Jaka myszka do 100 zł? Polecane tanie myszki

12.03.2020 | autor: Wojciech Kulik | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zastanawiasz się, jaka myszka do 100 zł jest najlepsza? A może, jaka mysz do gier w tej kwocie jest warta zakupu? Trudno o jednoznaczną odpowiedź, dlatego też wybraliśmy pięć urządzeń, które pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji.

Wśród naszych propozycji znajduje się myszki komputerowe dla gracza, dla pracownika biurowego, jak i dla zwykłego użytkownika. To modele przewodowe oraz bezprzewodowe, które dobrze będą współpracować z laptopami.

Jaka mysz do 100 złotych? Oto polecane modele:

  • Dobra mysz bezprzewodowa do 100 zł: Logitech M185
  • Niedroga mysz do laptopa: Microsoft Mobile Mouse 1850
  • Myszka gamingowa do 100 zł: Genesis Krypton 200
  • Tania myszka do biura: CA Office Fingerprint CA-1211
  • Ergonomiczna myszka do 100 zł: CA Office Vertigo CA-1040

Dobra mysz bezprzewodowa do 100 zł: Logitech M185

Jeśli chcesz pozbyć się przewodów i zastanawiasz, jaka myszka do 100zł poradzi sobie najlepiej w codziennych zastosowaniach, to zerknij na Logitech M185. Jej siłą jest prostota, a że producent postarał się o symetryczną konstrukcję, to równie dobrze leży w prawej, co w lewej dłoni.

Mobilny gryzoń Logitecha waży tylko 75 gramów, a jego najdłuższy wymiar nie przekracza 10 centymetrów, więc przenoszenie w torbie powinno być wygodne. W podróży, przy biurku w domu czy w biurze, docenisz na pewno precyzyjne działanie sensora 1000dpi i bezproblemową łączność bezprzewodową 2.4GHz.


Niedroga mysz do laptopa: Microsoft Mobile Mouse 1850

Twoim zakupowym celem jest tania i porządna mysz do laptopa? Logitech wspomniany przed momentem dobrze sprawdziłby się w tym zastosowaniu, ale warto też rozważyć wybór modelu Microsoft Mobile Mouse 1850. On również jest mały, lekki i symetryczny, a jakość jego wykonania jest po pierwszorzędna.

Optyczny sensor tej myszki dobrze radzi sobie na różnych powierzchniach. Czas pracy na baterii sięga sześciu miesięcy. Kółko przewijania i przyciski działają komfortowo. Dla estetów istotnym plusem może być też duży wybór kolorów: od czarnego, przez niebieski, po fioletowy i różowy.

Popularne myszki do komputera do 100 zł


Mogą Cię zainteresować:

Autor
Wojciech Kulik
W nowych technologiach szuka realnego wpływu na ludzkie życie i na nim właśnie się koncentruje. Na co dzień wyznaje zasadę, że prawdopodobieństwo powodzenia zawsze wynosi 50 proc., a to więcej niż potrzeba, by działać.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?

Czytaj więcej