Prezent dla babci i dziadka – jaki wybrać?

W Święta możemy pokazać najbliższym, jak bardzo nam na nich zależy. Odwiedziny i wspólnie spędzony czas to najlepsze, co można ofiarować, ale mniejszy lub większy podarek może być doskonałym uzupełnieniem. Myśląc o dziadkach pojawiają się pytania, jaki prezent dla babci i jaki prezent dla dziadka wybrać, by sprawić im jak najwięcej przyjemności. Wierzymy, że to zestawienie okaże się dla Was pomocne.

Prosty w obsłudze telefon dla seniora

Telefon dla babci i dziadka może być doskonałym prezentem, dzięki któremu będą mogli pozostawać w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi. Starsze osoby nie są przeważnie zbyt dobrze zaznajomione z nowymi technologiami, a obsługa smartfona może być dla nich frustrująca. Dlatego właśnie telefon dla seniora powinien być prosty i łatwy w użytkowaniu, mieć duże i dobrze opisane przyciski oraz czytelny wyświetlacz. Miłym bonusem jest pojemny akumulator zapewniający długi czas pracy pomiędzy ładowaniami oraz przycisk SOS.

Więcej o telefonach dla seniorów dowiesz się z poradnika: Jak wybrać telefon dla seniora? Polecane modele telefonów, które świetnie sprawdzą się na prezent dla babci lub dziadka znajdziesz w rankingach:

Telefony myPhone w sklepie >

Telefon myPhone Rumba Telefon MyPhone 6310
prezent dla babci i dziadka prezent dla babci i dziadka

Etui na telefon

Współczesne telefony są wprawdzie zaopatrzone w mnóstwo przydatnych funkcji i rozwiązań, ale ze względu na sporych rozmiarów ekran, są też bardziej narażone na uszkodzenia. Dlatego warto zadbać o to, aby nowy smartfon miał odpowiednią ochronę. Etui na telefon to doskonałe rozwiązanie, które pomoże uniknąć niepożądanych sytuacji. W naszym sklepie bez problem znajdziesz etui dopasowane do danego telefonu – zarówno modele chroniące plecy urządzenia jak i warianty z klapką chroniące zarówno tył jak i przód smartfona.

Etui na telefon w sklepie >

Samsung Wallet Cover do Galaxy A6+ Accura ultraslim+glass do Huawei P20 Lite

Cyfrowa ramka do zdjęć rodzinnych

Każda babcia i każdy dziadek chce mieć w domu zdjęcia rodzinne – swoich dzieci, wnuków. Dziś jednak większość z nas przechowuje swoje fotografie w wersji elektronicznej. Jak to pogodzić? Najlepiej sprezentować im gadżet, który nadaje się do tego najlepiej – ramka cyfrowa. Jest to elektroniczna ramka do zdjęć, przypominająca wyglądem tablet. Na jej wyświetlaczu mogą pojawiać się zdjęcia, które automatycznie się zmieniają. Wspomnienia i najbliżsi w jednym małym urządzeniu – czy może być coś piękniejszego?

Ramki cyfrowe do zdjęć w sklepie >

Ramka cyfrowa Intenso PhotoAgent Plus 7″ Ramka cyfrowa Intenso MediaDesigner 9,7″
prezent dla babci i dziadka

Oczyszczacz powietrza

Jako wnuczce czy wnukowi na pewno ważne jest dla Ciebie zdrowie babci i dziadka. Pomóc zatroszczyć się o nie może uzdatniacz powietrza – szczególnie teraz, gdy pomieszczenia są rzadziej przewietrzane, a w powietrzu unosi się smog. Co warto podkreślić, filtracja sprawia, że eliminowane są rozmaite zanieczyszczenia i pyłki, ale też nieprzyjemne zapachy. Jest to zatem świetny pomysł na prezent dla dziadków.

Więcej o tych urządzeniach, dowiesz się z poradnika: Jaki oczyszczacz powietrza? Jak wybrać?

Oczyszczacze powietrza w sklepie >

Oczyszczacz powietrza Stadler Form – Roger Oczyszczacz powietrza Blueair 480i Classic (SM)
prezent dla babci i dziadka prezent dla babci i dziadka

Wypiekacz do chleba

Zastanawiasz się jaki prezent dla dziadków wybrać, by był on praktyczny, a jednocześnie dawał dużo radości? Takim urządzeniem może być wypiekacz do chleba, czyli sprzęt, który służy do przygotowywania domowego pieczywa. Dzięki niemu pracy jest tyle co nic, a efekt zrobi wrażenie na wszystkich. Dodatkowo niektóre modele mogą też posłużyć do przygotowania ciasta na makaron lub drożdżowego, jak również dżemów. Dziadkowie będą zachwyceni.

Więcej o wypiekaczach do chleba dowiesz się z poradnika: Jak wybrać maszynę do pieczenia chleba?

Wypiekacze do chleba w sklepie >

Wypiekacz do chleba Redmond RBM-M1907-E Wypiekacz do chleba Ariete 133
prezent dla babci i dziadka prezent dla babci i dziadka

Koc grzewczy na zimowe wieczory

Kolejna propozycja w naszym zestawieniu to koc grzewczy, który potrafi dokonać tego, z czym zwykły koc nieraz ma problem – szybko i skutecznie rozgrzać w zimowe wieczory. W zależności od potrzeb, można wybrać jeden z kilku poziomów temperatury – np.: w przypadku modeli matki Beurer dostępnych jest 6 ustawień. Przyjemny w dotyku koc grzewczy jest też, co wymaga podkreślenia, w pełni bezpieczny dla użytkownika. Można z niego korzystać bez obaw, nawet podczas drzemki.

Koce elektryczne w sklepie >

Koc elektryczny Beurer HD 90 Koc elektryczny Camry CR 7414
prezent dla babci i dziadka

Wojciech Kulik

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców.
W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.

Prezent dla babci i dziadka – jaki wybrać?
5 (100%) 2 głosów