Jaki Power Bank do 200 złotych kupić? Ranking

Powerbanki to, w dobie ogromnej popularności urządzeń elektronicznych, bardzo praktyczne gadżety, dzięki którym w dowolnej chwili i w każdym miejscu możemy naładować swoje urządzenie mobilne. Producenci starają się o coraz ciekawe modele, efektem czego są nie tylko coraz większe pojemności, ale również dodatkowe funkcje i atrakcyjna stylistyka.

Zakup jest tym bardziej uzasadniony, że tego typu krok nie stanowi dużego wydatku. Jaki powerbank do 200 zł wybrać? Przedstawiamy najciekawsze powerbanki w zestawieniu TOP 5.

Power bank do smartfona: Huawei Power Bank 10000 mAh

Power Bank do 200 złHuawei Power Bank 10000 mAh to dobry powerbank do 150 zł przygotowany przez cenionego producenta. Mimo sporej pojemności może pochwalić się kompaktowymi gabarytami (waga około 210g), a jednocześnie także ciekawą stylistyką, ponieważ obudowę pokrywa teksturowa powierzchnia.

Dużym atutem jest fakt, że to powerbank z szybkim ładowaniem SuperCharge. Zastosowano tutaj złącza microUSB, USB typu C i USB, co znacząco zwiększa funkcjonalność. Huawei Power Bank 10000 mAh sprawdzi się jako powerbank do smartfona z Androidem, powerbank do iphone, ale też jako powerbank do GoPro i wielu innych urządzeń.


Powerbank 10000 mAh: Accura Accubank Smart 10000mAh

Power Bank do 200 złAccura Accubank Smart 10000mAh wyróżnia się technologią AccuQuick 3.0. Odpowiada ona za rozpoznawanie podłączanego urządzenia i dopasowanie odpowiedniego natężenia. Rozwiązanie to sprawia, że cały proces przebiega efektywniej niż w większości konkurencyjnych modeli.

Jak sugeruje nazwa, jest to powerbank 10000 mAh, co pozwala na nawet 3-krotne zasilenie przeciętego smartfona. Technologia Acculoope sprawia, że bardzo długo utrzymuje on swój ładunek – nawet przez kilka miesięcy. Wedle producenta zastosowana tu elektronika sterująca nie zakłóca CB Radia, to zatem dobry power bank do kamery samochodowej. Aluminiowa obudowa zapewnia mu dużą wytrzymałość.


Xiaomi Mi Power Bank 2C: powerbank 20000 mAh

Power Bank do 200 złPrzyciągający wzrok bardzo minimalistycznym designem, Xiaomi Mi Power Bank 2C 20000mAh, dysponuje ogromną pojemnością. Dzięki temu stanowi idealną propozycję dla osób otaczających się mnóstwem urządzeń elektronicznych i nieustannie potrzebujących dodatkowego źródła zasilania.

Tym bardziej, że podwójne wyjście USB umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. To powerbank z szybkim ładowaniem, gdy potrzeba szybko zasilić dane urządzenie doceni się zastosowaną tu technologię Quick Charge 3.0 (podczas wykorzystywania jednego wyjścia USB).


Power bank z latarką: Accura Accubank Monster 20000 mAh

Power Bank do 200 złNa pierwszy rzut oka Accura Accubank Monster 20000 przyciąga przede wszystkim wbudowanym wyświetlaczem LED. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można mieć podgląd na poziom naładowania. To tym istotniejsze, że pojemność wynosi aż 20000 mAh.

Także tutaj producent zastosował charakterystyczną dla siebie technologię Acculoope. Warto podkreślić obecność aż czterech złączy USB – co umożliwia jednoczesne ładowanie kilku urządzeń, oraz wbudowaną diodę LED, dzięki której Accura Accubank Monster 20000 posłuży jako latarka.


Power Bank solarny: Sunen PowerNeed 8000 mAh

Power Bank do 200 złPowerbank solarny Sunen PowerNeed 8000 mAh to nie tylko praktyczny, ale i wytrzymały gadżet. Ten power bank z panelem solarnym w awaryjnej sytuacji pozwala bowiem zdobyć energię z promieni słonecznych, choć oczywiście trwa to zdecydowanie dłużej niż przy ładowaniu z gniazdka.

Dodatkowo cechuje się obudową odporną na zachlapania. Dwa porty USB pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Przedstawiany power bank na baterie słoneczne posiada też wbudowaną diodę LED, która umożliwia korzystanie z funkcji latarki.

Mateusz Tomczak

Mateusz Tomczak

Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.

Jaki Power Bank do 200 złotych kupić? Ranking
5 (100%) 3 głosów