Wygraj iPhone 14 – dołącz do grupy Komputronicy i odpal konkurs razem z nami

Konkurs, a w nim do wygrania m.in. iPhone 14. Aby zabawa mogła ruszyć, potrzebna jest Twoja pomoc. Dołącz do facebookowej grupy Komputronicy i przyśpiesz start konkursu.

Dołącz do Komputroników

Dołącz do nas, by odpalić konkurs

Gdy do grupy Komputronicy na Facebooku dołączy 15 tys. osób, odpalimy konkurs. Warto na to czekać, by zgarnąć fantastyczne nagrody. Wśród nich do wygrania będzie m.in. iPhone 14 oraz nagrody od MSI. Bycie członkiem grupy Komputronicy też Ci się opłaci – zyskasz stały dostęp do porad przed zakupem sprzętu, newsów z branży technologicznej i informacji o najlepszych okazjach. Dołącz i zaproś znajomych oraz rodzinę. 

A później już tylko – gdy na profilu pojawi się zadanie konkursowe, wystarczy w komentarzu dodać najlepsze zdjęcie, które zrobiliście smartfonem. Następnie my wybierzemy zwycięzcę. 

W konkursie przyznamy kilka nagród:

  • Nagrodę I stopnia (przyznana zostanie jedna nagroda) – iPhone 14 128 GB
  • Nagrodę II stopnia (przyznane zostaną dwie nagrody) – zestaw gadżetów marki MSI, składający się z torby na laptop, kubka termicznego i pokrowca na laptop
  • Nagrodę III stopnia (przyznana zostanie jedna nagroda) – zestaw gadżetów marki MSI, składający się z torby na laptop oraz pokrowca na laptop
  • Nagrodę IV stopnia (przyznane zostaną dwie nagrody) – pokrowiec na laptop marki MSI

iPhone 14 – imponująca nagroda

Główną nagrodą w konkursie jest iPhone 14. To najnowszy model smartfonu od Apple o ogromnych możliwościach. Telefon zapewnia profesjonalne zdjęcia, dzięki wielu nowoczesnym funkcjom, jakie zastosowano w jego aparacie. iPhone 14 napędzany procesorem Apple A15 Bionic gwarantuje też ogromną, wydajność, szybkość i płynność działania, a ponadto ostry i realistyczny obraz, za który odpowiada 6,1-calowy wyświetlacz Super Retina XDR.

Dołącz do Komputroników

Advertisement
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.5/5 (22 głosy)