W tym rankingu znajdziesz:

  • Waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu
  • Waga łazienkowa do 50 zł
  • Waga łazienkowa z grafiką
  • Waga łazienkowa elektroniczna
  • Waga łazienkowa z funkcją głosową

Jaka waga łazienkowa do 100 złotych? TOP 5

Większość z nas stara się dbać o swoje zdrowie i kondycję. Sporo w tym obszarze zależy od naszej wagi ciała. Dlatego też powinniśmy na bieżąco kontrolować masę ciała. Najprościej robić to wykorzystując wagi łazienkowe. Nowoczesne urządzenia tego typu potrafią jednak znacznie więcej. Można je wręcz nazwać domowym centrum diagnostycznym. Sprawdź, jaka waga łazienkowa do 100 zł spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu: AEG PW 5653

Nowoczesna waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu i zawartości wody w organizmie. Jej podstawa wykonana została z hartowanego szkła. Nie ma więc obaw o jej przypadkowe uszkodzenie. Do samego urządzenia można dołączyć aplikację na smartfona, zarówno w wersji na Androida, jak i na iOS. Aplikacja ta pomoże nam analizować dane zebrane przez wagę. Urządzenie pomoże nam obliczyć nasz wskaźnik BMI, a także dokona pomiaru masy kostnej i masy mięśniowej. Dokładność pomiaru wynosi 100g. Wyniki mogą być prezentowane w kilku jednostkach pomiarowych.


Waga łazienkowa do 50 zł: First 8015-1-BA

Waga łazienkowa do 50 zł wyróżniająca się doskonałą relacją jakości do ceny. Już na pierwszy rzut oka podziwiać można jej elegancki design. Doskonale pasować będzie do każdej eleganckiej łazienki. Ale wygląd to nie wszystko. Duży i czytelny wyświetlacz LCD sprawia, że nie trzeba się do niej schylać żeby odczytać wynik. Waga dba też o zużycie energii. Po określonym czasie bezczynności wyłącza się automatycznie. Wyposażona jest też we wskaźnik informujący o niskim stanie baterii i sygnalizację przeciążenia. Jej maksymalne obciążenie to 150 kg.


Waga łazienkowa do 100 zł z grafiką: Beurer GS 203

Doskonała waga łazienkowa do 100 zł. Wyróżniają ją nie tylko zaawansowane funkcje, ale też wysoka jakość. Dodatkowo również elegancki wygląd i nowoczesne wzornictwo. Te wszystkie cechy posiada waga Beurer GS 203. Na jej froncie znajduje się przyjemna grafika lub zdjęcie – zależnie od  upodobań możemy wybrać jeden z kilku wariantów – London, Paris, plaża, surf, drewno, kamienie. Na uwagę zasługuje też nietypowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Jest on wyjątkowo duży, a cyfry podświetlane są na biało. Waga jest też bardzo poręczna. Jej wysokość to tylko 1,9 centymetra. Wymiary, a więc szerokość i długość, nie przekraczają 30 centymetrów.


Waga łazienkowa elektroniczna: Bosch PPW3401

Waga Bosch PPW3401 przeznaczona dla wszystkich osób, niezależnie od masy ciała. Jej konstrukcja sprawia, że bez kłopotu mierzy obciążenie sięgające nawet 200 kilogramów. Hartowane szkło, z którego jest wykonana, ma osiem milimetrów grubości. Ta waga łazienkowa elektroniczna posiada aż cztery sensory obciążenia, ulokowane w różnych miejscach. Zapewniają jej dokładność pomiaru do stu gramów. Waga automatycznie włącza się po wejściu na nią i wyłącza się po pozostawaniu przez określony czas w stanie bezczynności. W ten sposób zapewnia dużą oszczędność baterii. Krawędzie wagi pokryte są stalą szlachetną. Nadaje jej to bardzo elegancki wygląd.

Produkt chwilowo niedostępny. Zobacz inne wagi łazienkowe do 100 zł


Waga łazienkowa z funkcją głosową: Zelmer BS2500 / ZBS25000

Waga Zelmer BS2500 nie tylko pokaże Ci wynik na dużym i czytelnym wyświetlaczu. Dla Twojej wygody również może Ci ją głośno odczytać. To rozwiązanie niespotykane w innych modelach wag łazienkowych dostępnych na rynku. Urządzenie posiada możliwość kalibracji i ma wbudowane cztery czujniki pomiaru. Sygnalizuje też możliwość przeciążenia. Funkcja Auto-off pomaga oszczędzać energię w bateriach. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że waga pasuje do wyglądu każdej nowoczesnej łazienki. Model godny rozważenia.

Produkt chwilowo niedostępny. Zobacz inne wagi łazienkowe do 100 zł


Jaka waga łazienkowa do 100 złotych? TOP 5
4.5 (90%) 2 głosów