Jaki dron do 700 zł wybrać? Ranking

Drony to gadżety, które dają mnóstwo frajdy, zarówno w domu, jak i w otwartym terenie. Latanie takimi maszynami to coraz popularniejsze hobby. Jaki dron wybrać? Budżet 700 złotych obejmuje drony, które są całkiem dobre na start i im bliższe założonej kwoty, tym bogatsze w dodatkowe funkcje. Jaki dron do 700 zł warto kupić? Jaki dron na początek, a jaki dla bardziej doświadczonego operatora?

  • Wytrzymały dron dla dziecka i dla początkujących: ACME X8300
  • Najlepszy dron do 700 zł: Overmax X-Bee Drone 7.2 FPV
  • Dron do 500 zł: Luna Forever
  • Dron do 300 zł: Overmax X-Bee Drone 3.1 Plus WiFi
  • Dron z dobrą kamerą: Propel HD Video Drone

Wytrzymały dron dla dziecka i dla początkujących: ACME X8300

jaki dron do 700 złSą dwie podstawowe odpowiedzi na pytanie o to, jaki dron dla dziecka należy wybrać. Po pierwsze: prosty w obsłudze, a po drugie: wytrzymały. ACME X8300 spełnia te wymogi. Lata stabilnie i zawsze do przodu (niezależnie od tego, jak jest zwrócony) oraz ma intuicyjną regulację prędkości. Do tego jest wysoce odporny na uderzenia i nie stanowi dla niego problemu lądowanie czy startowanie z powierzchni wody. To dron dla początkujących, którzy dopiero uczą się sterowania takimi latającymi gadżetami.


Najlepszy dron do 700 zł: Overmax X-Bee Drone 7.2 FPV

jaki dron do 700 złMając do dyspozycji 700 złotych, trudno dziś wybrać lepszy model niż Overmax X-Bee Drone 7.2 FPV. To wysokiej jakości dron do filmowania, który rejestruje wideo HD 720p przy 30 klatkach na sekundę. Urządzenie sprawdzi się też jako dron do zdjęć – zapisuje je w rozdzielczości 1600×1200 pikseli. To jednak nie wszystkie jego zalety. Ten dron do 700 zł może pochwalić się aż 25-minutowym czasem lotu, pierwszorzędną stabilnością i obecnością takich funkcji jak automatyczne lądowanie czy samodzielny powrót do miejsca startu. W tej cenie to prawdziwe cudeńko.


Dron do 500 zł: Luna Forever

Marzy Ci się dobry dron do 500 zł? Być może Luna Forever jest więc tym, czego szukasz. Ta nieduża maszyna pozwala podziwiać świat z góry, dzięki wbudowanej kamerze HD ze stabilizacją obrazu. Jej obsługa jest w dodatku niezwykle prosta, dzięki automatycznemu startowi i lądowaniu, utrzymywaniu wysokości, oraz możliwości poruszania się zawsze do przodu. Warto też wspomnieć, że w zależności od umiejętności i potrzeb, można przełączać się pomiędzy dwoma poziomami prędkości. Maksymalny czas lotu wynosi 10 minut, a solidna konstrukcja jest odporna na typowe uszkodzenia.


Dron do 300 zł: Overmax X-Bee Drone 3.1 Plus WiFi

jaki dron do 700 złOvermax X-Bee Drone 3.1 Plus WiFi to dowód na to, że dron do 300 zł może być nieźle wykonany i całkiem dobrze wyposażony. Ten czterowirnikowy model ma na pokładzie kamerę 2 Mpix i moduł Wi-Fi, dzięki czemu na ekranie smartfona można obserwować wideo na żywo. Ma też dedykowany sterownik ułatwiający obsługę i 6-osiowy żyroskop zapewniający stabilny lot, co sprawia, że jest to dobry dron do nauki pilotażu. Dodatkowym atutem jest komplet zapasowych śmigieł i 2 dodatkowe akumulatory w zestawie.


Dron z dobrą kamerą: Propel HD Video Drone

Dzięki 6-osiowemu żyroskopowi i solidnej konstrukcji, pozostaje stabilny w locie, niezależnie od warunków na dworze. Propel HD Video Drone to jednak przede wszystkim dron z kamerą HD, a więc umożliwiający obserwowanie świata z lotu ptaka i nagrywanie filmów w rozdzielczości 1280×720 pikseli. Takie materiały to coś świetnego i to niezależnie od wieku operatora. Z kolei czas pracy na poziomie 10 minut nie jest może imponujący, ale w zwykłych zastosowaniach – w zupełności wystarczający.