Jaki prezent dla dziecka do 100 zł wybrać?

Jaki prezent dla dziecka do 100 zł wybrać, by sprawić przyjemność najmłodszym? W tym zestawieniu przedstawiamy nasze propozycje na niedrogie upominki, z których każdy sprawdzi się też jako prezent na Mikołajki, Dzień Dziecka oraz inne okazje, takie jak urodziny. To zabawki, które są dobrze wykonane i mają wszystko, czego potrzeba, by wywołać radosny uśmiech na twarzach chłopców i dziewczynek.

Zobacz również: Jaki prezent dla dziecka do 50 zł kupić?

  1. Gra towarzyska
  2. Klocki
  3. Zabawki edukacyjne
  4. Zegarek
  5. Samochodzik

Gra towarzyska dla całej rodziny

Na początek coś do zabawy w większym gronie, czyli gry towarzyskie dla rodziny. Coś, co może stać się hitem każdego przyjęcia, jak również wypełnić czas w chłodne popołudnia spędzane w mieszkaniu. Chińczyk czy warcaby to klasyka, ale dzisiaj wybór jest znacznie większy. Warto zwrócić uwagę na przykład na wielokrotnie nagradzaną grę dla całej rodziny – Kaleidos. Zasady są proste, wystarczy odnaleźć jak największą ilość obiektów na ilustracji, które rozpoczynają się na daną literę. Drugą propozycją jest gra Sherlock, dzięki której każdy może wczuć się w rolę prawdziwego detektywa.

Jaka gra planszowa dla dziecka? TOP 5

Polecane gry towarzyskie w Komputronik.pl

Klocki LEGO

Klocki na prezent dla dziecka do 100 zł mogą być nawet lepszym pomysłem, bo nie ma chyba na tym świecie takiego, które nie lubiłoby się nimi bawić. Przy okazji – co jest ich niezaprzeczalnym atutem – rozwijają one umysł najmłodszych. Propozycja na prezent dla dziewczynki? Stoisko z rysunkami Emmy od LEGO Friends – to kolorowy zestaw stanowiący świetne uzupełnienie kolekcji. Prezent dla chłopca? Kaskaderski Motocyki od LEGO Technic – bo te maszyny to szczególnie atrakcyjne zestawy dla młodych konstruktorów.

Jakie klocki LEGO wybrać dla dziecka? Poradnik

Klocki LEGO w sklepie

Edukacyjne zabawki

Jaka zabawka dla dziecka będzie najlepsza? Taka, która zafunduje nie tylko dobrą rozrywkę, ale też trening dla umysłu. W sklepach dostępne są rozmaite zabawki edukacyjne dla dziecka, które rozwijają go w taki lub inny sposób – uczą poprzez zabawę. Czymś takim jest na przykład Vtech ABC Smartfonik – komórkopodobne urządzenie, które w rzeczywistości daje dostęp do 8 różnych gier edukacyjnych (głównie do nauki alfabetu i cyferek). Dobrze na dziecięcą wyobraźnię działają z kolei Magnetyczne piksele.

Zabawki edukacyjne w Komputronik.pl

Zegarek z bohaterem

Prawdziwym hitem w tym roku są zegarki dla dzieci z bohaterami znanymi z filmów i bajek. Tworzy je firma LEGO, co – jak nietrudno się domyślić – oznacza, że został tu też zawarty element konstruktorski. Poprzez dodawanie, wyjmowanie lub przekładanie elementów można wydłużyć lub skrócić bransoletę, jak również zmienić jej wzór. Analogowa tarcza to także sposób na oswojenie dziecka ze wskazówkami, a zalet wodoodporności nie trzeba chyba tłumaczyć. Świetnie prezentuje się np. zegarek dla dziecka z Jokerem.

Najczęściej kupowane zegarki dziecięce

Samochodziki

Uniwersalny pomysł na prezent dla dziecka do 100 zł? Odpowiedź na to pytanie jest krótka: pojazdy. Przy takim budżecie można pomyśleć o czymś wyjątkowym. Czymś takim jest pojazd na którym dziecko może jeździć odpychając się nóżkami Wader Premium-2. Jeszcze bardziej rozbudowaną opcją jest 3-poziomowy parking z samochodami (Wader 37893), dający wiele możliwości zabawy, która na pewno szybko się nie znudzi.

Pojazdy zabawki w sklepie


Wojciech Kulik

W nowych technologiach szuka realnego wpływu na ludzkie życie i na nim właśnie się koncentruje. Na co dzień wyznaje zasadę, że prawdopodobieństwo powodzenia zawsze wynosi 50 proc., a to więcej niż potrzeba, by działać.

Jaki prezent dla dziecka do 100 zł wybrać?
5 (100%) 2 głosów