Jaki smartwatch na Komunię? Ranking 2024

Dla młodego pokolenia, miejsce klasycznego zegarka zajmuje dziś smartwatch, czyli zegarek inteligentny. Jego funkcjonalność nie ogranicza się do wskazywania godziny, lecz obejmuje także powiadomienia ze smartfona, monitorowanie aktywności czy sterowanie odtwarzaczem muzycznym. To praktyczny, a zarazem dający dużo radości prezent na Komunię – jaki smartwatch dla dziecka w tym wieku będzie optymalny?

Przedstawiamy smartwatche dla dzieci, wśród których powinniście znaleźć ten najlepszy model.


Wszystkie smartfony dla dzieci


Ranking smartwatchy na Komunię 2024

Jaki zegarek na prezent dla dziecka kupić? Oto polecane modele:
Smartwatch na Komunię do 1000 zł – Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 to model ważący jedynie 26 gramów smartwatch o eleganckiej stylistyce. Oferuje pełną funkcjonalność, jakiej można wymagać od nowoczesnego gadżetu: monitoruje aktywność w ciągu dnia oraz czas i jakość snu w nocy, mierzy tętno i nieustannie łączy się ze smartfonem. Dzięki temu na jego wysokiej jakości 1,2-calowym ekranie Super AMOLED wyświetlają się powiadomienia o wiadomościach, połączeniach i wydarzeniach z kalendarza. Wodoszczelność, wbudowany GPS i długi czas pracy, to kolejne atuty na liście


Tani smartwatch na Komunię: Huawei Watch Fit 2

Stosunkowo niedrogi zegarek, który charakteryzuje się zarówno nowoczesnym designem, jak i funkcjami, których nie powstydzi się nawet najlepszy smartwatch. Huawei Watch Fit 2 wyposażony jest w głośnik i mikrofon, dzięki któremu prowadzić można rozmowy telefoniczne. Nie brakuje także funkcji sportowych, które z pewnością spodobają się aktywnym fizycznie dzieciom. Zegarek posiada wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,74 cala, a dostępny jest w kolorze czarnym i złotym, więc wybrać można wariant zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

smartwatch na Komunię

Jaki zegarek na Komunię wybrać?

Trudno wskazać jeden model, który będzie uniwersalnym prezentem. Wybierając smartwatch na Komunię pod uwagę należy wziąć wiele czynników – budżet, którym dysponujemy oraz gust dziecka i funkcje, na których najbardziej mu zależy. Dziewczynkom z pewnością spodobają się mniejsze i bardziej eleganckie modele, a w przypadku chłopców warto postawić raczej na zegarki w sportowym stylu. Należy też pamiętać, że smartwatch to wbrew wielu opiniom bardzo dobry prezent dla dziecka. Umożliwia monitorowanie ich lokalizacji, często zachęca do ruchu, a niektóre modele potrafią zastąpić telefon komórkowy. To wszystko dla bezpieczeństwa i dbałości o aktywność fizyczną, a co za tym idzie zdrowie naszych pociech. Wybierając smartwatch na Komunię z pewnością warto również zwrócić uwagę na konstrukcję zegarka oraz na wytrzymałość baterii czy wodoszczelność. To bardzo ważne cechy w przypadku kilkuletnich użytkowników.

Dlaczego warto kupić smartwatch na prezent komunijny?

Smartwatch jest niezwykle użytecznym urządzeniem, a dodatkowo bardzo atrakcyjnym zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Taki prezent na Komunię zadowoli każdego kilkulatka, dostarczając wielu możliwości. Inteligentne zegarki dla dzieci to przede wszystkim większe poczucie bezpieczeństwa ich, jak również rodziców. Wiele modeli posiada wbudowany GPS, dzięki czemu opiekunowie mogą monitorować lokalizację dziecka, funkcję SOS, która umożliwia błyskawiczne powiadomienie pomocy w razie zagrożenia oraz zaawansowane funkcje komunikacji, dzięki czemu możemy być w stałym kontakcie z dzieckiem. Kilkulatek nie musi wyjmować telefonu z plecaka czy kieszeni, by odebrać telefon od rodzica lub przeczytać od nich wiadomość. Ponadto smartwatche to też bardzo wygodna opcja dla dzieci – zegarek zawsze jest pod ręką i bezpiecznie zapięty na nadgarstku, przez co trudno o jego zgubienie. Warto zwrócić również uwagę, że smartwatche są doskonałym motywatorami do uprawiania aktywności fizycznych. Posiadają liczne tryby sportowe, które monitorują aktywność oraz pomagają w śledzeniu postępów, co z pewnością jest atrakcyjne dla najmłodszych. Smartwatch dla dziecka to urządzenie, które posłuży przez kilka lata, a więc warto postawić na nie, wybierając prezent na Komunię.

Mogą Cię zainteresować:

Autor
Wojciech Kulik
W nowych technologiach szuka realnego wpływu na ludzkie życie i na nim właśnie się koncentruje. Na co dzień wyznaje zasadę, że prawdopodobieństwo powodzenia zawsze wynosi 50 proc., a to więcej niż potrzeba, by działać.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (6 głosów)

Czytaj więcej