Jaki komputer stacjonarny? Wybieramy gotowe zestawy

Zastanawiasz się, jaki komputer stacjonarny kupić, ale nie wiesz od czego zacząć poszukiwania? Nie wspominając już o wiedzy jaki model wybrać lub z jakich części go złożyć? W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zakup gotowego zestawu, który został przystosowany do danego zastosowania.

Gotowe komputery PC mają ogromną przewagę nad zakupem poszczególnych części. Osoby mniej zaznajomione z tajnikami składania komputera, mogą łatwo popełnić błędy, które sprawią, że samodzielnie dobierany sprzęt będzie nieefektywny. Przy zakupie gotowego komputera nie musisz trudzić się z montażem podzespołów. Całość została już przygotowana przez fachowców, a wszystko jest doskonale do siebie dobrane.

W tym poradniku znajdziesz:

Polecane komputery PC w Komputronik.pl

Jaki komputer w popularnych zakresach cenowych?

Jaki komputer stacjonarny do biura?

Wybierasz komputer do pracy? W takim przypadku warto zdecydować się na model z serii Komputronik Pro. Obejmuje ona najróżniejsze konfiguracje, które sprawdzą się zarówno jako niedrogi zestaw do biura, jak i wydajna stacja robocza dla profesjonalistów. Gotowy komputer PC przed wprowadzeniem do sprzedaży jest testowany przez wiele godzin, by efekt spełniał wymagania konsumentów.

Jedną z cech komputerów z serii Komputronik Pro jest system Windows 10 Pro z ważnymi funkcjami biznesowymi.
Jaki komputer stacjonarny do domu i nauki?

Komputer stacjonarny, który nada się do codziennych zastosowań? Świetnie sprawdzi się tutaj seria Komputronik Sensilo. W jej skład wchodzą tańsze modele o podstawowej specyfikacji, niemniej jednak można również znaleźć wydajniejsze konfiguracje dla bardziej wymagających. Szczególnie polecamy klientom, którzy wybierają komputer do domu i nauki. Na zaprezentowanych zestawach będziecie mogli obejrzeć nowy sezon ulubionego serialu czy pograć w mniej wymagające gry. Seria Sensilo sprawdzi się też jako komputer multimedialny.
Jaki komputer stacjonarny do gier?

Seria Komputronik Infinity i Komputronik Ultimate to maszyny zaprojektowane typowo z myślą o graniu. Nie obejdzie się zatem bez wydajnych komponentów, ale też mocnego zasilacza, odpowiedniego chłodzenia, a także dużej, przewiewnej i dobrze wyglądającej obudowy – w końcu jest ona wizytówką całego zestawu. Specjaliści odpowiednio dobrali konfiguracje do wymagań i budżetu klientów, dzięki czemu znajdziemy tutaj zarówno tańsze zestawy dla okazjonalnych graczy, jak i potężne konstrukcje dla profesjonalnych gamerów.

Więcej o komputerach do gier dowiesz się z poradnika: Jak wybrać komputer do gier?


Jaki komputer stacjonarny mini do podstawowych zastosowań?

Mini PC – zapewnia on podstawową wydajność, a całość zamknięto w niewielkiej obudowie, pozwalającej zapakować PC-ta do plecaka lub torby.

Kompaktowy rozmiar tych urządzeń nie oznacza rezygnacji z jakości. To nadal sprzęt o szerokim zastosowaniu, który może być wykorzystywany na wiele sposobów.

W biurach, jako komputer do pracy, a także do użytku domowego. Mini PC świetnie nadaje się do niewielkich przestrzeni biurowych, coworkingu, a także mieszkań studenckich.

Jaki mini-pc  wybrać?
Mogą Cię zainteresować:

Autor
Paweł Maziarz
Typowy sprzętowiec, który z wypiekami na twarzy śledzi przecieki o nadchodzących premierach, ale nie wierzy we wszystko, co można znaleźć w sieci. Lubi kawę, ciastka i dobre procesory.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (9 głosów)

Czytaj więcej