Wynajmij sprzęt o którym marzysz! Telefon, laptop, komputer i wiele innych. Ciesz się technologią i oszczędzaj

Subskrybuj dostęp do telefonów, tabletów, komputerów i wielu innych urządzeń. U nas możesz wynająć sprzęt i nie płacić za jego wartość, a jedynie za korzystanie z niego, tak prosto jak za platformy streamingowe. Poznaj usługę „Weź suba” i zacznij oszczędzać.

Topowy sprzęt w korzystnej usłudze subskrypcji

Usługa “Weź suba” umożliwia długoterminowy wynajem sprzętu (telefonów, tabletów, laptopów, komputerów czy smartwatchów) na zasadach abonamentu – to proste jak Netflix czy Spotify – opłacasz miesięczny dostęp i korzystasz z wybranego sprzętu. 

Usługa "Weź Suba" czyli wynajmuj sprzęt

Jakie produkty możesz wynająć? 

Produkty dostępne w subskrypcji to m.in: 

 • Telefony, czyli urządzenia, bez których ani rusz – wynajmij Apple iPhone lub telefon Samsung, by swobodnie komunikować się z bliskimi, załatwiać sprawy służbowe i korzystać z rozrywki.
 • Laptopy i komputery stacjonarne – bez nich trudno o skuteczną pracę lub nawet naukę. Coraz częściej nasze sprawy zarówno służbowe, jak i prywatne przenosimy do wirtualnego świata, a więc mocny, szybki i niezawodny komputer to niezwykle cenny sprzęt.
 • Smartwatche, które wiernie służą nam każdego dnia, wspierając monitorowanie zdrowia, aktywności fizycznej czy nawet służąc jako pośrednik płatności w sklepach. 
 • Tablety – urządzenia służące do pracy, nauki i rozrywki. Charakteryzujące się dużą mobilnością pozwalają na komfortowe korzystanie w podróży.
 • Konsole – teraz możesz mieć subskrypcję nawet na konsole do gier. Każdy miłośnik gamingu doceni możliwość wynajęcia konsoli. 
 • Sprzęt AGD marki Dyson – Dyson to producent nowoczesnych i funkcjonalnych sprzętów AGD. Nie musisz kupować nowego odkurzacza czy suszarki do włosów – u nas możesz je subskrybować.
 • Projektory – cieszą się popularnością wśród fanów filmów i seriali. Projektory pozwalają wyświetlać różne produkcje na dużym ekranie we własnym domu. Projektory są też niezastąpione w wielu firmach czy w szkołach i na uczelniach.
 • Drukarki 3D – technologia pozwala nam na coraz więcej. Jeśli w swojej firmie lub domu potrzebujesz drukować w 3D, wynajmij sprzęt do tego stworzony.

Wynajmujesz i oszczędzasz, czyli dlaczego warto?

Usługa “Weź Suba” pozwala Ci na korzystanie z najnowocześniejszych urządzeń bez konieczności nabywania ich na stałe. Możesz wynająć określone urządzenie na krótki okres i cieszyć się nim bez ograniczeń. Główną zaletą usługi jest to, że po roku użytkowania, możesz wymienić sprzęt na nowy i znowu cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami. 

Zalety usługi „Weź suba” to przede wszystkim:

 • Krótki okres subskrypcji – tylko 12 miesięcy
 • Stała opłata miesięczna – od początku wiesz ile zapłacisz
 • Najnowsze rozwiązanie technologiczne w zasięgu ręki
 • Dbałość o środowisko – mniej elektrośmieci

Subskrypcja/wynajem obsługiwana jest bezpośrednio przez firmę Rent Up Europe S.A. przy współpracy z Komputronik S. A., który pełni rolę dostawcy sprzętu.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.7/5 (59 głosów)