Jaki dron na Komunię wybrać? Polecane drony dla dzieci

Jaki prezent na Komunię dla dziecka wybrać? Rower, łańcuszek, rolki… a może zamiast tego postaw na oryginalny prezent na Komunię i wybierz dron dla dziecka ciekawego świata. Na pewno ucieszy się na widok takiego gadżetu. Dzięki niemu będzie mogło rozwijać zainteresowania spędzając nieco więcej czasu na dworze, a w przypadku niektórych modeli zobaczyć, jak otaczający je świat wygląda z lotu ptaka.

Jaki dron na Komunię sprawdzi się najlepiej? Zobacz nasz ranking, a w nim najlepsze drony dla dzieci.

Polecane drony na prezent na Komunię:

  • Tani dron na początek: Overmax X-Bee Drone 2.5
  • Dron na Komunię do 250 zł: Syma X5SW Explorers 2
  • Dron na Komunię do 250 zł: Syma X5SC
  • Dobry dron na Komunię do 400 zł: Tello powered by DJI & Intel
  • Najlepszy dron na Komunię do 500 zł: Overmax X-Bee Drone 7.2 FPV

Tani dron na początek: Overmax X-Bee Drone 2.5

Dron na KomunięDrony kojarzą się z drogimi zabawkami, ale wcale nie trzeba wydawać fortuny, by sprezentować dziecku takiego latającego bezzałogowca. Za dowód niech posłuży Overmax X-Bee Drone 2.5. Kamera 0,3 Mpix, 10-minutowy czas lotu, prosta obsługa i solidna konstrukcja czynią z tego modelu ciekawy prezent na Komunię dla chłopca lub dziewczynki.

Dodatkowo model ten zapewnia świetną rozrywkę, dzięki 3 poziomom prędkości oraz trybowi akrobacji umożliwiającemu wykonanie obrotu nawet o 360 stopni.


Dron na Komunię do 250 zł: Syma X5SW Explorers 2

Dron na KomunięKolejny model w zestawieniu to dobrze wyposażony dron Syma X5SW Explorers. Na jego pokładzie znajdują się 6-osiowy żyroskop oraz tryb inteligentnej orientacji lotu, które zapewniają stabilny lot. Jest to dron z kamerą FPV o rozdzielczości 640×480, która umożliwia przesyłanie obrazu bezpośrednio na smartfona oraz co ważne, podglądu na żywo. Do tego łatwo się nim steruje, dzięki nadajnikowi 2,4GHz, a akumulator 500 mAh gwarantuje do 8 minut zabawy.


Dron na Komunię do 250 zł: Syma X5SC

Dron na KomunięSyma X5SC to kolejna propozycja z kategorii dron do nauki latania.W cenie nieprzekraczającej 250 zł otrzymujemy solidny dron z 4 wirnikami oraz akumulatorem o pojemności 500 mAh, który gwarantuje 7 minut zabawy i ładuje się już w 100 minut. Dodatkowo możemy wykorzystywać w locie liczne funkcje takie jak na przykład akrobacje pod kątem 360 stopni, które wspierane są przez 6- osiowy system stabilizacji GYRO. Z pewnością jest to świetny dron z kamerą dla początkujących.


Dobry dron na Komunię do 400 zł: Tello powered by DJI & Intel

Dron na KomunięTello powered by DJI & Intel to niewielkich rozmiarów dron z kamerą dla dziecka, które będzie mogło czerpać mnóstwo frajdy z jego użytkowania. Przede wszystkim ze względu na dużą stabilność i zwrotność tej maszyny, proste sterowanie za pomocą smartfona, wysoką prędkość – przekraczającą 28km/h, czy też 13-minutowy czas lotu.

Istotnym atutem tego modelu jest też umieszczona z przodu kamera 5Mpix pozwalająca nagrywać efektowne materiały wideo HD i robić świetne zdjęcia z lotu ptaka.


Najlepszy dron na Komunię do 500 zł: Overmax X-Bee Drone 7.2 FPV

Dron na KomunięJaki dron na Komunię sprawi dzieciom najwięcej radości? Jedną z najlepszych odpowiedzi na tak zadane pytanie jest Overmax X-Bee Drone 7.2 FPV. To nieduży bezzałogowiec, który imponuje dodatkowymi funkcjami. Z pewnością jest to najlepszy dron z kamerą w tym zestawieniu. Mamy tutaj doskonałe połączenie obrotowej kamery HD umieszczonej w dronie na gimbalu oraz ekranu wbudowanego w pilot, który umożliwia podgląd nagrywanego obrazu.

Na tym lista atutów się nie kończy, bo trzeba wspomnieć też o gwarantującym stabliny lot żyroskopie oraz akcelerometrze, aż 25-minutowym czasie lotu, czy wreszcie możliwości automatycznego powrotu, lądowania czy uruchamiania silników.

Wojciech Kulik

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców.
W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.