Jaka kuchenka mikrofalowa do zabudowy? TOP 5

Kuchenki mikrofalowe od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Są one niezwykle praktyczne w użyciu. Wystarczy kilka minut, by podgrzać większość posiłków. Wiele osób kupuje je w wersji do zabudowy. W takiej formie urządzenia te doskonale współgrają z zabudową meblową. Współczesne mikrofale to dość skomplikowane urządzenia. Z uwagi na dużą ilość parametrów i funkcji, wybór najlepszego dla nas modelu niekoniecznie musi być łatwy. Jaka kuchenka mikrofalowa do zabudowy najlepiej sprawdzi się w naszej kuchni? Zobacz ranking, a w nim najlepsze kuchenki mikrofalowe do zabudowy.

W tym rankingu znajdziesz:

  • Mikrofalówka do zabudowy do 800 zł: Whirlpool AMW 490 IX
  • Mikrofalówka do zabudowy do 900 zł: Samsung FG87SUST
  • Mikrofalówka do zabudowy do 1000 zł: BEKO MGB25333X
  • Mikrofalówka do zabudowy do 2000 zł: Bosch Serie 8 BFL634GB1
  • Mikrofalówka do zabudowy do 2600 zł: Bosch Serie 8 CFA634GS1

Kuchenna mikrofalowa do zabudowy do 800 zł: Whirlpool AMW 490 IX

kuchenka mikrofalowa do zabudowyNiezawodna i funkcjonalna mikrofala do zabudowy w atrakcyjnej cenie. Moc kuchenki to 750W. Talerz obrotowy ma średnicę 25cm. Kuchenka ma innowacyjną funkcję JetStart. Po jej uruchomieniu komora mikrofalówki jest przez pół minuty rozgrzewana do maksimum. W ten sposób zapewniane są idealne warunki do podgrzewania potraw z dużą zawartością wody, takich jak zupy lub napoje. Kuchenka ma cztery poziomy mocy oraz sterowanie elektroniczne z poziomu panelu frontowego. Zegar i minutnik ułatwiają kontrolowanie czasu podgrzewania.


Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 900 zł: Samsung FG87SUST

kuchenka mikrofalowa do zabudowyNowoczesna kuchenka mikrofalowa z grillem. We wnętrzu swojej komory posiada aż trzy punkty rozprowadzania fal. Dzięki temu potrawy są podgrzewane bardzo równomiernie. Wnętrze komory pokryte jest emilią ceramiczną. Jest to materiał odporny na zarysowania, a jednocześnie bardzo łatwy w czyszczeniu. Materiał pokrywający wnętrze ma też właściwości antybakteryjne. W zestawie z mikrofalówką otrzymasz też talerz Crusty Plate. Ułatwia on smażenie i pieczenie bez użycia oleju. Kuchenka ma sześć poziomów mocy i cztery tryby gotowania.


Kuchenna mikrofalowa do zabudowy do 1000 zł: BEKO MGB25333X

kuchenka mikrofalowa do zabudowyKuchenka mikrofalowa z automatycznymi programami gotowania w tak dobrej cenie? Zgadza się. Ten model ma ich aż osiem. Dzięki nim łatwo podgrzejesz m.in. makaron, pizzę, czy ryby. W kuchence łatwo podgrzejesz też mięsa, gdyż wyposażona jest ona w grill. Komora mikrofalówki ma pojemność 25 litrów. Moc mikrofal to 900W, zaś moc grilla to 1000W. Kuchenka jest intuicyjna w obsłudze. Wszystkie parametry ustawiamy za pomocą mechanicznych programatorów. Mikrofalówka posiada też zabezpieczenie przed dziećmi.


Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 2000 zł: Bosch Serie 8 BFL634GB1

kuchenka mikrofalowa do zabudowyInnowacyjna i elegancka mikrofalówka z funkcją automatyki wagowej. Wystarczy ustawić odpowiedni program i wagę potrawy, a odpowiedni poziom mocy zostanie dobrany automatycznie. Urządzenie posiada też funkcję inwerter, więc dobrze sprawdzi się też jako kuchenka mikrofalowa z piekarnikiem. Siedem automatycznych programów ułatwi przygotowywanie najpopularniejszych dań. Drzwi komory otwierają się elektronicznie. Kuchenka posiada intuicyjny panel dotykowy, za pomocą którego sterujemy jej pracą. Do naszej dyspozycji jest pięć poziomów mocy mikrofal.


Kuchenna mikrofalowa do zabudowy do 2600 zł: Bosch Serie 8 CFA634GS1

Kkuchenka mikrofalowa do zabudowyuchenka mikrofalowa do zabudowy o pojemności aż 36 litrów. Bez kłopotu podgrzejesz w niej obiad dla dużej rodziny. Do naszej dyspozycji jest siedem programów automatycznych (AutoPilot) oraz trzy programy rozmrażania. Również ten model oferuje funkcję automatyki wagowej –  ustawiamy program i wagę, a odpowiedni poziom mocy zostanie już dobrany automatycznie. Pracą mikrofalówki sterujemy za pomocą kolorowego wyświetlacza dotykowego (sterowanie sensorowe). Wnętrze komory oświetlone jest za pomocą lamp LED. Wewnętrzna strona drzwi kuchenki jest w pełni szklana. Bardzo ułatwia to utrzymanie ich w czystości. Cały materiał komory wewnętrznej to stal szlachetna, a  materiał obudowy jest ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to trwałość na bardzo długie lata. Moc mikrofali to 900W. W zestawie z urządzeniem otrzymamy praktyczną brytfannę.