Xbox Series X nawet 1000 zł taniej – wymień starą konsolę na nową

Nawet do 1000 złotych rabatu na Xbox Series X możesz zyskać, wymieniając swoją starą konsolę. Wycenimy Twoje urządzenie i przyznamy zniżkę o tej wartości na zakup nowego Xboxa. Sprawdź, jak skorzystać z promocji. 

Jak odebrać zniżkę na Xbox Series X?

Jeśli Twoja dotychczasowa konsola przestała spełniać Twoje oczekiwania, oddaj ją do naszego sklepu i w zamian zyskaj rabat na Xbox Series X.

  • Przyjdź ze starą konsolą do wybranego sklepu Komputronik
  • Poczekaj na wycenę Twojego sprzętu –  zrobimy to od razu na miejscu
  • Odbierz zniżkę nawet 1000 zł na zakup nowego Xboxa

W ten sposób pozbywasz się niepotrzebnego sprzętu i zyskujesz nowoczesną i funkcjonalną konsolę. Sprawdź szczegóły, by dowiedzieć się, gdzie możesz oddać konsolę oraz czy możesz wymienić wszystkie modele starych urządzeń. 

Promocja na Xboxa Serises X

Najpotężniejsza konsola Xbox – kup ją taniej!

Xbox Series X to najszybsza i najwydajniejsza konsola Microsoft. Jest gwarancją błyskawicznego działania i fantastycznych wrażeń wizualnych. Gry mogą być uruchamiane w rozdzielczości 4K z prędkością do 120 FPS, a ponadto Xbox Series X oferuje dźwięk przestrzenny 3D, co jest gwarancją również dźwięku na najwyższym poziomie. Architektura Xbox Velocity we współpracy z szybkim dyskiem SSD i zintegrowanym oprogramowaniem zapewnia płynną rozgrywkę oraz błyskawiczny czas ładowania. Xbox Series X daje również dostęp do niezwykle bogatej biblioteki najpopularniejszych gier, a dodatkowo zapewnia zgodność z grami dostępnymi na poprzednie wersje Xbox.

Xbox Series X jest wymarzonym akcesorium wielu graczy, którzy teraz mogą kupić ją u nas taniej nawet o 1000 złotych.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)