Wynajmij sprzęt o którym marzysz! Ciesz się technologią i oszczędzaj

17.01.2023
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Subskrybuj dostęp do telefonów, tabletów, laptopów, komputerów oraz smartwatchy i nie płać za wartość sprzętu, a jedynie za korzystanie z niego. Poznaj naszą usługę „Weź suba” i zacznij oszczędzać.

Sprawdź szczegóły

Topowy sprzęt w korzystniej usłudze subskrypcji

Usługa Weź Suba umożliwia długoterminowy wynajem sprzętu (telefonów, tabletów, laptopów, komputerów oraz smartwatchy) na zasadach abonamentu – to proste jak Netflix czy Spotify – opłacasz miesięczny dostęp i cieszysz się możliwościami sprzętu.

Wynajmujesz i oszczędzasz, czyli dlaczego warto?

Główną zaletą usługi jest to, że po roku użytkowania, możesz wymienić sprzęt na nowy i znowu cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami.

Usługa wynajmu „Weź suba” to także:

  • Krótki okres subskrypcji – tylko 12 miesięcy
  • Stała opłata miesięczna – od początku wiesz ile zapłacisz
  • Najnowsze rozwiązanie technologiczne w zasięgu ręki
  • Dbałość o środowisko – mniej elektrośmieci
Usługa weż suba

Jakie produkty możesz wynająć?

Produkty dostępne w subskrypcji to m.in: 

  • Telefony, czyli urządzenia, bez których ani rusz – subskrybuj dostęp do Apple iPhone lub telefonów Samsung, by swobodnie komunikować się z bliskimi, załatwiać sprawy służbowe i korzystać z rozrywki.
  • Laptopy i komputery stacjonarne – bez nich trudno o skuteczną pracę lub nawet naukę. Coraz częściej nasze sprawy zarówno służbowe, jak i prywatne przenosimy do wirtualnego świata, a więc mocny, szybki i niezawodny komputer to niezwykle cenny sprzęt.
  • Smartwatche, które wiernie służą nam każdego dnia, wspierając monitorowanie zdrowia, aktywności fizycznej czy nawet służąc jako pośrednik płatności 

Sprawdź pozostałe produkty dostępne w subskrypcji

Subskrypcja obsługiwana jest bezpośrednio przez firmę Rent Up Europe S.A. przy współpracy z Komputronik S. A., który pełni rolę dostawcy sprzętu.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?