W tym rankingu znajdziesz:

  • Odtwarzacz MP3 do 200zł
  • Odtwarzacz MP3 z Bluetooth
  • Odtwarzacz MP3 z radiem
  • Odtwarzacz MP3 z głośnikiem
  • Odtwarzacz MP3 na Androida

Jaki odtwarzacz MP3 do biegania wybrać?

Niewątpliwie najpopularniejszą aktywnością sportową w ostatnich latach jest bieganie. Dlaczego? To proste. Biegać można wszędzie – w parku, w lesie, a także w centrum miasta. Biegać może też każdy, bez względu na wiek. Ten sport to przyjemność sama w sobie, ale z muzyką może być jeszcze bardziej energetyczny.

Dlatego warto zabierać ze sobą odtwarzacze MP3, które umilą drogę nie tylko nam, nie tylko ulubionymi piosenkami, ale także audiobookami. Sprawdźmy, jaki odtwarzacz MP3 do biegania będzie najlepszy.

  • Odtwarzacz MP3 SanDisk Sansa Clip Jam 8GB
  • Odtwarzacz MP3 Fiio X1 II
  • Odtwarzacz MP3 Sony NWZ-B183F 4GB
  • Odtwarzacz MP3 SanDisk Sansa Clip Sport Plus 16GB
  • Odtwarzacz MP3 SanDisk Sansa Clip Sport Plus 16GB

Odtwarzacz MP3 do biegania do 200 zł: SanDisk Sansa Clip Jam 8GB

odtwarzacz MP3 do bieganiaSanDisk Sansa Clip Jam 8GB to dobry odtwarzacz MP3 z radiem i możliwością odtwarzania wielu popularnych formatów muzycznych. Możesz na nim słuchać m.in. plików MP3, WMA, czy AAC (iTunes). Nie musisz też dokładnie segregować swoich ulubionych plików. Odtwarzacz ma 8GB pamięci. Jeśli jednak nawet to nie jest dla Ciebie wystarczające, możesz też skorzystać z karty pamięci microSD. Odtwarzacz jest lekki i mały – nie będzie przeszkadzał Ci w bieganiu. Bez kłopotu przypniesz go do ubrania. Po pełnym naładowaniu baterii będziesz mógł słuchać muzyki nawet przez 18 godzin.


Odtwarzacz MP3 z Bluetooth: Fiio X1 II

odtwarzacz MP3 do bieganiaJeżeli cenisz sobie nowoczesny sprzęt, to ten odtwarzacz MP3 do biegania jest dedykowany właśnie Tobie. Kompaktowy i smukły odtwarzacz z interfejsem Bluetooth sprawdzi się na dłuższych i krótszych trasach biegowych. Dzięki temu możesz połączyć urządzenie z bezprzewodowymi słuchawkami, dając sobie poczucie komfortu i satysfakcji. Ten odtwarzacz MP3 do 500 zł posiada znacznie poprawioną jakość dźwięku poprzez wzmacniacz operacyjny. Filio X1 II to odtwarzacz MP3 z Bluetooth z charakterem, którego brak innym urządzeniom.


Odtwarzacz MP3 z radiem: Sony NWZ-B183F 4GB

odtwarzacz MP3 do bieganiaTo wspaniałe urządzenie, które pozwoli na długie słuchanie nie tylko ulubionych piosenek, ale także radia. Sony NWZ-B183F jest dostępny w dwóch wariantach. Ma wbudowany nie tylko tunel radiowy, ale także posiada sporą pamięć 4GB, która zadowoli wymagających melomanów. Maksymalny czas pracy wynosi nawet do 20 godzin. Elegancki, ale niewielki walkman sprawdzi się w każdych warunkach, a głębia muzyki poprawi humor. Jeżeli szukasz odtwarzacza MP3 z radiem, to Sony NWZ-B183F będzie idealnym kandydatem.


Odtwarzacz MP3 z głośnikiem: SanDisk Sansa Clip Sport Plus 16GB

odtwarzacz MP3 do bieganiaTen odtwarzacz MP3 do biegania pozwoli na połączenie się z głośnikiem poprzez technologię Bluetooth, dzięki czemu bieg wśród znajomych będzie biegiem nad wyraz przyjemnym. SanDisk Clip Sport Plus to odpowiedź na potrzeby biegaczy, którzy cenią sobie nowoczesny i kompaktowy wygląd odtwarzacza. Nie zapomnijmy wspomnieć o tym, jak lekkie jest to urządzenie. Spora ilość pamięci wbudowanej pozwoli na cieszenie się z każdej piosenki, a nawet długiego audiobooka. Odtwarzacz obsługuje wiele formatów muzycznych, takich jak WMA, WAV, MP3.


Odtwarzacz MP3 na Androida: Fiio X7

odtwarzacz MP3 do bieganiaOdtwarzacz MP3 dla wymagających, na miarę XXI wieku. Fiio X7 to odtwarzacz MP3 z wbudowanym systemem Android 4.4.4. Posiada ogromną ilość miejsca na ulubione piosenki i audiobooki – aż 32 MB pamięci, którą jeszcze można rozbudować. Urządzenie jest niewielkie i sprawdzi się na długie, a także krótkie przebieżki po mieście. Posiada dotykowy ekran o przekątnej 3.97 cale. Jeżeli jesteś miłośnikiem współczesnej technologii i cenisz sobie głębokie brzmienie, to ten odtwarzacz MP3 do biegania jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Produkt chwilowo niedostępny. Zobacz inne odtwarzacze MP3 Fiio


Jaki odtwarzacz MP3 do biegania wybrać?
5 (100%) 1 głosów