Jaki odkurzacz do 300 zł? Ranking TOP 5

Odkurzacz do 300 złotych - ranking

Trudno o bardziej praktyczny sprzęt gospodarstwa domowego niż odkurzacz. Używamy go kilka razy w tygodniu i ciężko sobie wyobrazić sprzątanie domu bez niego. Jaki odkurzacz wybrać? Oferta tego typu sprzęt jest bardzo szeroka. Nie ma jednak konieczności wydawania na niego olbrzymich kwot pieniędzy. Na sklepowych półkach bez problemu znajdziemy wysokiej klasy odkurzacze w cenie do 300 zł. Sprawdźmy, jaki odkurzacz do 300 zł sprawdzi się najlepiej. Poznaj ranking modeli w tym przedziale cenowym.

Spis treści:


Popularne odkurzacze w sklepie


Odkurzacz do 300 zł – rankingJaki odkurzacz do 300 zł wybrać?

Jaki odkurzacz kupić? Na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, co będzie lepsze – tani odkurzacz pionowy bezprzewodowy i bez worka czy klasyczny workowy? Zanim wybierzesz konkretne urządzenie z naszego rankingu odkurzaczy, zwróć uwagę na te kwestie:

  • Przewodowy czy bezprzewodowy – model bezprzewodowy pozwoli Ci posprzątać wszędzie – nawet w trudno dostępnych miejscach, ponieważ nie ogranicza kablem. Ma on jednak ograniczony czas pracy. Odkurzacz przewodowy oferuje natomiast większą moc i stały dostęp do energii, ale ograniczeniem jest długość kabla.
  • Workowy czy bezworkowy – w pierwszej z opcji zabrudzenia są zbierane do worków, które po kilkukrotnym odkurzaniu należy wymienić. Odkurzacz bezworkowy wydaje się być wygodniejszą opcją. W tym przypadku zabrudzenia trafiają do plastikowego zbiornika, który można łatwo opróżnić. Pamiętajmy również, że papierowe worki trzeba regularnie dokupować.
  • Pionowy czy klasyczny – odkurzacz pionowy jest wygodniejszy, ale najlepiej sprawdzi się do małych mieszkań. Klasyczny to dobry wybór dla alergików oraz osób, którym zależy na dużej mocy odkurzania.
  • Czas pracy na naładowaniu (bezprzewodowy) – zazwyczaj wynosi on od 20 do 60 minut, jednak droższe modele mogą pracować dłużej.
  • Dodatkowe akcesoria – końcówki mogą znacznie zwiększyć możliwości odkurzacza. Np. ssawki szczelinowe pozwolą odkurzyć zakamarki, a szczotka z naturalnym włosiem chroni delikatne powierzchnie przed zarysowaniem.

Wszystkie odkurzacze w sklepie


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Julia Sowińska
Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.7/5 (7 głosów)

Czytaj więcej