W tym artykule znajdziesz:

  • Blender kielichowy z hartowanym dzbankiem
  • Blender kielichowy z dwoma kielichami
  • Blender kielichowy z dobrym silnikiem
  • Blender kielichowy z młynkiem
  • Blender kielichowy do 160 zł

Jaki blender kielichowy do 200 zł? TOP 5

Blendery to urządzenia, które przez ostatnie lata zdążyły szybko zdobyć serca Polaków. W szybkim tempie zastępują one miksery ręczne, ponieważ są znacznie wygodniejsze w użyciu. Jaki blender wybrać? Na sklepowych półkach znajdziemy dwa rodzaje tych urządzeń – blendery ręczne i  blendery kielichowe.

Coraz częściej sięgamy po blendery kielichowe, wykorzystując je do przygotowywania zup, kremów i koktajli. Podpowiadamy, jaki blender kielichowy do 200 zł wybrać, aby najlepiej dostosować jego funkcje do swoich potrzeb.

Blender kielichowy do 200 zł: Philips HR2162/90

Blender kielichowy Philips HR2162/90 wyposażony jest w jedyne w swoim rodzaju ostrze ProBlend. Posiada ono pięć niezwykle ostrych i specjalnie ukształtowanych ramion, które idealnie zmiksują wszystkie składniki znajdujące się we wnętrzu kielicha. Urządzenie daje swojemu użytkownikowi bardzo dużą swobodę działania. Posiada ono programator umożliwiający ustawienie kilku prędkości do twardych i miękkich składników. Na uwagę zasługuje też nietłukący się, hartowany dzbanek o pojemności dwóch litrów. Pozostanie on nienaruszony nawet po upadku z blatu na podłogę. Na ściance dzbanka znajduje się praktyczna podziałka.


Blender kielichowy z dwoma kielichami: Severin SM 3737

Blender posiadający aż dwa kielichy dla różnych zastosowań. Większy z nich przeznaczony jest do codziennego użytku. Zmiksujemy w nim zupę lub zrobimy koktajl. Dostosowany jest on też do kruszenia lodu. Drugi pojemnik ma mniejszą pojemność i jest znacznie węższy. Z powodzeniem nadaje się on do robienia smoothie. Pokrywa blendera kielichowego Severin SM 3737 posiada praktyczny otwór, przez który możemy dodawać składniki, nie przerywając miksowania. W zestawie z urządzeniem znajduje się również niewielki kubek do odmierzania składników. Blender zdecydowanie godny polecenia.

Produkt chwilowo niedostępny.


Blender z elektronicznym panelem sterowania: Zelmer SB1000 / ZSB1400B

Mimo, że jego cena nieznacznie przekracza kwotę 200 zł (ok. 210 zł) na uwagę zdecydowanie zasługuje elegancki blender kielichowy Zelmer SB1000 / ZSB1400B z podświetlanym, elektronicznym panelem sterowania. Wyposażony został w potężny silnik o mocy 750 W, który błyskawicznie zmiksuje nawet najtwardsze składniki. Na uwagę zasługuje nóż posiadający bardzo efektywne, ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada funkcję Turbo, która pozwala istotnie przyspieszyć proces przygotowywania posiłku. Pięć wariantów mocy pozwala dostosować pracę blendera do aktualnych potrzeb. Funkcjonalność tego modelu zwiększa dodatkowo przystawka do rozdrabniania i mielenia. Żadne zadanie w kuchni nie będzie w stanie Cię zaskoczyć.


Blender kielichowy z funkcją kruszenia lodu: Severin SM 3738

Severin SM 3738 to blender kielichowy do 170 zł, który  wyposażony został w dzbanek z hartowanego szkła przystosowany do kruszenia lodu. Jest też coś dla osób zaawansowanych w sztuce kulinarnej – specjalny młynek do przypraw, pesto, sosów i musów. Blender posiada bardzo praktyczną funkcję pracy pulsacyjnej. Zapewnia ona lepszy efekt mieszania poszczególnych składników. Elegancka obudowa urządzenia wykonana została ze stali nierdzewnej. Konstruktorzy nie zapomnieli o specjalnym otworze w pokrywie kielicha, przez który można uzupełniać składniki nie przerywając pracy.

Produkt chwilowo niedostępny.


Blender kielichowy z minirozdrabniaczem: Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to bardzo praktyczny blender kielichowy do 160 zł z dodatkową nakładką – minirozdrabniaczem. Służy on do dokładnego siekania miękkich składników, takich jak cebula, czy zioła. Kielich urządzenia posiada praktyczny dziobek ułatwiający nalewanie płynów. Specjalny wskaźnik blokady dokładnie wskaże Ci, kiedy dzbanek został poprawnie zamontowany i możliwe jest uruchomienie silnika. Dla wszystkich osób nielubiących zmywać, dobrą wiadomością jest możliwość umieszczenie wszystkich zdejmowanych elementów w zmywarce. Pod obudową blendera znajduje się praktyczny schowek na nieużywaną część przewodu.