Jaka drukarka do 500 zł? TOP 5

Dobra drukarka do 500 zł działa szybko, zapewnia wysoką jakość i jest niedroga w utrzymaniu. Drukarka laserowa kolorowa nie wchodzi w grę w tej kategorii cenowej. Jaka drukarka zapewni kolorowe wydruki? „Atramentówka” – dla której w przypadku dużej ilości dokumentów alternatywą może być dokupienie taniej drukarki laserowej mono.

W obu przypadkach można też postawić na wielofunkcyjny „kombajn”, pozwalający dodatkowo kopiować i skanować arkusze papieru. Zatem jaka drukarka do 500 zł będzie najlepsza?

Popularne drukarki do 500 zł w Komputronik.pl

W tym rankingu znajdziesz:

  • Drukarka wielofunkcyjna: HP LaserJet Pro M28w
  • Drukarka laserowa do 500 złotych: Brother HL-1210WE
  • Laserowa drukarka wielofunkcyjna do 500 zł: Brother DCP-1510E
  • Dobra drukarka do domu i biura: Canon PIXMA TS705
  • Drukarka atramentowa z WiFi: HP DeskJet 5075 Ink Advantage

Laserowa drukarka wielofunkcyjna: HP LaserJet Pro M28w

drukarka do 500 zł

W kategorii osobistych laserowych drukarek mono uwagę zwraca mały LaserJet Pro M28w marki HP. To interesująca drukarka wielofunkcyjna do 500 zł. Oferuje łatwe korzystanie z wielu funkcji na jednym urządzeniu – drukowanie, skanowanie i kopiowanie, a do tego jest wyposażona w interfejs Wi-Fi 802.11b/g/n. Dzięki temu ma możliwość pracy w sieci lub drukowania z urządzeń przenośnych, a także z usług Apple AirPrint i Google Cloud Print 2.0.

Druk mono zapewni w rozdzielczości do 600×600 dpi z szybkością 18 stron/minutę, a pierwszą stronę wydrukuje w zaledwie 8 sekund. Jej atutem może być również maksymalne obciążenie, które wynosi 8000 stron/miesiąc. Skanować możemy w kolorze z rozdzielczością 1200×1200 dpi i bezpośrednio do pliku PDF.

Dołączony fabrycznie, oryginalny wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem pozwoli na wydrukowanie do 500 stron. Nowy oryginalny wkład laserowy CF244A HP 44A umożliwi drukowanie do 1000 stron. Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.


Drukarka laserowa do 500 złotych: Brother HL-1210WE

drukarka do 500 zł

Brother HL-1210WE to drukarka laserowa do 500 zł, która sprawdzi się w domach, w których drukuje się dużo dokumentów bez koloru. Zapewnia wyraźne wydruki o wysokiej szczegółowości, nie ma problemów z zacinaniem czy gnieceniem papieru i jest kompatybilna z ekonomicznymi tonerami.

Pracuje szybko, a wbudowana karta Wi-Fi pozwala łączyć się z urządzeniem bezprzewodowo. Dodatkowo, dzięki niedużym gabarytom, znalezienie miejsca dla sprzętu nie stanowi najmniejszego kłopotu.


Laserowa drukarka wielofunkcyjna do 500 zł: Brother DCP-1510E

drukarka do 500 zł

Użytkowników, którzy oczekują od swojego sprzętu wszechstronności, może zainteresować drukarka laserowa ze skanerem i kopiarką – Brother DCP-1510E. To monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne cechujące się niezawodnością, nienaganną kulturą pracy i wysoką wydajnością.

Podczas druku, na pierwszą stronę nie trzeba czekać nawet 10 sekund, a po rozgrzaniu urządzenie drukuje nawet 20 stron na minutę. Niczego złego nie można powiedzieć też o funkcji skanowania i kserowania, a to za sprawą wysokiego DPI.


Dobra drukarka do domu i biura: Canon PIXMA TS705

drukarka do 500 zł

Osoby szukające dobrej drukarki do domu lub niewielkiego biura, powinny przyjrzeć się Canon Pixma TS705. To urządzenie cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników, głównie za sprawą relacji ceny do możliwości. Za niespełna 300 zł otrzymujemy wielofunkcyjną drukarkę z możliwością skanowania i kopiowania dokumentów. Jest tutaj nawet automatyczny druk dwustronny (dupleks), dzięki któremu oszczędza się czas i papier.

Canon Pixma TS705 oferuje wysoką jakość wydruku w rozdzielczości do 4800×1200 dpi i wydajność do 15 stron na minutę. Urządzenie obsługuje 5 różnych tonerów, dzięki czemu wymienia się wyłącznie te puste. Można również stosować kasety o większej pojemności.


Drukarka atramentowa z WiFi: HP DeskJet 5075 Ink Advantage

drukarka do 500 zł

To przykład niedrogiej drukarki atramentowej, która oferuje bardzo dobrą jakość wydruków. HP DeskJet 5075 Ink Advantage umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów, a także drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu jest naprawdę uniwersalnym urządzeniem, które sprawdzi się w domowych warunkach, ale także np. jako drukarka dla ucznia i studenta.

HP DeskJet 5075 wyposażono w łączność WiFi, co pozwala na bezpośrednie drukowanie z urządzeń przenośnych (tabletu, smartfona, czy laptopa). Drukarka jest łatwa w obsłudze, w czym pomaga intuicyjny interfejs wyświetlacza, a także ekonomiczna w eksploatacji.

Wojciech Kulik

W nowych technologiach szuka realnego wpływu na ludzkie życie i na nim właśnie się koncentruje. Na co dzień wyznaje zasadę, że prawdopodobieństwo powodzenia zawsze wynosi 50 proc., a to więcej niż potrzeba, by działać.