Jaki prezent na Walentynki dla chłopaka wybrać?

Wybór prezentu dla chłopaka nie jest sprawą prostą. Przy okazji różnego rodzaju uroczystości zawsze zastanawiamy się, jaki prezent dla chłopaka nie będzie banalny i sprawi mu prawdziwą radość. Wybór jest bardzo duży, jednak warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jego gust i zainteresowania. Przedstawiamy oryginalne pomysły na prezent, które pomogą Ci zdecydować, jaki prezent na Walentynki dla chłopaka wybrać.

Więcej pomysłów na prezent dla chłopaka znajdziesz w poradniku:Jaki prezent dla chłopaka kupić?

Zachęcamy też do sprawdzenia, co najlepiej sprawdzi się jako prezent dla Niej. Kilka propozycji znajdziesz w poradniku Jaki prezent na Walentynki dla dziewczyny?

Klasyk, czyli perfumy męskie

Perfumy męskie to doskonały pomysł, ale przed ich zakupem trzeba się odpowiednio przygotować. Ulubiony zapach to kwestia gustu i każdy ma tu swoje indywidualne preferencje. Spróbuj zorientować się, jakiej wody perfumowanej, wody toaletowej lub wody kolońskiej obecnie używa Twój chłopak. Nie musisz oczywiście kupować tych samych, ale też nie kupuj zapachu zupełnie innego od obecnie używanego. Alternatywnie możesz też po prostu kupić markowe perfumy męskie cieszące się dużą popularnością. To zwiększy szanse na właściwy dobór.

Najczęściej wybierane perfumy męskie

Power bank do urządzeń mobilnych

Power bank na prezent to bardzo praktyczne rozwiązanie. Obecnie już prawie nikt nie wychodzi z domu bez smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Power bank do smartfona będzie przydawał się bardzo często. Nosimy przy sobie też takie urządzenia jak odtwarzacz mp3, czy smartwatch. Co jakiś czas mamy jednak problem z rozładowanymi akumulatorami w którymś z nich. Power bank pozwoli je szybko doładować. Niektóre z Power banków mają też ciekawe funkcje dodatkowe. Przykładem jest tu choćby funkcja latarki.

Popularne Power Banki w Komputronik.pl

Więcej o Power bankach dowiesz się z poradnika: Jak wybrać Power Bank? Poradnik zakupowy

Dobra gra na PC lub konsolę

Zastanawiasz się, jaki prezent na Walentynki dla chłopaka, który jest zapalonym graczem będzie najlepszy. Zakup nowej gry z pewnością go ucieszy. Jednak przed takim zakupem musisz się zorientować, czy nie posiada już danego tytułu. Nie jest to niestety proste, bo nawet jeśli ktoś trzyma opakowania z gier na widoku, to część z nich może być w wersji cyfrowej i zainstalowana na dysku. Jednak w luźnej rozmowie zapewne uda Ci się dowiedzieć, jaką grę w najbliższym czasie planuje kupić Twój chłopak. Potem wystarczy już znaleźć ją w sklepie.

Najpopularniejsze gry

Kamera sportowa dla fana sportu

Jaki prezent na Walentynki dla chłopaka będzie idealny dla sportowca? Kamera sportowa na prezent to fantastyczny pomysł dla wszystkich aktywnych facetów. Taka kamera pomoże im nagrywać swoje wyczyny w różnych rodzajach sportów. Tego typu kamery są uniwersalne. Świetnie sprawdzą się podczas jazdy na rowerze, ewolucji na rolkach, czy jazdy na nartach. Kamera jest wytrzymała na wstrząsy i niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest lekka i nie przeszkadza podczas różnego rodzaju aktywności, nawet tych ekstremalnych.

Więcej o kamerach sportowych dowiesz się z poradnika: Jaka kamera sportowa? Doradzamy, jak wybrać

Najczęściej kupowane kamery sportowe

Inteligentny gadżet, czyli smartwatch

Smartwatch, czyli inteligentny zegarek to gadżet, który szybko zdobywa popularność na całym świecie. Oprócz wskazywania aktualnej godziny ma on mnóstwo innych, bardzo praktycznych zastosowań. Możemy używać go jako odtwarzacza muzyki, kontrolować swoje tętno i odpowiadać z jego pomocą na wiadomości tekstowe. Niektóre modele potrafią jednak znacznie więcej. Dzięki nim możemy na przykład odbierać połączenia telefoniczne, a nawet odbierać pocztę elektroniczną.

O tym, jak wybrać smartwatch, dowiesz się z poradnika: Jaki smartwatch wybrać?

Polecane smartwatche