Jaka obudowa komputerowa do 500 zł? TOP 5

Szukasz porządnej obudowy komputerowej w dobrej cenie? A może zastanawiasz się jaka obudowa komputerowa będzie najlepszym wyborem? Obudowy komputerowe występują w wielu odsłonach, więc wybór tego odpowiedniego może być trudny.

Przygotowaliśmy zestawienie, a w nim pięć najciekawszych propozycji w odpowiadających na pytanie – jaka obudowa do 500 zł będzie dobrym wyborem – pośród nich znajdziecie modele do budowy wydajnego komputera do gier, obudowy dostosowane do instalacji zestawu z chłodzeniem cieczą, a także dodatkowo wyciszane konstrukcje.

  • Obudowa komputerowa do chłodzenia cieczą: IN WIN 303
  • Obudowa komputerowa do 400 zł: SilentiumPC Armis AR7 TG RGB
  • Obudowa komputerowa do 450 zł: Phanteks Eclipse P400S
  • Obudowa do komputera do 500 zł: Fractal Design Define R5
  • Obudowa komputerowa do 500 zł: be quiet! Silent Base 800

Obudowa komputerowa do chłodzenia cieczą: IN WIN 303

obudowa komputerowa do 500 złObudowa komputerowa z dobrym chłodzeniem? Warto zwrócić uwagę na model IN WIN 303, który został zaprojektowany typowo z myślą o montażu chodzenia wodnego – do dyspozycji oddano miejsce na dużą chłodnicę typu 360mm. Oprócz tego producent przewidział możliwość instalacji czterech opcjonalnych wentylatorów 120mm. Gotowy zestaw można wyeksponować przez przeszklony bok, co powinni docenić entuzjaści i modderzy sprzętu komputerowego. IN WIN 303 to nietuzinkowa obudowa w dobrej cenie.


Obudowa komputerowa z oknem: SilentiumPC Armis AR7 TG RGB

obudowa komputerowa do 500 złJedna z najlepszych obudów w ofercie polskiego producenta. SilentiumPC Armis AR7 wyróżnia się stonowanym wzornictwem, a wersja TG RGB dodatkowo pozwala świetnie wyeksponować podzespoły komputera. Z boku wstawiono okno z hartowanego szkła, a ponadto w zestawie dodawane są dwa paski RGB LED. W środku zmieści się wydajna konfiguracja sprzętowa na bazie płyty ATX, a standardowe wyposażenie obejmuje trzy wentylatory (w tym jeden RGB LED). Producent przewidział też możliwość instalacji chłodzenia wodnego.


Obudowa komputerowa do 450 zł: Phanteks Eclipse P400S

obudowa komputerowa do 500 złPhanteks Eclipse P400S to obudowa do komputera z oknem, która dodatkowo wyróżnia się prostą, nowoczesną stylistyką. W środku zmieści się wydajny komputer, nawet na bazie płyty głównej E-ATX. Za odpowiednie chłodzenie komponentów odpowiadają dwa 120mm wentylatory, ale w razie potrzeby można zainstalować chłodzenie cieczą. Nie zapomniano też o filtrach przeciwkurzowych. Na pochwałę zasługuje wysoka jakość wykonania i całkiem przystępna cena. W ofercie są różne wersje kolorystyczne.


Obudowa komputerowa do 500 zł: Fractal Design Define R5

obudowa komputerowa do 500 złFractal Design Define R5 to już właściwie legendarna obudowa do komputera stacjonarnego. Przy tej obudowie komputerowej do 500 zł możemy liczyć na przemyślaną konstrukcję, świetną jakość wykonania i bardzo dobrą funkcjonalność – w środku zmieści się wydajny zestaw oraz cała gama dysków twardych. Dodatkowym atutem jest wyciszana konstrukcja, która powinna zainteresować osoby zwracające uwagę na kulturę pracy komputera. Define R5 występuje w kilku różnych wersjach kolorystycznych, również z przeszklonym bokiem.


Obudowa do komputera do gier do 500 zł: be quiet! Silent Base 800

obudowa komputerowa do 500 złbe quiet! Silent Base 800 świetnie sprawdzi się jako obudowa do komputera do gier, zwłaszcza jeżeli zależy nam nie tylko na funkcjonalności, ale też na cichej pracy. Wnętrze oferuje sporą pojemność i pomieści wydajne komponenty, ale głównym atutem „skrzynki” jest cichy system wentylacji oraz dodatkowe elementy wytłumiające hałas. Wprawdzie Silent Base 800 to kilkuletnia konstrukcja, ale nadal stanowi bardzo dobrą propozycję jako obudowa komputerowa do 500 zł. Ciut drożej kupimy wersje z oknem.


Jaka obudowa komputerowa do 500 zł? TOP 5
4.7 (93.33%) 3 głosów