Ranking grilli elektrycznych. Jaki grill elektryczny kupić?

Grillowanie to jedno z najbardziej lubianych sposobów spędzania czasu w ciepłe dni. Zapach i smak grillowanych potraw (mięsnych, rybnych czy warzywnych) jest zaś czymś całkowicie nie do podrobienia. Większość z nas grilluje na klasycznych grillach, ale coraz popularniejsze stają się grille elektryczne. Są łatwiejsze do czyszczenia, nie wymagają węgla oraz świetnie sprawdzają się do grillowania na balkonie. Jaki grill elektryczny wybrać? Zobacz ranking, a w nim aktualnie najpopularniejsze grille elektryczne.

Grille elektryczne domowe, na balkon lub ogród:

  • Russell Hobbs 17888-56 Cook@Home: grill elektryczny do 200 zł
  • De’Longhi CG4001.BK: grill elektryczny do 250 zł
  • Tefal GC450B32: grill elektryczny do 350 zł
  • Tefal GC712D34 OptiGrill: Grill elektryczny ze wskaźnikiem wypieczenia
  • De’Longhi CGH1020D: grill elektryczny do 750 zł

Tani grill elektryczny z opiekaczem: Russell Hobbs 17888-56 Cook@Home

Grill elektryczny rankingBardzo pomysłowe urządzenie, które oprócz funkcji grilla elektrycznego może też spełniać zadania patelni elektrycznej lub opiekacza. Ten niezwykle uniwersalny sprzęt pozwala przyrządzać aromatyczne porcje pysznego mięsa, smażyć warzywa, przygotowywać kanapki panini, lub po prostu odgrzać obiad. Doskonale sprawdza się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Na uwagę zasługuje solidna, nieprzywieralna powłoka, którą powleczony jest ruszt. Innowacyjny, ruchomy zawias umożliwia opiekanie bardzo grubych porcji potraw. Dzięki mocy 1800W urządzenie bardzo szybko się nagrzewa.


Grill elektryczny do 250 zł: De’Longhi CG4001.BK

Grill elektryczny rankingNowoczesny grill elektryczny, którego możesz używać aż na trzy sposoby. Przy zamkniętej pokrywie możesz opiekać panini, hamburgery, lub warzywa. Przy otwartej pokrywie używasz go jak zwykłego grilla – do mięs i ryb. Możesz też przymknąć pokrywę do połowy i w ten sposób szybko podgrzewać gotowe już potrawy. Urządzenie ma możliwość precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki czemu możesz dokładnie dostosowywać jej poziom do rodzaju smażonych dań. Po grillowaniu nie musisz sobie zawracać głowy zmywaniem. Wyjmowane płyty można bez obaw umieścić w zmywarce.


Grill elektryczny do 350 zł: Tefal GC450B32

Grill elektryczny rankingCenisz sobie wysmażone, ale jednocześnie soczyste mięso? Ten model grilla elektrycznego posiada tryb Max, który gwarantuje takie właśnie rezultaty. Jeśli z kolei lubisz dania wieloskładnikowe, to posłuż się funkcją termostatu. Pozwoli on dostosować temperaturę smażenia do specyficznych wymagań warzyw, grzybów, ryb, czy jajek. Po całkowitym rozchyleniu pokrywy urządzenia otrzymujemy dużą powierzchnię grzejną, mogącą pełnić rolę elektrycznej patelni. Grill charakteryzuje się eleganckim wzornictwem i doskonale pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.


Grill elektryczny ze wskaźnikiem wypieczenia: Tefal GC712D34 OptiGrill

Grill elektryczny rankingInteligentny grill, który przejmie na siebie rolę kucharza i dostosuje swoją pracę w zależności od zadań, jakie przed nim postawisz. Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie potrafi samodzielnie wykryć ilość składników położonych na płycie. Zna też ich grubość. Analizując te informacje, grill dostosuje temperaturę płyty, oraz czas smażenia tak, by potrawa była jak najlepiej wypieczona. Delikatnie nachylone płyty sprawiają, że nadmiar tłuszczu spływa do zbiorniczków. Komfort grillowania poprawia też wskaźnik poziomu wypieczenia połączony z systemem powiadomień dźwiękowych.


Najlepszy grill elektryczny na balkon: De’Longhi CGH1020D

Grill elektryczny rankingDuży, nowoczesny grill idealny na rodzinne przyjęcia w ogrodzie. Jest wyposażony w aż sześć trybów pracy, co czyni go niezwykle wszechstronnym urządzeniem. Bardzo praktyczną opcją jest możliwość ustawienia różnych temperatur dla każdej z dwóch płyt. Dzięki temu na jednej możemy grillować mięso, a na drugiej dowolne dodatki, które nie wymagają maksymalnej mocy smażenia. Urządzenie posiada funkcję Timer, nie będziesz więc musiał monitorować długości grillowania. Wyłączy się on po zaprogramowanym przez ciebie czasie.