Jaka myszka do 100 zł? Polecane tanie myszki

Zastanawiasz się, jaka myszka do 100 zł jest najlepsza? A może, jaka mysz do gier w tej kwocie jest warta zakupu? Trudno o jednoznaczną odpowiedź, dlatego też wybraliśmy pięć urządzeń, które pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji.

Wśród naszych propozycji znajduje się myszki komputerowe dla gracza, dla pracownika biurowego, jak i dla zwykłego użytkownika. To modele przewodowe oraz bezprzewodowe, które dobrze będą współpracować z laptopami.

Jaka mysz do 100 złotych? Oto polecane modele:

  • Dobra mysz bezprzewodowa do 100 zł: Logitech M185
  • Niedroga mysz do laptopa: Microsoft Mobile Mouse 1850
  • Myszka gamingowa do 100 zł: Genesis Krypton 200
  • Tania myszka do biura: CA Office Fingerprint CA-1211
  • Ergonomiczna myszka do 100 zł: CA Office Vertigo CA-1040

Dobra mysz bezprzewodowa do 100 zł: Logitech M185

myszka do 100 zł

Jeśli chcesz pozbyć się przewodów i zastanawiasz, jaka myszka do 100zł poradzi sobie najlepiej w codziennych zastosowaniach, to zerknij na Logitech M185. Jej siłą jest prostota, a że producent postarał się o symetryczną konstrukcję, to równie dobrze leży w prawej, co w lewej dłoni.

Mobilny gryzoń Logitecha waży tylko 75 gramów, a jego najdłuższy wymiar nie przekracza 10 centymetrów, więc przenoszenie w torbie powinno być wygodne. W podróży, przy biurku w domu czy w biurze, docenisz na pewno precyzyjne działanie sensora 1000dpi i bezproblemową łączność bezprzewodową 2.4GHz.


Niedroga mysz do laptopa: Microsoft Mobile Mouse 1850

myszka do 100 zł

Twoim zakupowym celem jest tania i porządna mysz do laptopa? Logitech wspomniany przed momentem dobrze sprawdziłby się w tym zastosowaniu, ale warto też rozważyć wybór modelu Microsoft Mobile Mouse 1850. On również jest mały, lekki i symetryczny, a jakość jego wykonania jest po pierwszorzędna.

Optyczny sensor tej myszki dobrze radzi sobie na różnych powierzchniach. Czas pracy na baterii sięga sześciu miesięcy. Kółko przewijania i przyciski działają komfortowo. Dla estetów istotnym plusem może być też duży wybór kolorów: od czarnego, przez niebieski, po fioletowy i różowy.


Myszka gamingowa do 100 zł: Genesis Krypton 300

myszka do 100 zł

Czegoś innego od gryzonia wymagają miłośnicy elektronicznej rozrywki. Jeśli kwalifikujesz się właśnie do tej grupy, to twoją uwagę może przyciągnąć Genesis Krypton 300. To przewodowa myszka do 100zł dla gracza poszukującego solidnego i precyzyjnego sprzętu. Ten nie zawiedzie go nawet podczas intensywnej batalii.

Sercem myszki jest przyzwoity sensor optyczny A3050, pozwalający na ustawienie rozdzielczości w zakresie od 500 do 4000dpi. Do przełączania się pomiędzy poziomami czułości służą przyciski pod scrollem, a na bocznej ścianie znajdziesz kolejne dwa, które możesz swobodnie zaprogramować. Efektowne podświetlenie RGB stanowi dopełnienie całości.


Tania myszka do biura: CA Office Fingerprint CA-1211

myszka do 100 zł

Jaka będzie najlepsza mysz do komputera w biurze? W tym przypadku godnych rozważenia opcji jest naprawdę sporo, ale chcielibyśmy zwrócić uwagę na model, który może pochwalić się tym, czego inne nie mają. Jak sugeruje to nazwa, CA Office Fingerprint CA-1211 jest myszką z czytnikiem linii papilarnych, a więc pozwalającą wygodnie logować się do peceta i zabezpieczyć aplikacje przed niepowołanym dostępem.

Zaznaczmy też, że propozycja marki California Access to kolejny gryzoń z ogonkiem w naszym zestawieniu. Eliminuje więc dodatkowe koszty eksploatacyjne, co w firmie może odgrywać większe znaczenie niż w domu.


Ergonomiczna myszka do 100 zł: CA Office Vertigo CA-1040

myszka do 100 zł

Ostatni model w rankingu może na pierwszy rzut oka wydawać się dziwny. Gdy jednak raz się do niego przyzwyczaisz, nie będziesz chcieć wrócić do klasycznej myszki. Jego pionowy profil zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka. Dzięki temu nawet wielogodzinne sesje przed komputerem nie kończą się dyskomfortem czy też bólem.

Trudno jednoznacznie powiedzieć, czy bezprzewodowa CA Office Vertigo CA-1040 to najlepsza mysz do 100zł, ale na pewno jest to godna kandydatka do tego tytułu. Oprócz ergonomicznej konstrukcji może też pochwalić się czułością na poziomie 1600dpi oraz cichymi przyciskami.

Wojciech Kulik

W nowych technologiach szuka realnego wpływu na ludzkie życie i na nim właśnie się koncentruje. Na co dzień wyznaje zasadę, że prawdopodobieństwo powodzenia zawsze wynosi 50 proc., a to więcej niż potrzeba, by działać.