Zrób zakupy i odbierz 100 złotych za każde wydane 1000 złotych

To specjalna okazja, która potrwa u nas do 31 marca 2024 roku. W tym czasie za każde wydane 1000 złotych, zyskujesz 100 złotych na kolejne zakupy w naszym sklepie. Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się, jak z niej skorzystać.

Promocja obowiązuje przy zakupach w sklepach stacjonarnych lub online z odbiorem w salonie. Aby skorzystać z promocji:

  • Zrób zakupy za minimum 1000 zł w salonie lub online z odbiorem w sklepie – za każde wydane 1000 zł brutto otrzymasz 100 zł do wykorzystania na kolejne zakupy w naszym sklepie
  • Zarejestruj zakup przy pomocy formularza – masz na to 14 dni od momentu zakupu
  • Odbierz kartę podarunkową do wykorzystania w Komputronik
Odbierz 100 złotych za każde wydane 1000 złotych

Kupuj i zyskaj środki na kolejne zakupy

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sprzętu do domu i biura, a dodatkowo skorzystasz z atrakcyjnych promocji – jak z tej, przy której zyskasz dodatkowe pieniądze na kolejne zakupy. Oferta obejmuje komputery, laptopy, smartfony, sprzęt biurowy – drukarki czy monitory, szeroki wybór akcesoriów, a także smartwatche i wiele więcej urządzeń.

To solidne sprzęty zarówno do zastosowań codziennych i domowych, jak i dla profesjonalistów. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać pośród najbardziej zaawansowanych urządzeń oraz tych przeznaczonych do mniej wymagających zadań. 

Dodatkowo, kupując niektóre sprzęty w salonach stacjonarnych, możesz skorzystać z niższych cen – to między innymi słuchawki, drukarki czy klawiatury. Mamy dla ciebie również atrakcyjną ofertę ratalną. Wiele urządzeń możesz teraz kupić na raty 0% – niektóre produkty w ofercie nawet 30 rat 0%.

Marzec oznacza u nas szereg promocji. Skorzystaj już dzisiaj i przy zakupach za minimum 1000 złotych, zyskaj 100 złotych na kolejne produkty z naszej oferty. Ta oferta trwa do 31 marca 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
1/5 (1 głos)