Jaka nawigacja samochodowa do 400 zł?

Nawigacja GPS może przydać się zwłaszcza na dłuższych trasach, gdzie skróci czasy podróży i bezpiecznie doprowadzi nas do celu. Jaka nawigacja samochodowa sprawdzi się najlepiej w podróży, jaką wybrać? Dobry model nabyć można już za kilkaset złotych, co z pewnością zachęca do zakupu.

Producenci coraz częściej starają się o dodatkowe elementy. Szczególną uwagę przyciągać powinna zawsze nawigacja samochodowa z rejestratorem, której funkcjonalność jest naprawdę szeroka. Jeśli szukasz osobnego wideorejestratora do samochodu, koniecznie sprawdź poradnik Jaki wideorejestrator wybrać?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z kluczowymi cechami specyfikacji, jakie powinny posiadać nawigacje samochodowe. Są to między innymi:

  • wielkość i rozdzielczość ekranu,
  • niezawodność modułu GPS,
  • preinstalowane oprogramowanie.

Najpopularniejsze nawigacje samochodowe do 400 zł

Nawigacja samochodowa do 300 zł: MIO Pilot 15

nawigacja samochodowa do 400 złMIO Pilot 15 wyróżnia się doskonałą relacją ceny do możliwości, więc dla wielu użytkowników jest to najlepsza nawigacja samochodowa do 300 zł. Dysponuje mapami 45 krajów Europy z dożywotnią aktualizacją. Możliwe jest w niej bardzo precyzyjne określanie trasy na cztery różne sposoby: najszybsza, najłatwiejsza, najkrótsza oraz ECO.

MIO Pilot 15 to także rozbudowane narzędzie do planowania podróży. Wyposażone jest we wskazówki głosowe obejmujące informowanie o nazwach ulic czy funkcje asystenta pasa ruchu i informowania o ograniczeniach prędkości. Wszystko prezentowane na 5-calowym, dotykowym ekranie, dzięki któremu wskazówki trasy są czytelne, a obsługa urządzenia wygodna.


Nawigacja samochodowa z kamerą: Navitel T500 3G

nawigacja samochodowa do 400 złNavitel T500 3G to bardzo funkcjonalne urządzenie, które łączy w sobie cechy tabletu oraz nawigacji. Działa pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat, posiada dotykowy 7-calowy ekran o rozdzielczości 800×1280 pikseli, dwie kamery, a także rozbudowane możliwości komunikacji bezprzewodowej. To nawigacja samochodowa z bluetooth, wi-fi, a nawet 3G – ma gniazdo na kartę SIM.

Ruszając w trasę można liczyć na mapy 45 krajów Europy w aplikacji Navitel Navigator, a także bazę punktów POI i bazę fotoradarów. Co ważne, aktualizacje map są bezpłatne i dożywotnie.


Nawigacja samochodowa do 400 zł: TomTom Start 20 EU 45 LTU Refurb

nawigacja samochodowa do 400 złTomTom Start 20 EU 45 LTU Refurb to nawigacja cechująca się niewielkimi rozmiarami i kompaktową obudową.bardzo kompaktowymi. Producent zastosował tutaj ekran o przekątnej 4,3 cala, ale nie należy obawiać się o funkcjonalność, ponieważ jest ona naprawdę szeroka. Urządzenie oferuje mapy aż 45 państw, które są na bieżąco aktualizowane. Będziemy mieć zawsze pewność, że bezpiecznie trafimy do celu, bez względu na to, gdzie akurat podróżujemy.

Dodatkowe funkcje to między innymi asystent pasa ruchu, Parking Assist czy baza POI. Wspominany ekran jest dotykowy, co w połączeniu z uproszczonym interfejsem zapewnia bardzo prostą obsługę.


Nawigacja GPS dla zawodowego kierowcy: Navitel E500

nawigacja samochodowa do 400 złPodróżujący naprawdę dużo, a także kierowcy zawodowi powinni być bardzo zadowoleni z Navitel E500. To nawigacja GPS wyróżniająca się bardzo dużą liczbą zainstalowanych map – 47 krajów Europy oraz Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu – wszystkie aktualizowane dożywotnio. Dodatkowo wzbogacono je o ostrzeżenia o fotoradarach i bazę POI.

Producent przewidział też zaawansowane planowanie trasy, automatyczny tryb dzienny i nocny oraz asystenta pasa ruchu. Jakby tego było mało, Navitel E500 oferuje też funkcje multimedialne. Są wśród nich odtwarzacz audio i transmiter FM, dzięki czemu może nie tylko prowadzić do celu, ale i umilać drogę ulubioną muzyką.


Nawigacja samochodowa 7 cali: Navitel E700

nawigacja samochodowa do 400 złNavitel E700 to nawigacja samochodowa 7 cali, a tak duża przekątna ekranu to coś, czego z pewnością trudno nie docenić. Navitel E700 ma jednak także kilka innych atutów, w tym preinstalowane mapy Europy oraz Rosji, automatyczny tryb dzienny i nocny, transmiter FM czy precyzyjne komunikaty głosowe. Producent postarał się również o asystenta pasa ruchu oraz obszerną bazę danych punktów POI.

Navitel E700 posiada 8 GB pamięci wewnętrznej oraz miejsce na kartę microSD, dzięki czemu można zwiększyć jej funkcjonalność. Jest także rysik w zestawie, dzięki któremu obsługa urządzenia będzie wygodniejsza. W ogólnym rozrachunku jest to być może najlepsza nawigacja samochodowa do 400 zł.

Mateusz Tomczak

Mateusz Tomczak

Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.

Jaka nawigacja samochodowa do 400 zł?
5 (100%) 2 głosów