Jaka waga łazienkowa do 100 złotych? TOP 5

Większość z nas stara się dbać o swoje zdrowie i kondycję. Sporo w tym obszarze zależy od naszej wagi ciała. Dlatego też powinniśmy na bieżąco kontrolować masę ciała. Najprościej robić to wykorzystując wagi łazienkowe. Nowoczesne urządzenia tego typu potrafią jednak znacznie więcej. Można je wręcz nazwać domowym centrum diagnostycznym.

Sprawdź, jaka waga łazienkowa spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

  • Waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu
  • Waga łazienkowa do 50 zł
  • Waga łazienkowa z grafiką
  • Waga łazienkowa elektroniczna
  • Waga łazienkowa z funkcją głosową

Wagi łazienkowe w Komputronik.pl

Waga łazienkowa do 100 zł z pomiarem tłuszczu: AEG PW 5653

Nowoczesna waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu i zawartości wody w organizmie. Jej podstawa wykonana została z hartowanego szkła. Nie ma więc obaw o jej przypadkowe uszkodzenie. Do samego urządzenia można dołączyć aplikację na smartfona, zarówno w wersji na Androida, jak i na iOS. Aplikacja ta pomoże nam analizować dane zebrane przez wagę. Urządzenie pomoże nam obliczyć nasz wskaźnik BMI, a także dokona pomiaru masy kostnej i masy mięśniowej. Dokładność pomiaru wynosi 100g. Wyniki mogą być prezentowane w kilku jednostkach pomiarowych.


Waga łazienkowa do 50 zł: Blaupunkt BSM401

Waga łazienkowa do 50 zł wyróżniająca się doskonałą relacją jakości do ceny. Już na pierwszy rzut oka podziwiać można jej elegancki design. Doskonale pasować będzie do każdej eleganckiej łazienki. Ale wygląd to nie wszystko. Duży i czytelny wyświetlacz LCD sprawia, że nie trzeba się do niej schylać żeby odczytać wynik.

Waga dba też o zużycie energii. Po określonym czasie bezczynności wyłącza się automatycznie. Wyposażona jest też we wskaźnik informujący o niskim stanie baterii i sygnalizację przeciążenia. Jej maksymalne obciążenie to 150 kg.


Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej: Huawei Smart Scale AH100

waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowejDoskonała waga łazienkowa z rozbudowanymi możliwościami. Wyróżniają ją nie tylko zaawansowane funkcje, ale też wysoka jakość. Dodatkowo również elegancki wygląd i nowoczesne wzornictwo. Oprócz podstawowego pomiaru wagi, Huawei Smart Scale jest w stanie zbadać między innymi masę kości, mięśni, poziom tkanki tłuszczowej czy zawartość wody w ciele.

Ta diagnostyczna waga łazienkowa może być używana przez wszystkich domowników, zapamiętując pomiary nawet dla dziesięciu osób. W ten sposób można łatwo monitorować postępy w diecie. Wraz z wagą Huawei Smart Scale warto korzystać z aplikacji na smartfony (iOS i Android), w której wszystkie informacje można szybko i łatwo odczytać.

Waga jest zasilana przez cztery baterie typu AAA. Urządzenie waży niespełna 2 kg.


Waga łazienkowa z BMI: Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to jedna z najczęściej kupowanych wag diagnostycznych. Łączy wysoką jakość wykonania, estetyczny design i funkcjonalność, daleko wykraczającą poza zwykłe pokazywanie ciężaru ciała. Najnowsza wersja wagi Xiaomi oferuje dokładność pomiaru do 50 gramów, co pozwala bardzo dokładnie monitorować zmiany wagi.

Poza tym waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 analizuje skład ciała, w tym zawartość tkanki tłuszczowej, kostnej, mięśniowej oraz wody. Obsługuje także do 16 profili użytkowników, więc korzystać może z niej cała rodzina. Dane dotyczące pomiaru można w każdej chwili sprawdzić na smartfonie, z którym waga łączy się za pomocą Bluetooth 5.0.


Inteligentna waga łazienkowa do 200 zł: Acme SC202

jaka waga łazienkowa

Kolejną propozycją jest mniej znanego producenta jest Acme SC202. Wybrany przez nas model to inteligentna waga łazienkowa wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje dobrej wagi łazienkowej. Możemy za jej pomocą kontrolować poziom wagi ciała, ale także jego skład. Mamy tutaj więc pomiar tkanki tłuszczowej oraz wskaźnik masy ciała, czyli BMI. Dodatkową informacją jest BMR (podstawowa przemiana materii), czyli liczbę kalorii, których organizm potrzebuje do podstawowego funkcjonowania.

Wagę można połączyć ze smartfonem poprzez specjalną aplikację, dzięki czemu zyskujemy dostęp do wszystkich danych. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że waga pasuje do wyglądu każdej nowoczesnej łazienki. Model zdecydowanie godny polecenia.