Zapewnij sobie inteligentny dom – promocje na urządzenia smart home

10.03.2023
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Urządzenia smart home to sposób na poprawę jakości życia we własnym domu. Inteligentne rozwiązania automatyzują wiele aspektów, jednocześnie oszczędzając Twój czas i pieniądze oraz zwiększając poczucie bezpieczeństwa. Skorzystaj z naszych promocji na urządzenia z kategorii smart home.

Miej dom zawsze na oku

Jednym ze smart rozwiązań, jakie możesz zastosować w swoim domu jest inteligentny monitoring. Ma to szczególne znaczenie dla Twojego poczucia bezpieczeństwa. Zarówno w czasie, gdy jesteś w domu, jak i podczas Twojej nieobecności. Możesz na bieżąco śledzić, co dzieje się w domu i na posesji oraz otrzymywać powiadomienia na smartfon, gdy dzieje się coś niepokojącego.

Inteligentny monitoring to różnego rodzaju kamery – wewnętrzne, zewnętrzne, ale także wideodomofony czy czujniki ruchu.

Nieograniczone możliwości

Na automatyzowanie i kontrolowanie urządzeń smart, pozwalają różnego rodzaju inteligentne przełączniki i centralki. Dzięki nim możesz zdalnie sterować domowymi sprzętami, uruchamiać je i wyłączać. Nawet jeśli zapomnisz wyłączyć klimatyzacji, żelazka czy telewizora po wyjściu z domu – żaden problem – zrobisz to zdalnie z poziomu smartfonu lub tabletu. Podobnie, jak uruchomisz pralkę czy odkurzacz przed swoim powrotem. 

Smart home to wiele więcej możliwości, dzięki którym oszczędzasz i dzięki którym komfort życia niezwykle wzrasta. Wpływają na to także wszelkiego rodzaju czujniki, dbające o Twoje poczucie bezpieczeństwa – wykrywają dym, ruch, wilgoć czy niewłaściwą temperaturę. 

Promocje na urządzenia smart home trwają do 15 marca 2023 roku. Możesz wybierać spośród urządzeń producentów:

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.5/5 - (2 głosy)