkowo komfortowy i wygodny w codziennym użytkowaniu. Wygląd Samsung Galaxy Watch Active można personalizować wybierając jedną z wielu dostępnych tarcz.

Smartwatch wyposażono w moduł WiFi, Bluetooth i NFC. Może także monitorować aktywność przez cały dzień, automatycznie wykrywa 40 różnych ćwiczeń. Nie zabrakło oczywiści wbudowanego pulsometru oraz modułu GPS.


A może zegarek sportowy? Sprawdź!

Mateusz Tomczak

Mateusz Tomczak

Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.

Jaki smartwatch z pulsometrem? Ranking
5 (100%) 2 głosów