Złap promocję w tłusty czwartek i kup produkty w lekkich cenach!

Na tłusty czwartek odchudzamy ceny!

Już od dzisiaj wyhaczysz lekkie ceny dla słuchawek, laptopów i akcesoriów komputerowych (myszki, klawiatury, fotel gamingowy). Mamy także smartfona oraz robota sprzątającego za mniej!

Sprawdź produkty w promocji!

Prawdziwie bezprzewodowe doznania

Słuchawki True Wireless nie muszą kosztować kilkuset złotych, by oferować najwyższy poziom muzycznych doznań. Na promocji znajdują się słuchawki bezprzewodowe Soundcore Life Dot 3i z etui ładującym, których cena zwali Was z nóg.

Grafenowe przetworniki 10 mm niezwykle dokładnie oddają każdy dźwięk, a opatentowana technologia BassUp uwydatnia basy w czasie rzeczywistym. Słuchawki mają 4 mikrofony z aktywną redukcją szumów. Na jednym naładowaniu wytrzymują aż 9 godzin, a czas pracy z etui to 36 godzin.

Spraw sobie prezent w lekkiej cenie – słuchawki kupisz na promocji za tylko 249 złotych!

promocje tłusty czwartek 2023

Fotel gamingowy na długie rozgrywki

To prawdziwa gratka dla gamerów – kultowy fotel gamingowy California Access Apache dostępny jest już za 699 złotych! Wyprofilowany kształt oparcia, możliwość regulacji podłokietników i piankowe wypełnienie siedziska to zupełnie nowy komfort siedzenia.

Ten model ma aż dwie poduszki: pod kark i odcinek lędźwiowy. Nawet cały dzień grania nie będzie tak bolesny dla Twoich pleców. Access Apache dostosujesz do siebie w każdej sytuacji: odchylisz go aż do 170°, a pokrętłem wyregulujesz siłę oporu, potrzebną do odchylania siedziska.Dzięki opcji TILT będziesz mógł odblokować bujanie, pozwalające na relaks podczas przerwy w grze.

Fotel kupisz już za 699 złotych!

Promocje są ważne już od dzisiaj do 17 lutego!

Szukasz dalej? Sprawdź nasze inspiracje!

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)