Wygraj iPhone 13 podczas Liveshopping Komputronik

24.05.2022
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Właśnie rozpoczął się Liveshopping Komputronik! Weź udział w wydarzeniu i daj sobie szansę na wygraną. Jedną z nagród jest personalizowany iPhone 13, ale prezentów jest dużo więcej. Sprawdź, dlaczego dzisiejsze przedpołudnie warto spędzić z nami.

Co to jest Liveshopping i kiedy startuje w Komputronik?

Wystartowaliśmy! Od o godz. 11.00 czekamy na Wa nas Facebooku  Komputronik. Liveshopping to doskonała okazja na dokładne zapoznanie się z produktem, wymianę opiniami i skorzystanie ze specjalnych okazji. A to wszystko z domowego zacisza. Bartosz Dobrowolski, coach i doradca biznesowy oraz nasz ekspert zaprezentuje dla Was aż 43 produkty.

Liveshopping

Jakie produkty zaprezentujemy podczas Liveshopping?

Spośród 43 produktów prezentowanych w czasie wydarzenia usłyszysz o:

  • Laptopach
  • Smartfonach
  • Komputerach stacjonarnych
  • Sprzęcie gamingowym
  • Smart home

Liveshopping Komputronik – wygraj iPhone 13

Liveshopping Komputronik to nie tylko prezentacja urządzeń, ale także konkursy, niespodzianki i niebanalne prezenty! W jednym z konkursów, którego zasady poznasz podczas live’a do wygrania będzie personalizowany iPhone 13. Tuningu dokona youtuber CzugA, który pomaluje iPhone’a według życzenia zwycięzcy.

Ale to nie wszystko. Zwycięzca kolejnego konkursu może liczyć na zestaw gamingowy – klawiatura, myszka i podkładka RGB.

A jeśli urządzasz akurat dom, albo po prostu chcesz go unowocześnić, nie może Cię zabraknąć na Liveshopping Komputronik. Będzie tam również okazja wygrać element smart home, a dokładnie zestaw startowy Philips Hue.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?