W tym rankingu znajdziesz:

  • Drukarka laserowa
  • Laserowa drukarka wielofunkcyjna
  • Kolorowa drukarka wielofunkcyjna
  • Drukarka atramentowa do zdjęć
  • Dobra drukarka do 500 zł

Jaka drukarka do 500 zł? TOP 5

Dobra drukarka do 500 zł działa szybko, zapewnia wysoką jakość i jest niedroga w utrzymaniu. Drukarka laserowa kolorowa nie wchodzi w grę w tej kategorii cenowej. Jaka drukarka zapewni kolorowe wydruki? „Atramentówka” – dla której w przypadku dużej ilości dokumentów alternatywą może być dokupienie taniej drukarki laserowej mono. W obu przypadkach można też postawić na wielofunkcyjny „kombajn”, pozwalający dodatkowo kopiować i skanować arkusze papieru. Zatem jaka drukarka do 500 zł będzie najlepsza?

Rodzaje drukarek:

Drukarka laserowa do 500 złotych: Brother HL-1210WE

drukarka laserowaBrother HL-1210WE to drukarka laserowa do 500 zł, która sprawdzi się w domach, w których drukuje się dużo dokumentów bez koloru. Zapewnia wyraźne wydruki o wysokiej szczegółowości, nie ma problemów z zacinaniem czy gnieceniem papieru i jest kompatybilna z ekonomicznymi tonerami. Pracuje szybko, a wbudowana karta Wi-Fi pozwala łączyć się z urządzeniem bezprzewodowo. Dodatkowo, dzięki niedużym gabarytom, znalezienie miejsca dla sprzętu nie stanowi najmniejszego kłopotu.


Laserowa drukarka wielofunkcyjna do 500 zł: Brother DCP-1510E

drukarka wielofunkcyjnaUżytkowników, którzy oczekują od swojego sprzętu wszechstronności, może zainteresować drukarka laserowa ze skanerem i kopiarką – Brother DCP-1510E. To monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne cechujące się niezawodnością, nienaganną kulturą pracy i wysoką wydajnością. Podczas druku, na pierwszą stronę nie trzeba czekać nawet 10 sekund, a po rozgrzaniu urządzenie drukuje nawet 20 stron na minutę. Niczego złego nie można powiedzieć też o funkcji skanowania i kserowania, a to za sprawą wysokiego DPI.


Kolorowa drukarka wielofunkcyjna: HP DeskJet 4535

kolorowa drukarka wielofunkcyjnaJeżeli nie do tworzenia czarno-białych dokumentów, lecz kolorowych zdjęć, laurek i innych obrazków ma służyć sprzęt, warto zwrócić uwagę na model HP DeskJet 4535. Jest to kolorowa drukarka wielofunkcyjna do 500 zł, która dodatkowo oferuje skanowanie i kopiowanie. Wykorzystuje tusze o wysokiej wydajności i potrafi wykorzystać je do drukowania z szybkością sześciu kolorowych stron na minutę. Obsługuje dupleks, ma Wi-Fi i jest wyposażona w duży ekran LCD, który ułatwia obsługę – to jedno z najlepszych urządzeń 3 w 1 w tej cenie.


Drukarka atramentowa do zdjęć: Canon PIXMA iP7250

drukarka atramentowaCanon PIXMA iP7250 to niedroga, atramentowa drukarka do zdjęć. W nieco ponad 20 sekund potrafi wydrukować fotografię w formacie 10x15cm w jakości niczym z fotolabu. To owoc zastosowania nowoczesnej głowicy drukującej i systemu pięciu oddzielnych atramentów. Przygotowanie zdjęć ułatwia dodatkowo dołączone oprogramowanie. Oczywiście sprzęt może służyć też do drukowania dokumentów w formacie A4, a jakby tego było mało, obsługuje także drukowanie ze smartfonów, dupleks i zadruk płyt CD/DVD.


Dobra drukarka do 500 zł: Epson L310

drukarka do 500 złNajlepsza drukarka do 500 zł? O ten tytuł na pewno powalczyć może Epson L310. To sprzęt wykorzystujący 4 tusze i wysokiej klasy głowicę. Drukowanie szybkością do 15 kolorowych lub 33 czarno-białych stron na minutę, w bardzo wysokiej rozdzielczości 5760×1440 DPI. Pojemny system zasilania w atrament pozwala zaoszczędzić pieniądze, a bezproblemowa konfiguracja czas. Krótko mówiąc, to drukarka atramentowa do 500 zł, która sprosta potrzebom nawet tych bardziej wymagających użytkowników.


Wojciech Kulik

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców.
W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.

Jaka drukarka do 500 zł? TOP 5
5 (100%) 2 głosów