Jaki blender do 100 zł? TOP 5

Blendery to urządzenia, które stosunkowo niedawno pojawiły się na sklepowych półkach. Nie każdy miał więc okazję zapoznać się z ich dużą funkcjonalnością. Blender ręczny można uznać za następcę miksera, choć należy zastrzec, że ten ostatni rodzaj sprzętu nadal ma rzeszę swoich zwolenników. Jaki blender wybrać, aby był w przystępnej cenie i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania? Zobacz blendery w naszym zestawieniu i zdecyduj, jaki blender do 100 zł warto wybrać.

Szukasz blendera kielichowego? Zobacz ranking: Jaki blender kielichowy do 200 zł?

W tym rankingu znajdziesz:

  • Blender z dzbankiem
  • Blender do 70 zł
  • Blender do 80 zł
  • Blender do 100 zł
  • Mocny blender

Blender z dzbankiem: Philips HR1600/00

Blender Philips HR1600/00 wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnym kształtem kielicha, w którym znajduje się nóż miksujący. Jego ostateczna forma była wynikiem wielu badań naukowych. Ma ona trójkątny kształt, co zapewnia idealny przepływ wszystkich składników podczas pracy urządzenia. Dzięki temu są one znacznie lepiej wymieszane. Na uwagę zasługuje też bardzo intuicyjny mechanizm oddzielania końcówki od korpusu blendera. Wystarczy przycisnąć jednocześnie dwa znajdujące się na obudowie przyciski i gotowe! Do urządzenia producent dołączył praktyczny dzbanek z wytrzymałego plastiku.


Blender do 70 zł: Tefal HB100138

Tefal HB100138 to blender ręczny wyposażony w niezwykle wygodny uchwyt do podwieszania. Dzięki niemu mamy pewność, że zawsze będzie pod ręką, kiedy tylko będziemy go potrzebować. Jeśli będziemy chcieli schować go w szufladzie, wystarczy odpiąć nóżkę – wtedy jego rozmiary sprawią, że zmieści się praktycznie wszędzie. Do blendera dołączony został pojemnik o pojemności 800 ml. Po zakończonej pracy nie musimy zawracać sobie głowy zmywaniem. Zarówno końcówka miksująca, jak i pojemnik nadają się do mycia w zmywarce. Dzięki ergonomicznej rączce urządzenie jest idealnie przystosowane do dłoni.


Blender do 80 zł: Bosch MSM64010

Innowacyjny nóż, w który wyposażony jest ten blender Bosch MSM64010 wprawi nas w prawdziwy zachwyt. QuattroBlade posiada aż cztery ostrza, które w mig posiekają i zmiksują nawet najtwardsze składniki. Jak by tego było mało, wszystko odbywać się będzie znacznie ciszej niż w przypadku wielu innych modeli blenderów! Warto też zwrócić uwagę na funkcję Turbo, która dodatkowo przyśpiesza pracę urządzenia. Po zakończeniu pracy możemy w prosty sposób zwolnić końcówkę miksującą, naciskając tylko jeden przycisk. Do blendera dołączony został praktyczny pojemnik z czytelną miarką. Model zdecydowanie godny polecenia.


Blender do 100 zł: Zelmer ZHB1006S

Jednym z najważniejszych parametrów świadczącym o wysokiej klasie blendera jest moc jego silnika. Wpływa ona na efektywność pracy urządzenia oraz na to, jak długo będzie on mógł pracować bez przerwy. W przypadku modelu ZHB1006S moc silnika wynosi aż 600 W. Uwagę bez wątpienia zwraca jego smukły kształt i wysoka jakość materiałów, z których został wykonany. Blenderem sterujemy za pomocą dużego przycisku znajdującego się u jego nasady. Mocny nóż wykonany ze stali szlachetnej bez problemu radzi sobie z najcięższymi zadaniami. Niewątpliwie jest to model godny polecenia.


Mocny blender: MPM MBL-04

Urządzenie, które pomimo swojej niewielkiej ceny zdecydowanie zasługuje na uwagę. Blender MPM MBL-04 posiada wydajny silnik o mocy 400 W. Jest ona wystarczająca do poradzenia sobie ze zdecydowaną większością kuchennych zadań. Co ważne, przystawka miksująca wykonana została w całości ze stali nierdzewnej, co jest rzadkością w tym przedziale cenowym. Umożliwia to miksowanie nawet najbardziej gorących potraw. Końcówka z takiego materiału nie ulega też przebarwieniom, co jest dość częstym zjawiskiem w przypadku plastiku. Blender posiada funkcję Turbo przydatną w rozdrabnianiu twardych produktów.

Produkt chwilowo niedostępny! Zobacz inne blendery MPM