Jaka drukarka do 500 zł? TOP 5

Dobra drukarka do 500 zł działa szybko, zapewnia wysoką jakość i jest niedroga w utrzymaniu. Drukarka laserowa kolorowa nie wchodzi w grę w tej kategorii cenowej. Jaka drukarka zapewni kolorowe wydruki? „Atramentówka” – dla której w przypadku dużej ilości dokumentów alternatywą może być dokupienie taniej drukarki laserowej mono. W obu przypadkach można też postawić na wielofunkcyjny „kombajn”, pozwalający dodatkowo kopiować i skanować arkusze papieru. Zatem jaka drukarka do 500 zł będzie najlepsza?

Rodzaje drukarek:

W tym rankingu znajdziesz:

  • Drukarka wielofunkcyjna: HP LaserJet Pro M28w
  • Drukarka laserowa do 500 złotych: Brother HL-1210WE
  • Laserowa drukarka wielofunkcyjna do 500 zł: Brother DCP-1510E
  • Drukarka atramentowa do zdjęć: Canon PIXMA iP7250
  • Dobra drukarka do 500 zł: Epson L310

Drukarka wielofunkcyjna: HP LaserJet Pro M28w

W kategorii osobistych laserowych drukarek mono uwagę zwraca mały LaserJet Pro M28w marki HP. To interesująca drukarka wielofunkcyjna do 500 zł. Oferuje łatwe korzystanie z wielu funkcji na jednym urządzeniu – drukowanie, skanowanie i kopiowanie, a do tego jest  wyposażona w interfejs Wi-Fi 802.11b/g/n. Dzięki temu ma możliwość pracy w sieci lub drukowania z urządzeń przenośnych, a także z usług Apple AirPrint i Google Cloud Print 2.0. Druk mono zapewni w rozdzielczości do 600×600 dpi z szybkością 18 stron/minutę, a pierwszą stronę wydrukuje w zaledwie 8 sekund. Jej atutem może być również maksymalne obciążenie, które wynosi 8000 stron/miesiąc. Skanować możemy w kolorze z rozdzielczością 1200×1200 dpi i bezpośrednio do pliku PDF.

Dołączony fabrycznie, oryginalny wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem pozwoli na wydrukowanie do 500 stron. Nowy oryginalny wkład laserowy CF244A HP 44A umożliwi drukowanie do 1000 stron. Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.


Drukarka laserowa do 500 złotych: Brother HL-1210WE

drukarka laserowaBrother HL-1210WE to drukarka laserowa do 500 zł, która sprawdzi się w domach, w których drukuje się dużo dokumentów bez koloru. Zapewnia wyraźne wydruki o wysokiej szczegółowości, nie ma problemów z zacinaniem czy gnieceniem papieru i jest kompatybilna z ekonomicznymi tonerami. Pracuje szybko, a wbudowana karta Wi-Fi pozwala łączyć się z urządzeniem bezprzewodowo. Dodatkowo, dzięki niedużym gabarytom, znalezienie miejsca dla sprzętu nie stanowi najmniejszego kłopotu.


Laserowa drukarka wielofunkcyjna do 500 zł: Brother DCP-1510E

drukarka wielofunkcyjnaUżytkowników, którzy oczekują od swojego sprzętu wszechstronności, może zainteresować drukarka laserowa ze skanerem i kopiarką – Brother DCP-1510E. To monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne cechujące się niezawodnością, nienaganną kulturą pracy i wysoką wydajnością. Podczas druku, na pierwszą stronę nie trzeba czekać nawet 10 sekund, a po rozgrzaniu urządzenie drukuje nawet 20 stron na minutę. Niczego złego nie można powiedzieć też o funkcji skanowania i kserowania, a to za sprawą wysokiego DPI.


Drukarka atramentowa do zdjęć: Canon PIXMA iP7250

drukarka atramentowaCanon PIXMA iP7250 to niedroga, atramentowa drukarka do zdjęć. W nieco ponad 20 sekund potrafi wydrukować fotografię w formacie 10x15cm w jakości niczym z fotolabu. To owoc zastosowania nowoczesnej głowicy drukującej i systemu pięciu oddzielnych atramentów. Przygotowanie zdjęć ułatwia dodatkowo dołączone oprogramowanie. Oczywiście sprzęt może służyć też do drukowania dokumentów w formacie A4, a jakby tego było mało, obsługuje także drukowanie ze smartfonów, dupleks i zadruk płyt CD/DVD.


Dobra drukarka do 500 zł: Epson L310

drukarka do 500 złNajlepsza drukarka do 500 zł? O ten tytuł na pewno powalczyć może Epson L310. To sprzęt wykorzystujący 4 tusze i wysokiej klasy głowicę. Drukowanie szybkością do 15 kolorowych lub 33 czarno-białych stron na minutę, w bardzo wysokiej rozdzielczości 5760×1440 DPI. Pojemny system zasilania w atrament pozwala zaoszczędzić pieniądze, a bezproblemowa konfiguracja czas. Krótko mówiąc, to drukarka atramentowa do 500 zł, która sprosta potrzebom nawet tych bardziej wymagających użytkowników.


Wojciech Kulik

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców.
W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.

Jaka drukarka do 500 zł? TOP 5
5 (100%) 3 głosów