Jaka myjka ciśnieniowa do 500 zł? TOP 5

Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę to bardzo praktyczne urządzenie, dzięki któremu możemy samodzielnie umyć auto, bramę, kostkę brukową, czy nawet elewację domu. Ciśnienie, które wytwarza tego typu sprzęt, pozwala poradzić sobie nawet z trudno zmywalnymi zabrudzeniami.

Wiele osób zakup tego urządzenia traktuje jak inwestycję, która pozwala zaoszczędzić później pieniądze na myjni, czy usługach firm czyszczących.

Jaka myjka ciśnieniowa do 500 zł sprawdzi się najlepiej? Zobacz ranking, a w nim polecane myjki ciśnieniowe do 500 zł oraz 1000 zł.

Najpopularniejsze myjki ciśnieniowe

Myjka ciśnieniowa do 300 zł: Makita HW101

jaka myjka ciśnieniowa do 500 złDobra myjka, która sprawdzi się w codziennych porządkach w domu i ogrodzie. Generuje maksymalne ciśnienie 100bar, a więc w zupełności wystarczające, aby umyć auto, narzędzia ogrodowe, czy bramę garażową. Myjka może podgrzać wodę do temperatury 50°C, wąż ma długość trzech metrów, a długa lanca zapewniają dobry zasięg. Urządzenie napędzane jest silnikiem elektrycznym o mocy 1300W. Myjka jest poręczna i lekka – waży zaledwie 6kg. Specjalny filtr wodny zatrzymuje zanieczyszczenia i zapobiega uszkodzeniu pompy. Jest to godna polecenia myjka ciśnieniowa do 300 zł.


Myjka ciśnieniowa do zastosowań przydomowych: Makita HW102

jaka myjka ciśnieniowa do 500 złMyjka ciśnieniowa wyposażona w nowoczesną pompę trójtłokową o maksymalnej wydajności 360 litrów/h. Świetnie sprawdzi się w pracach domowych. Praktyczna rękojeść wyposażona jest w mechanizm teleskopowy, który umożliwia jej wydłużanie. System Total Stop umożliwia automatyczne zatrzymywanie i uruchamianie natrysku. Dzięki dużym kółkom z gumowanym bieżnikiem możemy wygodnie przemieszczać się z myjką. Długość węża wynosi pięć metrów. Urządzenie zasilane jest sieciowo. Maksymalne ciśnienie wynosi 100 bar, więc sprzęt świetnie sprawdzi się m.in. jako myjka ciśnieniowa do okien, czy auta.


Myjka ciśnieniowa do 400 zł: Bosch Advanced 110

jaka myjka ciśnieniowa do 500 złWydajna myjka ciśnieniowa do 400 zł z wysokociśnieniową pianownicą, która zwiększa skuteczność czyszczenia. Urządzenie jest proste w użyciu i gotowe do pracy od razu po wyjęciu z opakowania. Woda pobierana może być zarówno z sieci wodociągowej, jak i zasysana ze zbiornika. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są obrotowe dysze – idealne do czyszczenia podwozia auta, lub znajdujących się nisko elementów elewacji. Maksymalna wydajność pompy do 330 litrów na godzinę. Myjka generuje ciśnienie 110bar.


Myjka ciśnieniowa do 500 zł: Karcher K2 Home

jaka myjka ciśnieniowa do 500 złUniwersalna myjka ciśnieniowa, która ze względu na swoją funkcjonalność, sprawdzi się doskonale w pracach wokół domu i ogrodzie. Jej kompaktowa forma oraz moc (pompa myjki generuje ciśnienie 110 bar)pozwala na szybkie uporanie się z zabrudzeniami np. balkonu, tarasu, ścieżek wokół domu, ale także do czyszczenia narzędzi czy rowerów.

Karcher K2 Home wyposażony jest w zestaw niezbędnych akcesoriów i końcówek, które pozwalają na wygodną i efektywną pracę. Znajdziemy tutaj pistolet wysokociśnieniowy, lancę spryskującą, dyszę rotacyjną oraz wąż wysokociśnieniowy.

Wąż o długości 4 metrów zapewnia duży zasięg. Maksymalna wydajność pompy w tym modelu to 360 litrów na godzinę.


Myjka ciśnieniowa do 1000 zł: Bosch AQT 42-13

jaka myjka ciśnieniowa do 500 złSpecjalistyczna i wielofunkcyjna myjka ciśnieniowa o maksymalnej wydajności aż 420 litrów na godzinę. W zestawie otrzymamy wyposażenie do różnych zadań. Jest to m.in. przystawka dedykowana do powierzchni płaskich oraz dysza rotacyjna do usuwania trudnych zabrudzeń. Urządzenie może pobierać wodę z sieci bądź ze zbiornika. Doskonale nadaje się jako myjka ciśnieniowa do samochodu, bram, tarasów, czy kostki. Długość węża to aż 7 metrów. Myjka może wytworzyć strumień o maksymalnym ciśnieniu 130bar.