Jaki dron do 300 zł wybrać? Ranking tanich dronów

Jaki dron do 300 zł wybrać, by nie żałować dokonanego zakupu? Taka maszyna powinna być przede wszystkim solidna i stabilna w locie. Jako że będzie to prawdopodobnie zabawka do nauki latania, musi być też prosta w obsłudze. W założonym budżecie bez trudu znajdziemy interesujące i spełniające te wymagania modele, choć nie zawsze będzie to już dron z gps.

Podpowiadamy więc, jaki tani dron dla dziecka będzie najłatwiejszy do sterowania, a jaki da najwięcej frajdy dorosłemu.

Sprawdź również poradnik Jaki dron wybrać?

Popularne drony do 300 zł w Komputronik.pl

Tani dron do nauki: Overmax X-Bee Drone 2.4

jaki dron do 300 złNie trzeba wydawać wiele, aby rozpocząć swoją przygodę z dronami. Dość powiedzieć, że zakup modelu Overmax X-Bee Drone 2.4 pochłonie zaledwie połowę założonego budżetu. W tej cenie otrzymujemy tymczasem stabilnego w locie i prostego w obsłudze bezzałogowca, który może pozostawać w powietrzu nawet przez 8 minut (cena uwzględnia także kontroler).

Filmy wideo mogą być nagrywane tylko w rozdzielczości 640×480 pikseli. Co ważne w przypadku drona do nauki, ma on cztery zapasowe śmigła i osłony, dzięki czemu upadek nie musi od razu oznaczać końca zabawy. Na start jest to zatem bardzo dobra opcja.

Produkt chwilowo niedostępny!


Dobry dron do 200 zł: Overmax X-Bee Drone 2.5

jaki dron do 300 złSolidnie wykonany Overmax X-Bee Drone 2.5 pozwala na nieco więcej. Przede wszystkim w zestawie otrzymujemy dwa akumulatory, które można łatwo wymienić i tym samym przedłużyć czas działania z 10 do 20 minut. Dron został również wyposażony w sześcio-osiowy żyroskop, gwarantujący stabilny lot i pełną kontrolę. Kontroler sterowania ma zasięg lotu do 100 metrów.

Dzięki trybowi Headless Mode nie trzeba zwracać uwagi na to, gdzie jest przód. Kamera HD z kolei pozwala nagrywać lub obserwować świat z perspektywy lotu ptaka, co nigdy nie przestaje robić wrażenia.

 


Dron do 250 zł: Syma X5SW Explorers 2

jaki dron do 300 złSyma X5SW Explorers 2 to również dron o atrakcyjnym stosunku ceny do oferowanych możliwości. Atutem tego modelu jest dobra jakość wykonania, podwozie umożliwiające bezpieczniejsze lądowanie na nierównym terenie, oraz nadajnik z ciekawymi funkcjami, które sprawiają, że latanie będzie łatwiejsze i atrakcyjniejsze.

Jest wyposażony w kamerę 480p i moduł WiFi, który umożliwia przesyłanie rejestrowanego obrazu bezpośrednio na smartfona. Widoki można podziwiać bez przeszkód, bo samo sterowanie maszyną jest dziecinnie proste – dbają o to: sześcioosiowy stabilizator, tryb inteligentnej orientacji lotu oraz wygodny kontroler bezprzewodowy.


Dron z kamerą: Overmax X-Bee Drone 3.1 Plus WiFi

jaki dron do 300 złProsty, ale solidny – taki jest Overmax X-Bee Drone 3.1 Plus WiFi. Poziom trudności do umiejętności użytkownika można dostosować dzięki trzem prędkościom i autokalibracji.

Kamera 480p pozwala obserwować świat z góry i zapisywać filmy w pamięci smartfona, a system zapewniający stabilny lot pozwoli na zapisywanie wideo w dobrej jakości. Lot może być też długi, bo w zestawie otrzymujemy trzy wymienne akumulatory. Każdy z nich gwarantuje do 12 minut działania. To jedna z ciekawych opcji w tej kategorii cenowej.

Produkt chwilowo niedostępny!


Dron do 300 zł: Syma X5UW-D

jaki dron do 300 złJeśli zakupowym celem jest dron do zdjęć i filmów, to w założonym budżecie dobrze prezentuje się dron Syma X5UW-D. Został wyposażony w kamerę HD (720p). Może ona być zdalnie obracana w zakresie 90 stopni, co otwiera nowe możliwości zabawy. Czterowirnikowy bezzałogowiec automatycznie startuje i ląduje, a w powietrzu – dzięki 6-osiowemu żyroskopowi i kamerze skierowanej w dół, zachowuje pełną stabilność. Jeśli chce tego użytkownik, maszyna może też samodzielnie utrzymywać stałą wysokość.

Kontroler bezprzewodowy ma uchwyt na telefon, który przy użyciu odpowiedniej aplikacji również może w pełni kontrolować wszystkie funkcje drona.

Produkt chwilowo niedostępny!

Popularne drony Syma: